Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
8
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

EA Polska: The Sims™ 3 Cztery pory roku przyniosą inwazję kosmitów…

Witajcie. Jestem Graham Nardone – jeden z producentów The Sims™ 3 Cztery pory roku. The Sims™ 3 Nie z tego świata jeszcze nie ostygło, a my wprowadzamy do The Sims™ 3 kolejną istotę, o którą ciągle prosiliście – z niewiadomych powodów nieobecnego dotąd kosmitę! Znający The Sims od dawna fani przypominają sobie, że ostatnim razem kosmici pojawili się w serii The Sims wraz z premierą gry The Sims™ 2. W The Sims™ 3 Cztery pory roku zaprojektowaliśmy kosmitów, by w niepowtarzalny sposób ingerowali w pogodę. Ale, prawdę mówiąc, wszyscy z nas w Studio The Sims nie mogliśmy doczekać się kosmitów w naszych grach i chcieliśmy wprowadzić ich do tego dodatku! Biorąc pod uwagę ograniczoną rolę, jaką odgrywali w przeszłości, kosmici są istotami, które idealnie nadają się do przywrócenia i zdecydowanego ulepszenia. Z radością stwierdzamy, że kosmici w The Sims™ 3 Cztery pory roku zapewnią nowe przeżycia, jakich jeszcze nie doświadczyliście w The Sims!

W jaki zatem sposób Twoi Simowie mogą odkryć, że nie są sami we wszechświecie? Jeśli Twój Sim nie ma pojęcia o istnieniu życia pozaziemskiego, jego codzienne zajęcia będą przebiegały w zasadzie bez zakłóceń, jak zawsze. Kiedy Twoi Simowie śpią, czasami świat odwiedzają kosmici, którzy prowadzą misje wywiadowcze i skanują przedmioty, by zdobywać dane o Twojej planecie, a czasem zostawiają ślady swojej obecności. Jeśli ujrzysz na niebie migoczące anomalie i usłyszysz dźwięk podobny do wydawanego przez dzwonki wiatrowe, jest szansa, że w pobliżu znajduje się zakamuflowane UFO, które unosi się nad odwiedzającym świat kosmitą.

CZYTAJ WIĘCEJ….

Gdy kosmici nabiorą śmiałości w swoich misjach badawczych na Twojej planecie, mogą zdecydować się na eksperymenty przeprowadzane na osobnikach ludzkich. Simowie mogą zostać zbudzeni pośrodku nocy, w tajemniczy sposób wyprowadzeni na zewnątrz, znienacka porwani i zabrani na lot międzygalaktyczny. Nikt nie wie dokładnie, co dzieje się w tym czasie, ale ofiary powracają do domu z niejasnymi wspomnieniami i zaostrzoną paranoją. Z pewnością to wiercenie w brzuchu Twojego Sima samo minie po kilku dniach odpoczynku!

Simowie, którzy pragną przeżyć bliskie spotkanie czwartego stopnia, mogą podejmować się pewnych zajęć, które przyciągną uwagę kosmitów. Oglądanie gwiazd przez teleskop lub zbieranie skał kosmicznych, jakie pojawiają się na świecie, nie pozostanie niezauważone przez kosmitów monitorujących aktywność Ziemian. Simowie, którzy poszukują zjawisk paranormalnych, są zazwyczaj zainteresowani kontaktem z tymi istotami z nieba. Gdy kosmici będą znowu odwiedzali świat, Twoi Simowie mogą zacząć budować przyjaźń, a być może nawet związki z nimi. Kiedy te więzi umocnią się, kosmita może zostać wreszcie zaproszony do Twojej rodziny, co pozwoli mu lepiej asymilować się w Twoim społeczeństwie i kontynuować pracę dla osiągnięcia jego głównego celu.

Oczywiście, dane zbierane są przez obie strony i Simowie także chcą dowiedzieć się więcej o kosmitach. Wojsko jest gotowe sowicie zapłacić za zdobycie informacji od dowolnego kosmity, który zgodzi się zdradzić swoich pobratymców. Co więcej, społeczność naukowa jest bardzo zainteresowana potencjalnymi postępami w biologii, jakie może zapewnić przebadanie kosmitów. Każdy kosmita zostanie z radością przyjęty, jeśli zechce rozpocząć karierę jako obiekt testowy w Ośrodku Naukowym. To nowość w The Sims™ 3 Cztery pory roku.

Gdy faktycznie będziesz mieć kosmitę w swojej rodzinie, przekonasz się, że kosmici dysponują szerokim zakresem mocy telepatycznych! Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim przystojnym, sąsiedzie–Ziemianinie? Przeprowadź na nim skanowanie mentalne i poznaj wszystkie jego cechy (na obrazku powyżej Gobias wygląda szczególnie atrakcyjnie ze swoją łysinką). Zepsuł się przedmiot w Twoim domu? Rekombobuluj go, używając fal energii mentalnej, aż będzie jak nowy! W domu jest bałagan? Dlaczego nie zaprosisz znajomego, by uczynić go swoim mentalnym sługą? Każ mu zająć się sprzątaniem, gdy Ty rozsiądziesz się wygodnie i odprężysz. Zaczyna Ci brakować gotówki? Użyj kontrolowanych impulsów mocy mentalnej, by transmutować cenne metale i klejnoty, zwiększając ich wartość, a nawet całkowicie zmieniając ich skład wewnętrzny przez gwałtowne przyśpieszenie naturalnego procesu działania ciepła i ciśnienia, który normalnie trwa przez tysiące lat. I wreszcie, moja ulubiona możliwość; gracze mający zainstalowany dodatek The Sims™ 3 Kariera, będą mogli używać swoich kosmitów, by patrzyli w niebo z wyczerpującym wysiłkiem umysłowym, w celu przyciągnięcia meteoru, który z niszczycielskim skutkiem spadnie w wybranym miejscu.

Oczywiście, wszystkie te nowe moce mają swoją cenę; użycie każdej wymaga cennej energii mentalnej. Kosmici osiągnęli taki punkt ewolucji, że nie muszą już co noc zapewniać swoim ciałom wypoczynku podczas snu. Zamiast tego mają nową motywację Mocy Mózgowej, o którą dbają. Na szczęście regeneracja ich szarych komórek jest prosta i potrzeba do tego tylko chwili medytacji w dowolnym miejscu zapewniającym odprężenie. Na wypadek potrzeby nagłego impulsu energii, kosmita zawsze powinien mieć pod ręką skały kosmiczne, których zjadanie daje znaczny przypływ sił. Kosmici mają zaawansowane sposoby zajmowania się także swoimi pozostałymi motywacjami i mogą nawiązywać telepatyczny kontakt z innymi Simami w pobliżu – w celu wydrenowania Sima z jego motywacji, co zapewnia kosmicie różne korzyści albo w celu wzmocnienia innego Sima kosztem własnych motywacji.

To jasne, że kosmici są potężnymi istotami sami z siebie, ale możesz odblokować niektóre z ich ważniejszych możliwości używając należącego do nich UFO. UFO to ulubiony środek transportu kosmitów, którym przemykają przez miasto. Jest jednak znacznie bardziej uniwersalny niż zwykły pojazd. Pilotując UFO, kosmici mogą porywać swoich przyjaciół dla żartu, chociaż porwana osoba może nie uznać tego za zbyt śmieszne (może przesondowanie porwanego po wszystkim poprawi mu humor?). UFO mogą także wywoływać gwałtowne burze na świecie, przez przelot w atmosferze i rozsiewanie chmur, które zsyłają opady. Kosmici wciąż doskonalą ten aspekt swojej technologii, więc uważaj na szalone burze śnieżne w środku lata.

UFO można także ulepszać, aby odblokować dodatkowe funkcje. Dołącz rakiety do swojego UFO, by dać mu możliwość podróży w głębokim kosmosie w ciągu kilku krótkich godzin oraz odwiedzania dalekich planet, mknięcia przez pola asteroid, czy nawet krótkiej wycieczki na Księżyc. Twój kosmita powróci z opowieściami o swoich przygodach i może nawet z jakimiś specjalnymi obiektami, które zdobył po drodze. Ewentualnie możesz dodać do swojego UFO lasery i nękać okolicznych mieszkańców. Najeżdżaj różne miejsca w sąsiedztwie i patrz, jak Simów na dole ogarnia zachwyt, a potem panika, gdy zaczniesz strzelać wiązkami laserowymi we wszystkie strony, kiedy oni będą biegali w poszukiwaniu osłony.

Kosmici są jednymi z najbardziej złożonych i intrygujących stworzeń, jakie kiedykolwiek wprowadziliśmy do The Sims! Uwaga osobista: to był mój pierwszy raz, gdy pracowałem bezpośrednio nad jednym ze stworzeń. Jestem bardzo podekscytowany, licząc na to, że przewyższymy oczekiwania graczy i przedstawimy postać, która zapewnia całą masę zabawy. Ten blog dał tylko przedsmak tego, czego możecie spodziewać się grając z kosmitami; czeka Was więcej wielkich tajemnic, które pozostawiamy Wam wszystkim do odkrycia, gdy The Sims™ 3 Cztery pory roku wystartują w listopadzie!

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Data publikacji

9 października 2012 18:38

Reakcje na nowinkę

8 myśli na temat “EA Polska: The Sims™ 3 Cztery pory roku przyniosą inwazję kosmitów…”

  1. Mały błąd na końcu – powtórzyła Ci się połowa ostatniego akapitu (czy jakoś tak, ale jest powtórka).
    Z tego co przeczytałem, wygląda to super! Już nie mogę się doczekać Czterech Pór Roku ^^ 😀

  2. Super! Wreszcie polubiłam kosmitów! W dwójce mnie irytowali bo za bardzo nic ciekawego nie wnosili – przynajmniej moim zdaniem. Ale teraz w trójce zanosi się bombowo! Już niedługo się doczekamy 🙂

  3. No proszę, jestem mile zaskoczona rozwiniętym tematem kosmitów, podoba mi się fakt, iż są ulepszone w porównaniu z kosmitami z dwójki. Za miesiąc wszyscy będziemy mieli szansę ich przetestować. Nie mogę się doczekać :D.

  4. A mógłby ktoś bardziej opisać jak zostać porwanym przez kosmitów? Czy jest potrzebny też dodatek Nie z tego świata? Bo ja ciągle swoim simem patrze w gwiazdy i nie porwali mnie. Mam wszystkie dodatki wraz z cztery pory roku ale nie mam Nie z tego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *