Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
15
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Blog: DARMOWE AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI

Trudno uwierzyć, że minął już miesiąc od publikacji The Sims 4, ale w ciągu tego krótkiego czasu otrzymaliśmy masę komentarzy od graczy, którzy zaczęli poznawać grę. Zaprojektowaliśmy The Sims 4 tak, by gra stale się rozwijała, dzięki czemu możemy nieustannie pracować nad zapewnieniem graczom lepszych przeżyć, dodawać nową zawartość oraz realizować tak wiele Waszych uwag, jak to możliwe. Właśnie o tym chcę dzisiaj pomówić.

A zatem zaczynajmy. WŁAŚNIE W TEJ CHWILI pojawiła się pierwsza z trzech dużych aktualizacji The Sims 4, jakie zostaną wprowadzone w ciągu trzech najbliższych miesięcy. Każda aktualizacja przyniesie nowe funkcje, nową zawartość i nie tylko. Będzie to dostępne za darmo dla każdego, kto gra w The Sims 4 i pobierze najnowszą aktualizację. I tak – pojawią się baseny!

[su_button url=”http://sims.arhn.eu/?p=19600″ style=”bubbles” background=”#2d87ef” size=”6″ wide=”yes” center=”yes” radius=”0″ icon_color=”#ee0fea”]Czytaj całą notkę![/su_button]

Na początek, podsumowanie aktualizacji październikowej:

 • Październik wprowadza do The Sims 4 strrrrrraszne duchy. Twoi zmarli Simowie mogą teraz ponownie pojawić się w świecie żywych, zachowując wszystkie cechy jakie mieli za życia, ale mając także specjalne nowe zachowanie, które zależy od tego, w jaki sposób umarli. Zaproś duchy, by dołączyły do rodziny Twoich Simów i mogły stać się grywalnymi postaciami. Jeśli się ośmielisz, być może nawet znajdziesz sposób, by przywrócić swoje duchy do życia.
 • Czy czujesz to zakłócenie Mocy? To zapewne był nasz nowy zestaw kostiumów „Gwiezdne Wojny”. Przebierz swoich Simów w kombinezon pilota X-winga, którym latał Luke Skywalker, białe szaty Lei włącznie z fantastycznymi „rogalikami” na głowie, strój Dartha Vadera, a nawet… Yody. Kto by nie chciał przebrać się za Yodę!? Teraz możesz to zrobić w The Sims 4!
 • Spełniliśmy także życzenia społeczności graczy, którzy prosili o wprowadzenie nowych kolorów oczu. Ja dałam wszystkim moim Simom purpurowe oczy. Bo tak. Usunęliśmy także kilka mniejszych błędów.

Teraz przejdźmy do dwóch następnych dużych aktualizacji:

 • W listopadzie Twoim Simom zrobi się naprawdę mokro (wybaczcie ten kiepski żart), ponieważ w The Sims 4 triumfalnie zadebiutują baseny.
 •  Grudzień to miesiąc wysyłania Simów do roboty, gdyż wprowadzimy nowe ścieżki kariery zawodowej i nagrody.

Wszystkie te aktualizacje będą darmowe dla naszych graczy w The Sims 4. Wystarczy zalogować się na Origin i pobrać opublikowane aktualizacje. Każda aktualizacja będzie pełna wspaniałej zawartości i zawierała kilka niespodzianek. Myślisz, że gnomy żyją tylko w ogrodach? Najwyraźniej za mało grasz w The Sims 4.

Nasi gracze są po prostu najlepsi. Kropka. Nie uwierzycie, jak bardzo się cieszę, mogąc oglądać tak wiele dzieł wykonanych w The Sims 4 i opublikowanych w Galerii, na forach oraz transmisjach Twitch’a. Jednym z moich najnowszych ulubionych materiałów jest wykonany przez Deligracy przyśpieszony film ukazujący budowę domu rodzinnego „Not so Dusty Turf”. Szczegóły i jej komentarz są fenomenalne (słówko do Deligracy: ja także przyklejałam oczy do kaktusów, żeby wyglądały jak ludziki). To dlatego wszyscy my, którzy pracujemy nad The Sims 4, po prostu uwielbiamy tworzyć tę grę – kreatywność, jaką wykazuje się nasza społeczność, nie ma sobie równych. Proszę, pokazujcie nam więcej. Nie mamy dość Waszych prac.

Wypatrujemy pilnie wszystkich nadsyłanych przez Was komentarzy i pytań, dotyczących The Sims 4. Wspaniale jest móc od razu pomagać, podsuwając pewne wskazówki i sztuczki:

 • Na przykład – szukasz starego sterowania kamerą? Po prostu wciśnij Shift-Alt-Tab w trybie życia!
 •  Inny przykład – może właśnie wprowadzasz swoją pierwszą rodzinę do jej pierwszego domu. Czy wiesz, że możesz wybierać nie tylko spośród pustych domów? Możesz zniwelować parcelę albo eksmitować kilku niezależnych Simów, bez żadnych formalności!
 • No dobrze, jeszcze jedno – czy wiesz, że możesz w dowolnej chwili zmienić aspirację swoich Simów? Kliknij przycisk gwiazdki w prawym dolnym rogu trybu życia, aby otworzyć panel aspiracji, a następnie kliknij przycisk gwiazdki po prawej stronie. Zobaczysz wszystkie dostępne aspiracje. Jeśli Twój Sim z cechą „Zły” nie może znaleźć miłości, by zrealizować swoją aspirację, może wybór aspiracji „Dewiacja” będzie mu bardziej pasował.

Inne kwestie potrzebują jeszcze trochę czasu. Wiemy, że nasi gracze z komputerami Mac czekają na wieści. Pracujemy nad tym. Gdy będziemy mieli więcej informacji dla Was, natychmiast je tu podamy.

Także w tym miejscu podzielimy się dalszymi informacjami o aktualizacjach zawartości z listopada i grudnia, gdy nieco przybliży się termin ich publikacji. Pracujemy także nad nowymi funkcjami i kolejnymi dodatkami na przyszłość i zawsze słuchamy Waszych opinii, które pomagają nam w podjęciu decyzji, co powinniśmy przygotować. Od początku mówiliśmy, że w The Sims 4 chodzi o nieograniczone możliwości zabawy i mamy nadzieję, że te aktualizacje wprowadzą do rozgrywki nowy, zabawny wymiar.

Radosnego simowania!

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Nowinka dotyczy

Data publikacji

1 października 2014 18:31

Reakcje na nowinkę

15 myśli na temat “Blog: DARMOWE AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI”

 1. No super, Maxis wzięło się za Simsy 🙂 A myślałem, że one będą w dodatkach, ale się jednak myliłem. Już aktualizuję Czwórkę 😉

  1. Na razie przy serii simsów pracuje maxis i ea. A za chwilę… Microsoft! (taki suchar 😛 ) A tak na serio. Co by było gdyby Microsoft przejął władzę nad EA albo Maxis ?:-)

 2. Dobrze że dodają te rzeczy w aktualizacjach. Na przykład podoba mi się że duchy dostały jakieś nowe funkcje i opcje, a nie jak w The Sims 3 są bardziej drętwe od kijów. Mam nadzieję że baseny też dostaną dodatkowe opcje, no i mam nadzieję na w miarę szybki powrót małych dzieci 🙂

 3. Nie wiem co napisać… 0.0
  Niewierze w to, co ma się stać, co właściwie już się dzieje 😀
  EA i darmowe aktualizacje dodające takie rzeczy ?!
  Bajka ! Już zabieram się za aktualizowanie gry !

 4. A mi się podoba że naprawde wzieli sobie wszytskie uwagi do serca i starają się je naprawić.. a co najlepsze nie każą za nie płacić 🙂 Tak trzymać !!! 🙂 :laugh:

 5. I dobrze, że gracze narzekali na brak basenów. Dzięki temu EA ruszyło zadki do roboty, co mnie bardzo cieszy i przywraca wiarę w TS4.

 6. wrrr dlaczego nie napiszecie jaka to aktualizacja? Ta to chyba 1.0.625.10 , nigdzie nie mogę znaleźć takiego wpisu. Proszę uzupełnijcie to 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *