Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
14
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
12

EA Blog: Przedstawiamy: Genealogia

Pojawił się nowy, oficjalny wpis na TheSims.com

Dacie wiarę? W tym tygodniu obchodzimy 15. rocznicę The Sims™. To wielkie osiągnięcie, nie tylko dla nas w studio, ale dla wszystkich graczy, z których wielu dzieliło z nami tę podróż od pierwszego dnia istnienia serii. Będziemy świętowali przez cały luty, a czy można zacząć to lepiej niż opowiadając o bardzo wyczekiwanej funkcji, którą dziś wprowadzamy do The Sims 4?

Genealogia to rzecz niezbędna dla graczy bawiących się całymi rodami i rodzinami. Dzięki niej będą mogli w pełni docenić rozmach swoich gier. Genealogia to naprawdę bezcenne narzędzie dla tych wszystkich graczy, którzy pieczołowicie dokumentują każde pokolenie swoich Simów, drukują ich drzewa genealogiczne i śledzą powstające, skomplikowane relacje.

[su_button url=”http://sims.arhn.eu/?p=21245″ target=”blank” style=”bubbles” background=”#2d87ef” size=”6″ wide=”yes” center=”yes” radius=”0″ icon_color=”#ee0fea”]Przeczytaj cały wpis![/su_button]


Przyjrzymy się rodzinie Simów, jaką możecie zobaczyć w grze.

Teraz, dzięki nowej funkcji, będziecie mogli obejrzeć historię rodziny Simów, włącznie z braćmi i siostrami, matkami, ojcami, dziadkami (a także wieloma praprzodkami), ojczymami, macochami, rodzeństwem przyrodnim oraz, oczywiście, współmałżonkami.

Możecie to zobaczyć w trybie życia, otwierając panel Simologii (lub wciskając klawisz Y).

Następnie należy kliknąć opcję „Pokaż genealogię rodziny”.

Proszę! Oto cała rodzina. Teraz możecie przeglądać i śledzić rozległe relacje, jakie utworzyły się w ciągu życia Waszych Simów. Kto jest z kim spokrewniony? Które dziecko pochodzi od którego dziadka? Wszystko podane jak na tacy.

Zachęcamy, by myśleć o genealogii jako o wartości, która pozwala snuć historie w tradycyjnym stylu.

Na początku Malcom poznał Beatrice. Wzięli ślub i wkrótce mieli trójkę wspaniałych synów: Pablo, Paulo i Steve’a.

Pablo zadurzył się w Simie o imieniu Steve, którego często mylono z jego bratem, Stevem. Adoptowali trójkę dzieci, z których jedno także ma na imię Steve. W ten sposób w rodzinie znalazło się trzech Steve’ów. Teraz, korzystając z genealogii, łatwo stwierdzić, o którym Stevie mowa.

Paulo zauroczył się w Lettucii, której nazwisko panieńskie brzmiało Crisp. Lettucia miała śliczną córkę z poprzedniego związku, Tomatę. Chociaż Paulo jest dla niej jak ojciec, genealogia pomoże nam stwierdzić, że faktycznie to jej ojczym.

I wreszcie Steve (tak, ten pierwszy Steve) poznał Jane. Zakochali się głęboką miłością i byli nierozłączni. Wzięli ślub i wkrótce mieli cudowną córeczkę, Jean. Jean była piękna i miała rude loki. Niestety, rodzinę dotknęła tragedia i Jane zmarła przedwcześnie. Po latach żałoby Steve poznał Janie. Zbieżność imion tych kobiet nie umknęła niczyjej uwadze. Janie i Steve mieli córkę, Joan, co dokumentnie wszystkich myliło. Genealogia pokazuje, że Joan jest faktycznie siostrą przyrodnią Jean.

I proszę. To było krótkie wprowadzenie do genealogii. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć, jakie rody i rodziny stworzą gracze z użyciem tego narzędzia. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi historiami na naszych forach.

Radosnego simowania!

Obserwuj nas na Twitterze, polub nas na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube, aby mieć dostęp do dalszych informacji.

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Nowinka dotyczy

Data publikacji

3 lutego 2015 18:13

Reakcje na nowinkę

12

14 myśli na temat “EA Blog: Przedstawiamy: Genealogia”

  1. Strasznie się cieszę, że to wróciło do TS4 <3 ;3 A mówią, że to najgorsza cz. a to nie prawda <3

  2. Wreszcie jest! Najwspanialsza rzecz w simowym świecie! I nie tylko w simowym 😉 Teraz tylko czekać na małe dzieci 😀

  3. WIEDZIAŁAM, ŻE JAK WRÓCĘ Z PRACY TO JAKIEŚ NEWSY WAŻNE BĘDĄ. Bardzo, bardzo się cieszę, że wreszcie Simomaniacy będą mogli się cieszyć drzewami genealogicznymi. 🙂

  4. ale te drzewa dotyczą także starych rodzin czy tylko nowych? 😉 bo gram cały czas tym samym rodem i ciekawa jestem czy wszystkie Simy które już odeszły też zostaną uwzględnione, a niestety dopiero w weekend będę mogła pograć i się przekonać…. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *