SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

10 981
Polubień na Facebooku

6 643
Subskrypcji na YouTube

[scp code="comments"]
Komentarzy na stronie

2 737
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
14
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

EA Blog: Przedstawiamy: Genealogia

Pojawił się nowy, oficjalny wpis na TheSims.com

Dacie wiarę? W tym tygodniu obchodzimy 15. rocznicę The Sims™. To wielkie osiągnięcie, nie tylko dla nas w studio, ale dla wszystkich graczy, z których wielu dzieliło z nami tę podróż od pierwszego dnia istnienia serii. Będziemy świętowali przez cały luty, a czy można zacząć to lepiej niż opowiadając o bardzo wyczekiwanej funkcji, którą dziś wprowadzamy do The Sims 4?

Genealogia to rzecz niezbędna dla graczy bawiących się całymi rodami i rodzinami. Dzięki niej będą mogli w pełni docenić rozmach swoich gier. Genealogia to naprawdę bezcenne narzędzie dla tych wszystkich graczy, którzy pieczołowicie dokumentują każde pokolenie swoich Simów, drukują ich drzewa genealogiczne i śledzą powstające, skomplikowane relacje.

[su_button url=”http://sims.arhn.eu/?p=21245″ target=”blank” style=”bubbles” background=”#2d87ef” size=”6″ wide=”yes” center=”yes” radius=”0″ icon_color=”#ee0fea”]Przeczytaj cały wpis![/su_button]


Przyjrzymy się rodzinie Simów, jaką możecie zobaczyć w grze.

Teraz, dzięki nowej funkcji, będziecie mogli obejrzeć historię rodziny Simów, włącznie z braćmi i siostrami, matkami, ojcami, dziadkami (a także wieloma praprzodkami), ojczymami, macochami, rodzeństwem przyrodnim oraz, oczywiście, współmałżonkami.

Możecie to zobaczyć w trybie życia, otwierając panel Simologii (lub wciskając klawisz Y).

Następnie należy kliknąć opcję „Pokaż genealogię rodziny”.

Proszę! Oto cała rodzina. Teraz możecie przeglądać i śledzić rozległe relacje, jakie utworzyły się w ciągu życia Waszych Simów. Kto jest z kim spokrewniony? Które dziecko pochodzi od którego dziadka? Wszystko podane jak na tacy.

Zachęcamy, by myśleć o genealogii jako o wartości, która pozwala snuć historie w tradycyjnym stylu.

Na początku Malcom poznał Beatrice. Wzięli ślub i wkrótce mieli trójkę wspaniałych synów: Pablo, Paulo i Steve’a.

Pablo zadurzył się w Simie o imieniu Steve, którego często mylono z jego bratem, Stevem. Adoptowali trójkę dzieci, z których jedno także ma na imię Steve. W ten sposób w rodzinie znalazło się trzech Steve’ów. Teraz, korzystając z genealogii, łatwo stwierdzić, o którym Stevie mowa.

Paulo zauroczył się w Lettucii, której nazwisko panieńskie brzmiało Crisp. Lettucia miała śliczną córkę z poprzedniego związku, Tomatę. Chociaż Paulo jest dla niej jak ojciec, genealogia pomoże nam stwierdzić, że faktycznie to jej ojczym.

I wreszcie Steve (tak, ten pierwszy Steve) poznał Jane. Zakochali się głęboką miłością i byli nierozłączni. Wzięli ślub i wkrótce mieli cudowną córeczkę, Jean. Jean była piękna i miała rude loki. Niestety, rodzinę dotknęła tragedia i Jane zmarła przedwcześnie. Po latach żałoby Steve poznał Janie. Zbieżność imion tych kobiet nie umknęła niczyjej uwadze. Janie i Steve mieli córkę, Joan, co dokumentnie wszystkich myliło. Genealogia pokazuje, że Joan jest faktycznie siostrą przyrodnią Jean.

I proszę. To było krótkie wprowadzenie do genealogii. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć, jakie rody i rodziny stworzą gracze z użyciem tego narzędzia. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi historiami na naszych forach.

Radosnego simowania!

Obserwuj nas na Twitterze, polub nas na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube, aby mieć dostęp do dalszych informacji.

Skorzystaj z oferty i postaw nam kawę

Autor nowinki

Karol

Nowinka dotyczy

Data publikacji

3 lutego 2015 18:13

Reakcje na nowinkę

12

14 myśli na temat “EA Blog: Przedstawiamy: Genealogia”

  1. Strasznie się cieszę, że to wróciło do TS4 <3 ;3 A mówią, że to najgorsza cz. a to nie prawda <3

  2. Wreszcie jest! Najwspanialsza rzecz w simowym świecie! I nie tylko w simowym 😉 Teraz tylko czekać na małe dzieci 😀

  3. WIEDZIAŁAM, ŻE JAK WRÓCĘ Z PRACY TO JAKIEŚ NEWSY WAŻNE BĘDĄ. Bardzo, bardzo się cieszę, że wreszcie Simomaniacy będą mogli się cieszyć drzewami genealogicznymi. 🙂

  4. ale te drzewa dotyczą także starych rodzin czy tylko nowych? 😉 bo gram cały czas tym samym rodem i ciekawa jestem czy wszystkie Simy które już odeszły też zostaną uwzględnione, a niestety dopiero w weekend będę mogła pograć i się przekonać…. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *