Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
20
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
111

EA: Szykujcie się na piwnice w The Sims 4

Nowa aktualizacja nadejdzie już jutro! Wraz z nią pojawią się piwnice, których nie było wcześniej w The Sims 4. Na oficjalnej stronie The Sims, pojawił się nowy wpis, który dotyczy tej właśnie nowości. Przeczytajcie nieco więcej o tym, dlaczego piwnice są tak wyjątkowe i jak dokładnie działają w Czwórce.

Ciężarni Simowie z kosmosu!

Zejdź pod ziemię i zobacz, co możesz zbudować

Witajcie, wszyscy! Tu SimGuruRomeo. Chcę zaprezentować piwnice w The Sims 4, część darmowej aktualizacji, która zostanie wypuszczona 26 marca. Gdy zaczęliśmy pracować nad piwnicami, chcieliśmy się upewnić, że będą wyjątkowe. To nie są jakieś tam piwnice: to piwnice z The Sims 4. To oznacza zachowanie elastyczności systemów budowania w grze. Chcieliśmy, by piwnice naprawdę wykorzystywały zalety narzędzi, którymi już umiecie się posługiwać i umożliwiały ten sam poziom kreatywności, jaki obserwowaliśmy od wypuszczenia gry.

Używając nowego narzędzia piwnicy, możesz łatwo narysować piwnicę na podłodze piętra powyżej. Gdy piwnica się pojawi, możesz zacząć używać wszystkich normalnych narzędzi budowania, tworząc praktycznie cokolwiek, co wymyślisz. W kilku minionych tygodniach mieliśmy masę frajdy, budując różne rzeczy z użyciem nowych piwnic i narzędzi budowania w The Sims 4.

Dlaczego są takie świetne? Cóż…

Piwnice można budować na dwa poziomy wgłąb. Jeśli nie wystarcza Ci tylko jeden podziemny poziom domu, nie ma sprawy. Teraz możesz zbudować także drugi podziemny poziom. To, w połączeniu z dodaniem jeszcze jednego piętra nad poziomem gruntu, co umożliwia ta darmowa aktualizacja, oznacza, że nowy dom może mieć maksymalnie sześć pięter – to dwa razy więcej niż dotychczas!

Możesz usuwać sufity piwnic. Po tym jak zbudujesz piwnicę (albo dwie), możesz wybrać blok piwnicy, przejść na poziom gruntu, kliknąć podświetlony na żółto obszar i całkowicie usunąć sufit. Świetnie się bawiliśmy, tworząc przeróżne konstrukcje, od podziemnych bunkrów, po otwarte domy, które wyglądały jak wielkie dziury w ziemi.

Możesz umieszczać w piwnicach baseny. Kto nie chciałby móc popływać sobie wieczorem we własnym basenie w piwnicy? Ale piwnice mogą być jeszcze fajniejsze. Poza tym, że można tworzyć baseny w piwnicach, można także budować baseny graniczące z piwnicami. Oznacza to, że basen może opierać się o bok piwnicy, a jeśli stworzysz ściany basenu ze szkła, otrzymasz praktycznie wielkie akwarium dla ludzi.

Twój sklep może wyglądać jeszcze bardziej osobliwie. Masz zatem wesołą piekarnię, wybudowaną w The Sims 4 Witaj w Pracy* z użyciem nowego systemu sklepów. Świetnie! Dobra robota! Ale co, jeśli zechcesz rozbudować swoją firmę? Zawsze możesz zbudować sklep w swojej piwnicy i sprzedawać tam cokolwiek, od toalet po… awangardowe ubrania.

Podekscytowani? Nie będziecie musieli długo czekać na możliwość budowy własnych piwnic. Będą dostępne w najbliższej aktualizacji, 26 marca, za darmo dla wszystkich użytkowników. Osłodzi to oczekiwanie na dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, który pojawi się w przyszłym tygodniu.

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Data publikacji

25 marca 2015 17:35

Reakcje na nowinkę

111

20 myśli na temat “EA: Szykujcie się na piwnice w The Sims 4”

 1. Wow! Nie mogę się doczekać, nareszcie będę miała miejsce w domów moich Simów, bo już się tam nie mieszczą. 😀

 2. Super 😀
  Czekam z niecierpliwością, a wiadomo coś na temat o której godzinie się aktualizacja pojawi?
  Czy standardowo pod wieczór?

 3. Jak dobrze że jutro wychodzę wcześniej z pracy 😀 jeszcze by mi się tylko dodatkowy urlop przydał z okazji premiery the sims witaj w pracy ale to niestety nierealne ;( PS mam nadzieje że tym razem nie zapomną dodać tych obiecanych fryzur 😉

 4. Yasss, w końcu będę mógł graty wywalić na dół xd Bo raczej zasyfiona sztaluga do malowania nie pasuje w eleganckim salonie XD

 5. co się dzieje z grą po aktualizacji Origin? W ogóle nie chce mi się włączyć, program nie odpowiada, o co chodzi? :/

  1. Jeżeli gra rozpoczyna się w małym okienku i nie reaguje trzeba wyłączyć Origin w grze (włączyć Origin, wejść w Moje Gry, kliknąć w The Sims 4 PPM i wybrać „właściwości gry…” następnie zaznaczyć pole „wyłącz funkcje origin w grze dla tej gry”).

 6. @Up:
  Kliknij prawym na okładkę gry w Origin i naciśnij “Napraw Grę”. Może pomoże.

  Zastanawia mnie, czy będzie można robić piwnice w domu, kiedy on znajduje się na fundamentach – coś co nie było możliwe w TS3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *