Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
31
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

EA: Zamykane drzwi i półścianki

Dostępna jest nowa aktualizacja gry The Sims 4. Wprowadza ona nowe możliwości związane z budowaniem. Dokładny przegląd nowości pojawi się w odpowiedniej nowince. Poniżej znajdziecie wpis z oficjalnego bloga, gdzie SimGuruDaniel opowiadam nam nieco więcej o zamykaniu drzwi.

Zamykane drzwi i półścianki

Chcesz trzymać klientów z dala od pokoju na zapleczu sklepu Twojego Sima? Chcesz zablokować drzwi do pokoju swojego Sima, aby mógł podkręcić muzykę i urządzić sobie imprezę taneczną dla jednej osoby? Chcesz mieć podzielone według płci przebieralnie w swojej siłowni? Uruchom The Sims 4, aby pobrać aktualizację gry, która pozwoli Ci właśnie na to wszystko! Zamykane drzwi nadchodzą do The Sims 4 i będą dostępne za darmo* dla każdego, kto pobierze aktualizację. Dołączą do nich półścianki, które pozwalają na dzielenie pomieszczeń przy zachowaniu ich otwartego i nowoczesnego wyglądu.

Najpierw pomówmy o zamykanych drzwiach. Po publikacji The Sims 4 Witaj w Pracy* dochodziły do nas liczne prośby o pokoje dostępne tylko dla personelu lokalu. Dlatego postanowiliśmy dołączyć taką możliwość. Są także bardziej standardowe zamki, takie jak w drzwiach, które przepuszczają tylko Twojego Sima albo wyłącznie jego rodzinę. Jeśli masz dość przypadkowych Simów, którzy wchodzą do pokoju Twojego Sima, by uciąć sobie drzemkę o drugiej w nocy, możesz temu zapobiec za pomocą zamków w drzwiach. Ponadto dodaliśmy do katalogu nowe drzwi rozróżniające płeć Simów, co zapewnia świetne możliwości ulepszeń niektórych z lokali w grze.

Praca nad półściankami była bardzo ekscytująca. Bardzo często gracze prosili, by można było obudowywać za pomocą półścianek szafki z blatami, dlatego załączyliśmy półścianki o wysokości, która na to pozwala. Ale chcieliśmy także zapewnić ujście dla większej kreatywności, więc dodaliśmy cztery kolejne wysokości. Razem jest pięć wysokości półścianek do wyboru.

Trzy średnie wysokości dają szeroki wybór opcji podziału salonu, obudowywania kuchenek i szafek oraz umieszczania fikuśnych ozdób na wysokości oczu. Ponadto półścianki to także poręczne miejsce, gdzie możesz odstawić swój napój! Dodaliśmy także niską półściankę, która świetnie się sprawdza jako obramowanie architektoniczne, a także wysoką półściankę, której można używać do wydzielania zamkniętych przestrzeni w pokojach, zwłaszcza w połączeniu ze ścianami pełnej wysokości. Ponadto półścianki niesamowicie łatwo się umieszcza – jeśli umiesz postawić ogrodzenie w The Sims 4, wiesz już, jak zbudować półściankę.

Aktualizacja jest już dostępna, więc przygotujcie się do budowania półścianek i zamykania drzwi – i nie zapomnijcie podzielić się swoimi dziełami w Galerii!

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Nowinka dotyczy

Data publikacji

9 lipca 2015 19:12

Reakcje na nowinkę

31 myśli na temat “EA: Zamykane drzwi i półścianki”

 1. Półścianki i zamykanie drzwi – tego mi brakowało w Czwórce! Czekam aż gra się zaktualizuje i biorę się za budowanie! :3

   1. Takie fajne z mężczyzną i kobietą 🙂 Nie pamiętam, czy były już wcześniej 😛 “Nijakie drzwi” xD

 2. (nie do Karola tylko dla osób komentujących xd, bo Karol i tak pewnie wie wszystko :D)
  Doszły jeszcze:
  ~ opisy miast <3
  ~ wstawianie parcel bez wchodzenia w tryb budowania 😀
  ~ nowa lampa
  ~ kapcie dla dzieci
  ~ ręczniki (na premierę DwS)
  ~ kilka naklejek na ścianę
  ~ nowe przeźroczyste drzwi
  ~ ogóle poprawki i do Witaj w Pracy, Ucieczki w Plener i Perfekcyjnego Patia. Najlepsze to: od teraz jaccuzi daje zabawę! W końcu! 😀

 3. Za chwilę pojawi się odpowiedni wpis, jak zawsze z resztą. Zaraz po nim wrócę do pisania wyników. :serduszko:

 4. Dali też nową lampę na sufit i drzwi takie ze szkła ^^
  Oraz zmienili trochę zakładkę moje pakiety :niewiem:
  A i jest ręcznik w dziale do snu 😯

 5. Nawet spoko że dalej dodają do 4 ,, nowe ” rzeczy w aktualizacji , ale ja i tak czekam na jakiś dodatek który wprowadzi coś ciekawego do rozgrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *