SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

10 981
Polubień na Facebooku

6 643
Subskrypcji na YouTube

[scp code="comments"]
Komentarzy na stronie

2 737
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
55
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Druga wrześniowa aktualizacja

Gra The Sims 4 została właśnie zaktualizowana. To druga aktualizacja w tym miesiącu, tym razem jednak, otrzymaliśmy garść nowości. Nowe kafelki pojawiły się w menu głównym gry. Zachęcają one do używania Galerii oraz zdradzają kody do ułatwienia rozgrywki. Wśród nowości jest nowa cecha charakteru, którą możemy wybrać w Stwórz Sima – zazdrosny.

Pojawiły się dwie nowe, limitowane interakcje – Psikus i Psoć, które przygotowują naszych Simów do Halloweenowej aktualizacji wraz z końcem października. Wśród nowych interakcji znalazła się także możliwość przypisania łóżka do danego Sima. Oprócz nowości, naprawiono sporo błędów ze wszystkich rozszerzeń do gry: chowanie lodów do lodówki, powiększanie dywanów i domyślne używanie zmywarki.

Pełna lista znajduje się tutaj.

 • Rozmiar: 114.92MB
 • Wersja PC: 1.10.64.1020
 • Wersja Mac: 1.10.64.1220

Bądź zazdrosny


Nową cechą charakteru jest cecha "zazdrosny" w kategorii "Towarzyskie". Sim będzie stawał się bardziej zazdrosny od innych Simów. Jego nastrój się poprawia, jeśli w pobliżu znajduje się ukochana osoba. Natomiast kiedy drugiej połówki nie ma długo obok – Sim się denerwuje.

Nowe kafelki w menu

W menu głównym pojawiły się nowe kafelki. Spora część z nich nawiązuje do początków gry, ponieważ wspominają one o budowaniu i tworzeniu Sima. Dwa z nich przedstawiają też kody, które mogą nam ułatwić rozgrywkę. Jest także grafika, która zachęca do odwiedzania Galerii za pomocą klawisza F4. Wszystkie starsze kafelki promujące dodatek i akcesoria – zniknęły z gry. 
 

To moje łóżko!

Od teraz mamy możliwość przypisania łóżka do wybranego Sima. Wystarczy aktywnym Simem kliknąć na łóżko i wybrać "Przejmij na własność". Opcja ta jest możliwa tylko wtedy, kiedy na parceli dostępne jest więcej niż jedno łóżko. Simowie będą spali domyślnie w łóżkach, które zostały do nich przypisane.

Cukierek albo psikus

Dostępne są ograniczone czasowo interakcje, które pozwalają na zabawę z innymi Simami. Możemy sprezentować innym cukierka – interakcja ta wywoła u naszego Sima szczęśliwy nastrójnik "Podarunek upiornych słodyczy". Po wybraniu psikusa, Sim przestraszy wybraną ofiarę, zwiększy swoją umiejętność złośliwości i otrzyma bardzo zabawny nastrójnik "Upiorne psoty". Opcje te mają być dostępne do końca października. Dla przypomnienia: Halloween trwa w nocy z 31 października na 1 listopada.

 
 

Podziemne spa

Od teraz zniknął problem z budowaniem sauny w piwnicy. Po premierze The Sims 4 Dzień w Spa, nie było możliwości stworzenia sauny poniżej parteru. Aktualizacja naprawiła ten błąd i możemy zacząć budować swoje podziemne spa.

Impreza kostiumowa

Jedna ze specjalnych edycji gry The Sims 4, zawierała imprezę kostiumową. Niestety, miała ona dość dziwną nazwę w polskiej wersji językowej. Aktualizacja naprawiła ten błąd i ten rodzaj przyjęcia nazywa się "Impreza kostiumowa Incognito".

Upiorne filtry


Do gry zostały dodane filtry z akcesoriami The Sims 4 Upiorności. Filtry znajdziemy w Galerii oraz podczas przeglądania obiektów w Trybie budowania. Premiera akcesoriów już za tydzień, więc dla wielu szczęśliwców ikonka ta nie będzie już przygaszona.

Filtry w Galerii

Oprócz nowego filtra związanego z The Sims 4 Upiorności, pojawił się większy wybór rozmiarów parceli. Dzięki temu łatwiej znajdziemy parcele do świata Newcrest, który zawierał niestandardowe rozmiary działek.

Skorzystaj z oferty i postaw nam kawę

Autor nowinki

Karol

Data publikacji

24 września 2015 19:49

Reakcje na nowinkę

55 myśli na temat “Druga wrześniowa aktualizacja”

 1. Te kody w menu głównym doszły wcześniej. Ja je zauważyłem na początku tego tygodnia, ale nie zagłębiam się aż tak bardzo w menu główne, wiec mogły dojść wcześniej.

 2. Do opisu tej cechy (i jej działania) bym dodał: “Jeśli druga połówka twojego Sima romansuje z innym Simem to twój Sim będzie zły” lub coś podobnego ? , bo normalnie Simowie w Sims 4 nie są źli jak się ich zdradza 😛

  1. Nie będzie cytuje “W tym tygodniu wstrzymaliśmy artykuły. Zapewne niebawem będą pojawiać się nowinki, których nie chcemy zakrywać artykułami. “

 3. Brawo EA :>

  Bardzo podoba mi się motyw “czasowych interakcji” które są dostępne tylko w określonym czasie. Mam nadzieje, że ten patent zostanie jeszcze kiedyś wykorzystany :).

  1. Katheryn,
   mówiąc kafelki, Karol nie miał na myśli podłogi … Chodzi o nowe “zdjęcia” w MENU – zaraz po włączeniu gry – masz tam screeny przecież ;3

 4. Mam pytanie związane ze zdjęciem gdzie są przedstawione wydarzenia towarzyskie. Czemu w polu nagrody jest pokazana kłódka, czemu z Imprezy czarno-białej i kostiumowej nie można zdobyć medalu? Czy to jakiś błąd? Sama mam tak w grze.

  1. Tak to błąd, niby gra wyświetla komunikat o zdobyciu nagrody, ale przy organizacji kolejnego przyjęcia, nagroda nie jest wyświetlana 🙁

 5. Dlaczego gdy chciałem pobrać aktualizacje gry zaczęło pobierać mi ponad 800 mb ?? Mam za słaby net żeby coś takiego pobierać. RATUNKU!!

   1. Ej mi się ściągała aktualizacja o wielkości 114 mb a potem jak było 97 % to było wznawianie aktualizacji i ściągnęła mi 852 mb

    1. U mnie to samo… ponad 800mb a na końcu wyskakuje “aktualizacja wstrzymana”. I nie mam pojęcia co robić.

 6. A takie pytanie Karol. Czy ty gdy napisałeś ,,Październikowa aktualizacja,, to miałeś na myśli nowe akcesoria czy o czymś MY nie wiemy (jakaś aktualizacja na Halloween) ??? ❓

  (Jeśli ktoś o tym pisał w komie to nie musicie tego wypominać bo niechce mi sie czytać wszystkich komów)

 7. Jak dla mnie powinni dodać:
  Nowe dywany, są tylko 2
  Jakiś przepis
  Gumowe kaczki i płyn do kąpieli, fajna byłaby też np sól czy perfumy dla simów
  Szczotki do zmiatania śmieci
  I pralki… No i oczywiście małe dzieci

  1. Dziwne, bo ja je mam jeszcze przed aktualizacją. Pojawiły mi się na początku tego tygodnia. Tak samo jak te rozmiary w Galerii. Dziwne trochę, skoro mam parę rzeczy jeszcze przed aktualizacją, a np. przydzielenie łóżka się nie pojawia.

   1. W liście nowości nie ma wzmianki o tych kafelkach czy rozmiarach w Galerii. Myślę, że to nie jest nic nowego, a Karol tego po prostu nie zauważył.

    1. Matko, każdy jest tylko człowiekiem! To żaden argument, tylko stwierdzenien oczywistego faktu. SimsVIP jakoś rzadziej zdarzają się pomyłki, a newsy są w błyskawicznym tempie. Nikogo nie chcę obrazić, ale zasugerować, że coś powinno się zmienić.

    2. Ktoś tu chyba źle sprawdza wpisy, bo informacja o rozmiarach parceli w Galerii jest na samym końcu. O dywanach wspomniałem w notce na początku nowinki. Czytać, potem komentować.

    3. Info o kafelkach i rozmiarach galerii było, jest i będzie od początku istnienia nowinki, więc to raczej nie Karol czegoś nie zauważył 😉

 8. No to klops! Pół nocy, po aktualizacji próbowałam wysłać sima do pracy (naukowiec) i nic z tego. Ładuje się, ładuje, kryształek się kręci i nic. Czekałam 20 min. Potem przeprowadziłam sima na inną parcelę i to samo. Przed aktualizacją wszystko było ok. Czy jak naprawiają jedną rzecz, to musza od razu zepsuć inną?

  1. To może spróbuj z innymi karierami, a jak to nie pomoże to wybierz opcję napraw grę. Dziwne, u mnie wszystko jest w porządku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *