Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
17
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Zmiany w Electronic Arts i Maxis!

Na oficjalnej stronie Electronic Arts, pojawiła się informacja o zmianie, która zaszła w firmie. Ze studiem pożegnała się Lucy Bradshaw, która była następcą Willa Wrighta w Maxis. Lucy pracowała w EA przez prawie 23 lata. Zajmowała się ona serią The Sims od samego początku, pracowała również nad grą Spore oraz SimCity, którego była głównym producentem. To między innymi jej decyzje sprawiły, iż znamy serię taką, jaka jest dzisiaj. Jej miejsce zajęła Rachel Franklin, która do tej pory była główną producentką gry The Sims 4. Rachel będzie teraz czuwać nad wszystkimi dziełami studia Maxis.

W notce dodano informację, iż studio Maxis pracuje nad nowymi projektami, co oznacza, iż studio nie zostało całkowicie zamknięte. Warto przypomnieć, iż jakiś czas temu rozpoczęła się aktualizacja serwerów i strony głównej gry Spore – pierwsza od prawie siedmiu lat. Dzisiaj natomiast wspomniano o nowych projektach, które są aktualnie "na warsztacie" w Maxis. Czy to oznacza, że możemy spodziewać się Spore 2?

Lucy, dziękujemy!

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Nowinka dotyczy

Data publikacji

24 września 2015 19:23

Reakcje na nowinkę

17 myśli na temat “Zmiany w Electronic Arts i Maxis!”

    1. Jeśli lubisz tak bardzo TS4 to sam poszukaj informacji i nie dręcz Karola, bo gdyby ktoś nie zauważył – Karol to człowiek, ma też swoje prywatne życie jak każdy z nas.

 1. Odeszła osoba tak blisko związana z twórcą simsów, a to może oznaczać tylko jedno. Pogorszenie się serii The Sims, która obecnie jest już słaba jak nigdy.

  1. Oj nie bądźcie znowu aż tak wielkimi pesymistami jak ja (nie lubie Rejczelki jak cholera…). To, że obecna odsłona simsów jest jak narazie najsłabszą jest faktem od premiery TS4, więc gorzej nie powinnio być (no chyba że wprowadzą Store i Premium- nie wiem co by w nich było skoro akcesoria są już biedne jak nie wiem co…). Zobaczymy, może nawet Rejczelce uda się postawić tę grę na nogi (powątpiewam). 🙂

 2. Gra nie stanie na nogi dopóki polityka firmy względem simsów się nie zmieni. EA wie że TS4 to gniot w którym ciężko wprowadzić takie pierdoły jak choćby zmywarki. Ciągną więc kasy ile wlezie i nie słuchają fanów.

  1. Nie tylko względem Simsów. Jako że gram w wiele gier EA, np. Dragon Age, mogę zaobserwować, ze nie tylko fani Simsów są wściekli na EA.

   1. Pani Lucy dokonała najlepszą decyzję, jaką mogła..
    Trudno nie hejtować 4, polityki EA i tym samym głównej producentki the sims 4.

  1. Z wywiadów wydaje się spoko babka, ale nie znam jej osobiście, więc nie mi oceniać. Zazdro, że ja znasz, wytłumaczysz więc swoja opinię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *