Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
25
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Nowe grafiki z Zjedzmy na mieście!

Twórcy nowego pakietu The Sims 4 Zjedzmy na mieście udostępnili nam cztery grafiki pokazujące nowe możliwości nadchodzącego rozszerzenia, które swoją premiere będzie miało 7 czerwca. Zaprezentowane zostały między innymi nowe potrawy, interakcje dla Simów siedzących przy stoliku w restauracji oraz dwie sytuacje przy recepcji.

Warto zwrócić uwagę, że sposób zachowania szefów sali przy przyjmowaniu klientów różni się w obu przypadkach. Jeden z nich wygląda na wyraźnie poirytowanego. Czy jest to podpowiedź od producentów dająca do zrozumienia, że nasi podopieczni będą musieli składać rezerwacje w wykwintniejszych restauracjach?

Dzięki uprzejmości SimsVip

 

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Autor Widmo

Nowinka dotyczy

Data publikacji

23 maja 2016 17:00

Reakcje na nowinkę

3315211

25 myśli na temat “Nowe grafiki z Zjedzmy na mieście!”

 1. Wow zapowiada się super! Mam nadzieję, że warto będzie zakupić to rozszerzenie.
  Trzymajcie się ciepło 🙂
  Wasza Watermelonka

    1. To jest po prostu wino, ale że simsy są gra 12+ to nie może być w tej grze nawiązania do alkoholu, więc dlatego będzie to nazwane nektarem ?

    2. A kuchnia molekularna nie będzie oddzielną umiejętnością ? W sensie, ze jeśli mamy robić zdjęcia i na ich podstawie uczyć się gotować, to raczej będzie oddzielnie. A z resztą moze bedzie inna stacja :p

    3. Ale jak już mówiłem, zadużo będzie tych umiejętnści związanych z gotowaniem bo jest już gotowanie, wykwintne gotowanie, pieczenie i miksologia. ile jeszcze można ?! Poza tym po co nowa umiejętność dla kilku dań ?

    4. Według mnie nową umiejętnością będzie wytwarzania nektaru ? uciesze się z takiej umiejętności, bo w trójce zawsze się tym zajmowałam?

    5. Z tym wyrabianiem nektaru to też mało prawdopodobne, ponieważ narazie tylko wspomniano o lodówkach do przechowywania nektaru.

    6. Nie mówili o tym, ale zostały jeszcze dwa tygodnie do premiery, więc to oczywiste, że nie zdradzili wszystkiego. Jeden z wpisów na fb, który znalazł się na fanpage’u The Sims Polska brzmi “Twórz niezwykłe dania i smaczny nektar” według mnie nawiązuje to do gotowania nowych dań i wyrabiania nektaru, ale wszystko się okaże ?

 2. Potrzebuje pomocy, może ktoś będzie wiedział co zrobić.. Otóż jak ładuje sklep, to finanse sklepu wynoszą 0 simoleonów, chociaż wcześniej było ok 40000 i przez to nie mogę otworzyć sklepu. A problemem jest to, że nie działają przyciski na panelu zarządzania i nie mogę zrobić przelewu z budżetu domowego do sklepu… Nie mogę też sprzedać sklepu, nic kompletnie ;/

 3. Co do szefa sali, myślę, że będzie to funkcjonowało na zasadzie umiejętności zawodowych z Witaj w Pracy (obsługa klientów, uzupełnianie towaru itp.), w sensie, że będą umiejętności, np. gotowanie, obsługa klientów i cos jeszze, a Simowie z niską obsługą będą wredni i podirytowani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *