Edycja terenu – stare obrazki

W Internecie krążą informacje o nowym znalezisku z gry The Sims 4. Są to miniaturki trzech parcel z różnym ułożeniem terenu. Jak wiemy, w The Sims 4 nie ma możliwości edycji wysokości terenu, więc Simowe strony sugerują, że ikonki te mogłyby zwiastować nadchodzącą nowość. Niestety, obrazki znajdują się w grze już od 2014 roku, co oznacza, że prawdopodobnie są one pozostałością z etapu produkcyjnego gry podstawowej.

 


Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
151689

19 odpowiedzi na „Edycja terenu – stare obrazki

 1. Przestańcie straszyć :p Już prawie myślałem, że EA zmądrzało ;(

 2. Marcin pisze:

  może i lepiej bo wyglądaja bardzo sztucznie wręcz plastik na plastiku

 3. Hubert pisze:

  Artysta od siedmiu boleści

 4. Kinga pisze:

  Mi tego nie trzeba i tak zawsze miałam problemy z terenem w the Sims.

 5. MychQQQ pisze:

  No przecież to by było zbyt piękne…

 6. Sebosz pisze:

  Szczerze mówiąc osobiście i tak nigdy z tego nie korzystałem, więc mi tego nie brakuje. No ale nie zmienia to faktu, że społeczność potrafiła się wykazać kreatywnością co do wykorzystywania tego typu narzędzi.

 7. Tomaszek pisze:

  Czekam aż the Sims 4 wyjdzie z „wersji alfa”, bo obecna wersja to mała porażka. Modelowanie terenu to jedna z podstawowych funkcji, której brakuje. Nie zapominajmy, że simsy to nie tylko symulator życia, ale też kreator otoczenia. Obecnie gra nie oferuje mi tego, czego bym oczekiwał po czwartej serii. Uważam, że twórcy robiąc krok w tył w aspekcie kreowania świata popełnili spory błąd. Po czwórce spodziewałem się czegoś „wow!”: półpięter, schodów wielobiegowych, garażu w poziomie piwnicy, zaokrąglonych ścian, edytor otoczenia (którego nie dostaniemy na 99% w tej serii) i oczywiście rozbudowany edytor terenu.
  Ale żeby nie być zbyt krytyczny powiem, że kreskówkowa grafika wręcz mnie urzekał. Dziś nie jestem w stanie patrzeć na grafikę w trzeciej serii, jest okropna. Dążenie do realizmu i obecne możliwości naszych komputerów nie idą w parze i uważam, że twórcy też doszli do tego wniosku.
  Miejmy nadzieję, że najbliższe aktualizacje uzupełnią nam brakujące funkcje, z którymi mieliśmy do czynienia w poprzednich seriach.

 8. jak mi tego brakuje…

 9. Nira pisze:

  Ciekawe kiedy pojawi się zapowiedź kwartalna.

 10. S.Aleksander pisze:

  ;_; Straciłem już nadzeje 😉 nic … nie wracam do 4 😉 będe se grał w moją tójeczkę i będe czekał jak wyjdzie piątka ;P lecz to już będzie cąłkowita porażka (the sims 5 ) ;_; ehh…. ide grać w The sim 3 😉

  • CysiaCysia pisze:

   Właśnie… trójka ma mega możliwości, uwielbiam ją. Czwórka 5 min po odpaleniu się nudzi, bo co tu robić, jak zaraz wyskoczy ci ekran wczytywania? 🙁
   Spokojnie, piątka będzie już w 2019 😀 wnioskując po czasie trwania poprzednich generacji.
   The Sims – 2000
   The Sims 2 – 2004
   The Sims 3 – 2009
   The Sims 4 – 2014
   Może piątka będzie podobna do trójki? Skoro słyszałam, że czwórka jest podobna do dwójki, to możliwe.

   • realista pisze:

    Czwórka jest podobna do dwójki tylko ze względu na „komiksową”, „kolorową” itd. grafikę, reszta niestety o wiele słabsza, uboższa od dwójeczki xD 🙁

   • Bartek011 pisze:

    W 2019? Oj, wątpię w to mocno. Jeszcze nie ma zwierzaków i pór roku, a już 2017. Poza tym czytałem gdzieś że cudowna czwórka będzie rozwijana o wiele dłużej niż pozostałe części ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *