Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
24
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
361911

Wiadomość od EA Polska!

Oto wiadomość nadesłana przez Electronic Arts Polska. 🙂

Witamy kolejny rok pełen wrażeń, zostawiając za sobą poprzedni. Czy Twoi Simowie mają dość mijających lat? Może chcieliby zasmakować w nieśmiertelności lub prowadzić życie nocnego marka? Jeśli tak jest, to mamy idealne rozwiązanie! Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry pojawi się 24 stycznia 2017 roku! Aż włos się jeży na myśli o wszystkich nowościach!

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry umożliwi Ci opowiadanie zupełnie nowych historii, a opcje tworzenia Simów pozwolą powołać do życia (no tak nie do końca do życia…) wyjątkowe wampiry. Chcesz stworzyć upiornego wampira w stylu Nosferatu? Śmiało! Marzysz o wampirach, które wtopią się w tłum? Da się zrobić! W tworzeniu wymarzonych wampirów* pomogą Ci wampirze stroje, fryzury, odcienie skóry, nowe kolory oczu oraz kły! (Co to za wampir bez porządnych kłów?!) Masz już dreszcze? Oto co jeszcze! Możesz stworzyć specjalny, upiorny wygląd Sima nazywany obliczem ciemności!

Wieczne życie nie musi być nudne! Spędzaj czas z innymi wampirami w nowym świecie Forgotten Hollow, gdzie nie wszystko jest takim, jakie się wydaje. To miejsce prosto z najstraszniejszych koszmarów, w którym nawet noc trwa dłużej niż zwykle. Simowie mogą także zbierać punkty, aby odblokować dodatkowe moce i stać się potężnym mistrzem wampirów.

Tryb kupowana przyniesie całą kryptę nowości, w tym rzeźby, ozdoby ścienne (nadające domostwu upiorny klimat), pajęczyny (z kochanym sześcionogim przyjacielem) oraz tapety i nowe obiekty specjalne, jak na przykład organy (Gęsia skórka gwarantowana!) i wiele, wiele więcej. 

Pakietem rozgrywki The Sims 4 Wampiry, Twoje nowe wampirze życie będzie pełne ciemności, jak nigdy wcześniej!

Miłego pogrywania!
Zespół The Sims

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Data publikacji

10 stycznia 2017 19:04

Reakcje na nowinkę

361911

24 myśli na temat “Wiadomość od EA Polska!”

 1. EA jak zwykle żeruje na graczach i wypuszcza pakiet, który równie dobrze mógł być załączony w dodatku… Eh… czas powrócić do o wiele lepszej trójki

 2. Super, super. Nie mogę się doczekać. Do szczęścia brakuję mi jeszcze czarodziejów (może coś a’la szkoła magii). ~ Pajęczyny (z kochanym sześcionogim przyjacielem) ~ , a pająki przypadkiem nie mają 8 odnóży? no chyba że to nie chodzi o pająka, ewentualnie o jakiegoś wybrakowanego pająka xD

  1. dostaniesz w kolejnym pakiecie rozrywki 🙂
   Możesz się śmiało spodziewać the sims 4: czarodzieje, the sims 4: wilkołaki, the sims 4: wróżki itp., itd.

 3. Przecież pająki mają 8 odnóży XD
  Chyba, że “kochany sześcionogi przyjaciel” to ładna mucha czy pszczółka, czy coś.

   1. Ciekawe… kolega mi mówił, dawno temu, że sam tego pająka stworzył i nawet miał go na tapecie… Skąd go Karolu masz? W internetach siedzi, czy ty też masz kolegę?

 4. Forgotten Hollow? Zostaje taka nazwa? 😮 Niekonsekwencja z ich strony…
  Mi się tam nawet podobają polskie nazwy miast… 😉

   1. Tyle, że Newcrest to też nieporozumienie, a San Myshuno jest dobre jako nazwa własna, podobnie jak Windenburg. Czasami polska lokalizacja The Sims 4 jest dramatyczna i w ogóle nie spójna. Jak chociażby Borys na zwiastunach i Bob w grze. Forgotten Hollow mogłoby nawiązywać do Midnight Hollow, którą przełożono na Północna Grota w The Sims 3. Opcji jest wiele 🙂 Zapomniana Grota, Zapomniana Dolina, Mroczna Dolina, Mroczne Pustkowie 🙂 Na całe szczęście wiem jak zmienić tę nazwę i w mojej grze wampiry wybierać się będą do Mrocznej Doliny 😀

   2. Trochę nie postarali się nawet w oryginale. Mamy już Forgotten Grotto, więc to Forgotten Hollow pojawiające się znowu jest troszkę niefortunne i wtórne. Mogli wymyślić jakiś inny przymiotnik np. Misty Hollow = mglista kotlina. Mroczna, przeklęta…. cokolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *