Przegląd: Wampiry – Stwórz Sima

Informacja
Grę dostarczył wydawca – Electronic Arts Polska, za co bardzo dziękujemy. Pragniemy zaznaczyć, iż nie ma to wpływu na ocenę, która pozostaje niezależna.

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry wprowadza aż 32 części garderoby (łącznie z dodatkami i nakryciami głowy), 3 makijaże oraz łącznie 7 fryzur. Rozszerzenie oprócz 42 nowości dostępnych dla wszystkich Simów, zawiera również 6 zupełnie nowych kategorii i 4 pary zębów wyłącznie dla wampirów. 


 
 

Kategorie pojawiające się w pakiecie to: wampirze brwi, wampirze oczodoły, detale oczu, policzki, wamiprze usta oraz archetypy, które pozwalają nam wybrać jeden z ośmiu dostępnych typów wampirów. Dużym atutem tego nadnaturalnego rozszerzenia są 3 nowe aspiracje: "Dobry wampir" w kategorii popularność, "wampirzy ród" w rodzinie oraz "wampirzy mistrz" w wiedzy. 

Styl ubrań zawartych w The Sims 4 Wampiry nawiązuje do epoki wiktoriańskiej,ale posiada również trochę nowocześniejszych wpływów. Wytworne, nieco przejaskrawione kreacje prezentują się dobrze zarówno na wystawnym bankiecie, jak i na spacerze po tajemniczym Forgotten Hollow

  
  
 

Dzieciaki również nie będą odstawały od swoich wampirzych rodziców, ponieważ oprócz nieco dziwacznych fryzur, dostały piękne stroje na całe ciało.

 

Więcej upiornych nowości możecie zobaczyć na naszym nagraniu wideo 🙂
 

 


Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
301931

24 odpowiedzi na „Przegląd: Wampiry – Stwórz Sima

 1. Edyta pisze:

  Wiadomo już o której godzinie będzie można kupić pakiet na Origin?

 2. Apo pisze:

  To „późne średniowiecze” mocno kole w oczy, nie mam pojęcia co miałoby na to wskazywać i jakim sposobem autorka uplasowała epokę wiktoriańską w XV wieku. Mam wrażenie, że teksty Karola prezentują znacznie wyższy poziom.

  • Darkwish pisze:

   Nic dziwnego, Karol pisze od kilku lat, a ja od kilku tygodni. 🙂 nie jestem profesjonalną dziennikarką, tylko zwykłą studentką, która w wolnym czasie pomaga przy artykułach na DOTsim.

   • bella cwir pisze:

    nie trzeba być dziennikarką, trzeba się trochę orientować w dziejach, wydaje mi się, że w gimnazjum o tym uczą 🙂

    • Darkwish pisze:

     Nie wiem, gdzie oprócz opisywania takich rzeczy, miałaby mi się przydać ta wiedza 🙂 A ty znasz budowę pantofelka i wiesz, którego stworzenia komórka nie ma ściany komórkowej? 🙂 Jestem w trakcie egzaminów i jest to mój błąd, ale nie znam ludzi którzy się nie mylą.

 3. Scatty pisze:

  co to za aspiracja nowa dla wampirów ? mógłby ktoś opisać ?

  • Ginewra pisze:

   Aspiracje są 3:
   Jedna dotycząca wampirologii – zdobywanie kolejnych punktów tej umiejętności, plus wykonanie pewnych czynności.
   Druga dotycząca przemiany innych wampirów – masz za cel przemienić Simów w wampiry, chyba do pięciu.
   Trzecia dotycząca bycia dobrym wampirem – masz stać się wampirem, mieć przyjaciół, nie gryźć Simów (ewentualnie za pozwoleniem), a na koniec stać się ponownie człowiekiem (chyba, bo Karol nie pokazał wymogów).

 4. Ala pisze:

  Ten styl to nie żadne średniowiecze lecz epoka wiktoriańska.

 5. nakate pisze:

  Boże. Ta suknia dla dziewczynki *-* muszę ją mieć.

 6. Jednorożec_TheSims pisze:

  Zestawy są już dostępne do kupienia w sklepach? ?

 7. Adelajde21 pisze:

  Mało tego jak na pakiet rozgrywki 🙁

  • Darkwish pisze:

   W zjedzmy na mieście było mniej 😉 Wiec nie jest tak źle, poza tym rozgrywka jest bardzo rozbudowana i w końcu nowe, ciekawe aspiracje

 8. Wera Nowak pisze:

  kiedy orgin bendzie

 9. dajcie mnie te simsy już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D czekam i czekam

 10. Shakuahi pisze:

  Mam wrażenie, że gdyby nie te błędy to w ogóle by nie było komentarzy pod artykułami. Może to jest jakiś sposób na aktywizację czytelników, w końcu tak lubimy wytykać ludziom błędy. Tylko powiedzcie mi – najpierw sikacie z radości po piętach, żeście znalezli błąd czy o nim piszecie? Czy może jednocześnie ciśniecie?

 11. Aki pisze:

  Zakochałam się we włosach dla dziewczynki *-*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *