SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

10 981
Polubień na Facebooku

6 643
Subskrypcji na YouTube

[scp code="comments"]
Komentarzy na stronie

2 737
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
24
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Przegląd: Wampiry – Stwórz Sima

[su_service title=”Informacja” icon=”icon: comments” size=”26″]Grę dostarczył wydawca – Electronic Arts Polska, za co bardzo dziękujemy. Pragniemy zaznaczyć, iż nie ma to wpływu na ocenę, która pozostaje niezależna.[/su_service]

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Wampiry wprowadza aż 32 części garderoby (łącznie z dodatkami i nakryciami głowy), 3 makijaże oraz łącznie 7 fryzur. Rozszerzenie oprócz 42 nowości dostępnych dla wszystkich Simów, zawiera również 6 zupełnie nowych kategorii i 4 pary zębów wyłącznie dla wampirów. 


 
 

Kategorie pojawiające się w pakiecie to: wampirze brwi, wampirze oczodoły, detale oczu, policzki, wamiprze usta oraz archetypy, które pozwalają nam wybrać jeden z ośmiu dostępnych typów wampirów. Dużym atutem tego nadnaturalnego rozszerzenia są 3 nowe aspiracje: "Dobry wampir" w kategorii popularność, "wampirzy ród" w rodzinie oraz "wampirzy mistrz" w wiedzy. 

Styl ubrań zawartych w The Sims 4 Wampiry nawiązuje do epoki wiktoriańskiej,ale posiada również trochę nowocześniejszych wpływów. Wytworne, nieco przejaskrawione kreacje prezentują się dobrze zarówno na wystawnym bankiecie, jak i na spacerze po tajemniczym Forgotten Hollow

  
  
 

Dzieciaki również nie będą odstawały od swoich wampirzych rodziców, ponieważ oprócz nieco dziwacznych fryzur, dostały piękne stroje na całe ciało.

 

Więcej upiornych nowości możecie zobaczyć na naszym nagraniu wideo 🙂
 

 

Kup teraz w partnerskim sklepie!

Data publikacji

23 stycznia 2017 16:00

Reakcje na nowinkę

301931

24 myśli na temat “Przegląd: Wampiry – Stwórz Sima”

 1. To „późne średniowiecze” mocno kole w oczy, nie mam pojęcia co miałoby na to wskazywać i jakim sposobem autorka uplasowała epokę wiktoriańską w XV wieku. Mam wrażenie, że teksty Karola prezentują znacznie wyższy poziom.

  1. Nic dziwnego, Karol pisze od kilku lat, a ja od kilku tygodni. 🙂 nie jestem profesjonalną dziennikarką, tylko zwykłą studentką, która w wolnym czasie pomaga przy artykułach na DOTsim.

   1. nie trzeba być dziennikarką, trzeba się trochę orientować w dziejach, wydaje mi się, że w gimnazjum o tym uczą 🙂

    1. Nie wiem, gdzie oprócz opisywania takich rzeczy, miałaby mi się przydać ta wiedza 🙂 A ty znasz budowę pantofelka i wiesz, którego stworzenia komórka nie ma ściany komórkowej? 🙂 Jestem w trakcie egzaminów i jest to mój błąd, ale nie znam ludzi którzy się nie mylą.

  1. Aspiracje są 3:
   Jedna dotycząca wampirologii – zdobywanie kolejnych punktów tej umiejętności, plus wykonanie pewnych czynności.
   Druga dotycząca przemiany innych wampirów – masz za cel przemienić Simów w wampiry, chyba do pięciu.
   Trzecia dotycząca bycia dobrym wampirem – masz stać się wampirem, mieć przyjaciół, nie gryźć Simów (ewentualnie za pozwoleniem), a na koniec stać się ponownie człowiekiem (chyba, bo Karol nie pokazał wymogów).

  1. No faktycznie, to strasznie razi w oczy, totalnie zmienia tekst w bardzo nielogiczny, wręcz jest po chińsku! Chyba przez jej jeden błąd nie kupię tego pakietu 🙁 xD Ogar, ludzie. Pomyliła się, każdemu się zdarza 😛

    1. To wciąż tylko „błąd”, Tobie nie zdarza się ich popełniać? Winszuję w takim razie 😀

  1. W zjedzmy na mieście było mniej 😉 Wiec nie jest tak źle, poza tym rozgrywka jest bardzo rozbudowana i w końcu nowe, ciekawe aspiracje

 2. Mam wrażenie, że gdyby nie te błędy to w ogóle by nie było komentarzy pod artykułami. Może to jest jakiś sposób na aktywizację czytelników, w końcu tak lubimy wytykać ludziom błędy. Tylko powiedzcie mi – najpierw sikacie z radości po piętach, żeście znalezli błąd czy o nim piszecie? Czy może jednocześnie ciśniecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *