Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
38
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
106

Pakiet rodzinny The Sims 4 – grafiki

Do sieci właśnie wyciekły pierwsze grafiki przedstawiające rodzinny pakiet rozgrywki do The Sims 4. Opublikowała je strona OSimBr.net na swoim facebooku. Na zdjęciach widzimy m.in. nową lodówkę, meble, dekoracje, wspólnie budowaną konstrukcję przez Simy i ich dzieci oraz prawdopodobnie rodzica dającego szlaban nastolatkowi. Już dzisiaj koło godziny 19:00 zostanie udostępniony oficjalny zwiastun tego pakietu.

A Wam co nowego udało się wypatrzeć na tych grafikach?

 

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Darkwish

Data publikacji

16 maja 2017 14:34

Reakcje na nowinkę

106

38 myśli na temat “Pakiet rodzinny The Sims 4 – grafiki”

   1. Nie wiem czy był, ale mam nadzieję, że znowu dojdzie, bo nie chce mi się kupować akcesoriów. Uwielbiam meloniki i lenonki, więc mam nadzieję, że będą dla buntowników 😀

 1. Czekałam głównie, na jakiś dodatek rodzinny, więc będę bardzo zadowolona, jeżeli tego nie zepsują.

  1. Ładne są pokoje z dwóch pierwszych grafik. Takie realistyczne. Zwykle nie choduje takich nastolatków, ale wygląda bardzo fajnie. O czym myśli ten chłopczyk na pierwszej grafice i ta pani na trzeciej?

 2. Ostatnie zdjęcie. Sim najbardziej z lewej strony. Nie przypomina on, ani dziecka, ani nastolatka. 😮
  Może mi się tylko wydawać, ale wygląda mi na pre-teens. <3

 3. Może trądzik nie będzie “ozdobą” na twarz tylko będzie okresem w życiu nastolatków i sam będzie się nasilał i znikał 😀

   1. I ten smutek, gdy zdajesz sobie sprawę, że Shakuahi ma rację, że to nie żadna aronia albo sarkazm.
    PS: Jeszcze tylko 43 minuty!!!

  1. Raczej nie będzie ozdobą, dziewczyna na obrazku jest wyraźnie zasmucona faktem, że go ma. Gdyby można było to nałożyć w CAS to simowie by na to nie reagowali 😛

   1. Ta na ostatnim obrazku? Ja to jak zobaczyłam te zdjęcie to w ogóle nie pomyślałam, że przyczyną smutku może być trądzik, raczej chandra a’la emo, typowo nastoletni ból istnienia bez powodu. 🙂 Wkrótce się przekonamy, ja bym wolała, żeby moje pesymistyczne wizje się nie urzeczywistniły, zwłaszcza nie w przypadku tego pakietu.

    1. Ale to byłoby bez sensu, gdyby nasz sim był smutny, jeśli damy mu trądzik i stał się szczęśliwy dopiero gdybyśmy ponownie weszli do CAS i go zdjęli..

   1. Brzydka? Przytulna 🙂 Trochę chaosu, meble nie najdroższe, ale można sobie wyobrazić, że mieszka w niej duża, simowa rodzina. Mi też się bardzo spodobała. 🙂

    1. To znaczy użyłem złego słowa. Pisząc brzydka miałem na myśli, że nie taka wyidealizowana, jak większość rzeczy w Czwórce. Taka zwykła, widać, że ktoś z niej korzysta, dlatego mi się podoba.
     PS: Pięć minut!!!

   2. Ładna, bo meble wpadają w morski kolor, który bardzo lubię. Poza tym kolorowe kafelki nadają łazience większą estetyczność i nie są jaskrawe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *