Wiadomość od EA Polska! The Sims 4 Fitness nadchodzi!

Oryginalna wiadomość

Sul Sul!

Przygotuj swoich Simów na porządny wycisk z The Sims 4 Fitness Akcesoria, już 20 czerwca 2017!

Niech dodatkowa porcja ruchu wejdzie Twoim Simom w krew! Zmotywuj ich do działania dzięki sportowej kolekcji ubrań. Ciesz się nowymi obiektami z trybu budowania, które utrzymane są w modernistycznym stylu z nutą przyrody. Dzięki nim zbudujesz swoje miejsce relaksu po wyczerpujących ćwiczeniach.

Wybierz się do miejskiej siłowni i sprawdź się na nowej ścianie do wspinaczki. Za duży wycisk jak na początek? Poczuj się jak na łonie natury dzięki nowoczesnej bieżni i wyposażeniu do ćwiczeń. Wolisz ćwiczyć w samotności? Załóż słuchawki i włącz program motywacyjny. Spokojnie, dzięki specjalnemu wyciszeniu nikt nie dowie się, jakiej muzyki słuchasz podczas ćwiczeń.

Miłego pogrywania z życiem!

Zespół The Sims Polska


Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
183

4 odpowiedzi na „Wiadomość od EA Polska! The Sims 4 Fitness nadchodzi!

 1. Fanta pisze:

  Mebli w stylu modernistycznym mamy aż od cholery….. Co się dzieje z tą grą? Kolejna bieżnia? Serio? A ta ścianka jest dziwna. Wow, ćwiczenie przy telewizorze powinno być w aktualizacji, nie wspominając, że ta opcja była w TS3. Ale hej, produkujmy dalej ten shit bo jest takie „eksajting” i „osom”

  • Madziaak pisze:

   To nie Sims polska wymyśla więc nie miej do nich pretensji! Faktycznie te ćwiczenia przed Tv mogłyby dojść w aktualizacji lecz nie wiem czemu robić tutaj afery

 2. Lilou pisze:

  Czekaj, czekaj.. słuchawki? Program motywacyjny?

 3. Madziaak pisze:

  *akcesoria , dodatki pakiety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *