EA: The Sims 4 w wersji na Xbox One i PlayStation 4!

Gracze konsolowi, pora na radość! The Sims™ 4 pojawi się na konsolach XBOX ONE i PlayStation® 4 już 17 listopada 2017 roku! Czy wolicie konsole, czy komputery – już wkrótce będziecie mogli dzielić się swoimi ulubionymi historiami o Simach bez względu na platformę.

To doskonała okazja, by rozpocząć przygodę z The Sims 4. Od czasu premiery The Sims 4 w wersji na komputery PC gra główna przeszła szereg aktualizacji, podczas których wprowadziliśmy do niej dodatkowe elementy: duchy, baseny, nowe ścieżki kariery, niższe ścianki budowlane i zmywarki! Pojawił się także nowy świat – Newcrest, oferujący Waszym Simom więcej przestrzeni do rozwoju, a tryb Stwórz Sima zyskał zaawansowane opcje dostosowywania płci. Najświeższa zmiana to obecność małych dzieci, dzięki którym doświadczycie kolejnego ekscytującego etapu simowego życia. Wszystkie wymienione powyżej ulepszenia znajdą się w The Sims 4 w wersji na konsolę już w dniu premiery.

A to nie koniec zabawy! Po listopadowej premierze The Sims 4 na platformy Xbox One i PlayStation 4 Maxis i Blind Squirrel Games planują przejrzeć listę wcześniej opublikowanej zawartości do pobrania, aby regularnie udostępniać graczom konsolowym najlepsze zestawy. Planujemy również regularne aktualizacje gry, odzwierciedlające ostatnio dodaną do wersji pecetowej zawartość, co zapewni nowe elementy i jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę.

Gotowi, by zacząć pogrywać z życiem? Kup The Sims™ 4 na Xbox One i PlayStation® 4 w przedsprzedaży, by otrzymać The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria* z wanną z hydromasażem, swobodnymi strojami i dodatkowymi elementami wystroju. Zgadza się – już od dziś do 17 listopada zamawiając grę The Sims 4 na konsolę w wersji płytowej lub cyfrowej otrzymasz kod umożliwiający pobranie The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria w dniu premiery. 

Spragnieni dodatkowych wrażeń? Kup The Sims 4 Imprezowa Edycja Specjalna na Xbox One i PlayStation® 4, a w dniu premiery oprócz The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria otrzymasz dostęp do dodatkowych cech i ciekawej zawartości*, jak choćby:

• Wczesny dostęp – zyskaj nawet trzy dni wczesnego dostępu do pełnej wersji gry.
Zestaw „Dusza towarzystwa” do pobrania – zawiera płonący bar „Tiki” oraz gustowne, stylizowane ubiory dla Twoich Simów.
• Zestaw „Szalona noc” do pobrania – zawiera laserowy pokaz świetlny, zabawne dekoracje oraz szalone kostiumy imprezowe.
• Niesamowite zwierzęce kapelusze do pobrania – zawiera kolekcję wesołych zwierzęcych kapeluszy, w których mogą paradować Twoi Simowie!

Podsumowując: światowa premiera The Sims 4 w wersji na konsole planowana jest na 17 listopada 2017. Aby zagrać wystarczy:

• Dołączyć do EA Access** i odblokować wczesny dostęp do wersji próbnej w usłudze „Play First” od 9 listopada.
• Kupić The Sims 4 Imprezowa Edycja Specjalna, i cieszyć się wczesnym dostępem od 14 listopada.
• Kupić The Sims 4 Edycja Standardowa, i zacząć zabawę w dniu premiery gry – 17 listopada.

Dodatkowo ci z Was, którzy wezmą udział w Gamescom w Kolonii, będą mieli możliwość sprawdzenia The Sims 4 w wersji na konsolę, podczas prezentacji w strefie „Family & Friends” w sali numer 10.2 między 22 a 26 sierpnia 2017.


Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
1

7 odpowiedzi na „EA: The Sims 4 w wersji na Xbox One i PlayStation 4!

 1. Orzeszek pisze:

  I oczywiście jeśli ktoś zakupił pecetową wersję musi wydawać KOLEJNE 100 zł, za tę samą grę…
  I tak mnie to nie dotyczy, bo jakoś nie palę się do zakupu One’a…

 2. Okip12 pisze:

  O wow w końcu my też będziemy mieć dostęp do gry przed premierą, szkoda że nie do każdego dodatku jaki wychodzi.
  Na konsolę na pewno kupię mi się lepiej opłaca niż na pc.
  Ale zwiastun średni, zrobiony zapewnie z Simsów z pc.

 3. Okip12 pisze:

  A takie pytanie ? Skoro to idealny port ma być z pc to będzie można nagrywać filmy i robić zdjęcia?

 4. Maciej pisze:

  Najbardziej ubolewam nad tym, że zakupiłem pełno pakietów na PC do TS4, a nie posiadam zbyt dobrego komputera. Teraz wychodzi wersja na konsole, na którą z czasem mają dodać wybrane pakiety, ale jeśli zakupiłem już jakieś pakiety na PC nie będą one współgrać z wersjami konsolowymi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *