Więcej o konsolowej wersji The Sims 4!

The Sims 4 Konsole

Na oficjalnej stronie EA pojawiły się odpowiedzi na pytania.


 • Czy będzie wersja próbna dla abonentów EA Access?

Tak! Właściciele Xbox One z abonamentem EA Access będą mogli przetestować grę już 9 listopada. Obowiązują warunki, ograniczenia i zastrzeżenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronach ea.com/eaaccess/pl_PL/terms.html i ea.com/eaaccess/pl_PL.

 • Co otrzymam przy zamówieniu przedpremierowym Edycji Standardowej?

Zamawiając przedpremierowo Edycję Standardową* na konsole, otrzymasz dodatek The Sims™ 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria z wannami z hydromasażem, strojami i dodatkowymi dekoracjami (o wartości 9,99 $!).

*Obowiązują warunki i ograniczenia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ea.com/the-sims/the-sims4/console/disclaimers.

 • Co otrzymam przy zamówieniu przedpremierowym Imprezowej Edycji Specjalnej?

Zamawiając przedpremierowo Imprezową Edycję Specjalną** na konsole, otrzymasz dostęp do gry 3 dni wcześniej (14 listopada) wraz z: dodatkiem The Sims™ 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria, zestawami „Dusza towarzystwa”, „Szalona noc” oraz „Niesamowite zwierzęce kapelusze” do pobrania. Zestaw do pobrania „Dusza towarzystwa” zawiera płonący bar „Tiki” oraz eleganckie, stylizowane stroje dla Twoich Simów; zestaw do pobrania „Szalona noc” zawiera laserowy pokaz świetlny, zabawne ozdoby oraz zwariowane kostiumy na przyjęcie, zaś „Niesamowite zwierzęce kapelusze” to kolekcja śmiesznych zwierzęcych kapeluszy, w których mogą paradować Twoi Simowie. 

**Obowiązują warunki i ograniczenia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ea.com/the-sims/the-sims4/console/disclaimers.

 • Jakie elementy zawiera ta wersja?

Wersja gry na Xbox One i PlayStation 4 zawiera niektóre z najlepszych aktualizacji dodanych do podstawowej gry po premierze, w tym duchy i baseny, nowe kariery, półścianki, zmywarki i nie tylko. Do tego dodaliśmy cały nowy świat Newcrest, aby zapewnić Twoim Simom przestrzeń do rozwoju. Zmieniliśmy też narzędzie kreacji Sima, aby zapewnić więcej opcji konfiguracji płci. Ostatnio zaś dodaliśmy małe dzieci jako nowy grywalny stan w grze!

 • Czy będzie można używać kodów w grze?

Oczywiście! Na konsolach będzie można używać prawie wszystkich kodów znanych z wersji na PC.

 • W jaki sposób będzie działała Galeria i jak gracze mogą się dzielić swoimi dziełami?

Galeria nie będzie dostępna w wersji na Xbox One i PlayStation 4, ale gracze wciąż będą mogli dzielić się swoimi chwilami radości przy użyciu opcji społecznościowych w ramach wbudowanych funkcji obydwu platform.

 • Czy po premierze będą publikowane darmowe aktualizacje do gry, jak w przypadku wersji na PC?

Chcemy aktualizować grę cyklicznie nowymi elementami i ulepszeniami.

 • Jaka zawartość do pobrania zostanie opublikowana?

Wrócimy do katalogu zestawów do pobrania do The Sims 4, aby zapewnić wasze ulubione pakiety dodatków, rozgrywki oraz akcesoriów na Xbox One i PlayStation 4 po premierze gry. Więcej informacji podamy w ciągu najbliższych miesięcy.

 • Kiedy pojawi się zawartość do pobrania?

Więcej informacji podamy w ciągu najbliższych miesięcy, ale już się cieszymy z możliwości podzielenia się najlepszymi dodatkami do The Sims 4 z graczami konsolowymi po premierze gry.

 • Czy zawartość do pobrania będzie w tej samej cenie co na PC?

Tak, ceny będą na tym samym poziomie co w usłudze Origin, wyłączając przeceny/promocje.

 • Jakie opcje społecznościowe będą dostępne na konsolach?

Gracze na konsolach będą mogli dzielić się zrzutami ekranu, prowadzić relacje na żywo za pomocą funkcji wbudowanych w konsole, jak również uzyskać dostęp do centrali w grze.

 • Czy zawartość do pobrania zakupiona do wersji The Sims 4 na PC oraz Mac przeniesie się do wersji na Xbox One lub PlayStation 4?

Zakupiona zawartość jest powiązana z daną platformą i nie może być przeniesiona na inną platformę.

 • Czy moje pliku zapisu i utworzona zawartość z wersji The Sims 4 na PC lub Mac przeniesie się do wersji na Xbox One lub PlayStation 4?

Pliki zapisu oraz zawartość własna są powiązane z platformą, na której zostały stworzone, więc nie można ich przenieść na inną platformę.

 • Czy będzie można kupić dodatek The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria później, jeśli nie złożyło się zamówienia przedpremierowego?

Nie ma powodu do zmartwień, okazji nie zabraknie! Dodatek The Sims 4™ Perfekcyjne Patio Akcesoria będzie można zakupić po premierze.

 • Które studio tworzy grę?

Maxis współpracuje z utalentowanym zespołem Blind Squirrel Games, aby The Sims 4 pojawiło się na Xbox One i PlayStation 4.

 • Czy w grze będą występować osiągnięcia/trofea?

Tak! Będziemy wspierać trofea/osiągnięcia i na platformie PlayStation 4, i Xbox One.

 


Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
225

6 odpowiedzi na „Więcej o konsolowej wersji The Sims 4!

 1. Orzeszek pisze:

  No. Czyli ja podziękuję.

 2. Kopytko pisze:

  Czyli nie będzie wspólnego grania na 2 pady, szkoda kasy

 3. Anonim pisze:

  Czemu nie na nintendo switch???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *