11 klubów nocnych w The Sims 4

Kolejny nużący weekend spędzony samotnie w czterech Simowych ścianach? W Twojej okolicy wieje nudą i na próżno szukać jakichkolwiek źródeł rozrywki? Nic nie mów – Simowa społeczność nigdy nie zawodzi i poraz kolejny rusza z odsieczą, tym razem oferując kluby nocne. Rozgrywane w nich imprezy na długo zapadną w pamięci Waszym Simom. Neonowe szyldy, dobra muzyka oraz znany DJ – to wszystko sprawi, że nogi Mortimera Ćwira same porwą go do tańca! Zobacz jakie nowości dostarczyła nam przez ostatnie tygodnie Galeria.

By uzyskać więcej informacji na temat danej działki oraz jej twórcy, kliknij przycisk POBIERZ.

DasViolett

Koszt: §113 830

Rozmiar: 30×20

Klub

POBIERZ

 

Echo Beach Nights​

Koszt: §158 779​

Rozmiar: 40×30

Klub nocny

POBIERZ

 

New Zion Factory Club​

Koszt: §137 390​

Rozmiar: 30×30

Klub nocny

POBIERZ

 

The Sweet Blue Velvet

Koszt: §124 902​

Rozmiar: 30×20

Klub nocny

POBIERZ

 

Arcenciel​

Koszt: §130 819

Rozmiar: 30×30

Klub nocny

POBIERZ

 

secret Vampire hangout​

Koszt: §191 471​

Rozmiar: 30×30

Klub nocny

POBIERZ

 

Arcade Bar​

Koszt: §308 768​

Rozmiar: 30×30

Klub nocny

POBIERZ

 

Disco-Bowlarama​

Koszt: §126 295​

Rozmiar: 30×20

Klub nocny

POBIERZ

 

BlickBlock Club​

Koszt: §222 423​

Rozmiar: 30×20

Klub nocny

POBIERZ

 

P.I.E.C.E.S. Nightclub​

Koszt: §169 819​

Rozmiar: 30×20

Klub nocny

POBIERZ

 

Teak E.'s Shake Shack​

Koszt: §74 168​

Rozmiar: 20×20

Klub nocny

POBIERZ

 

 


Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
11120

31 odpowiedzi na „11 klubów nocnych w The Sims 4

 1. Simek Bartek pisze:

  Fajne parcele, szkoda tylko że The Sims 4 takie słabe. 🙂 Zróbcie coś o Sims 3

 2. Szelaga2005 pisze:

  Hm… i znowu powiem, że nie mam dostępu do Galerii. Konto dziecka. Pozdrawiam 😉

 3. Pixeloowy pisze:

  6 jest świetny, wygląda trochę jak jakaś speluna 😀

 4. Ginewra pisze:

  Tak na przyszłość – fajnie byłoby coś poczytać o tych klubach, dlaczego, spośród tylu dostępnych w galerii, wybrałeś akurat te 10. Bo chyba nie tylko dlatego, że z zewnątrz wyglądają ciekawie? Głupio byłoby polecić klub, który z zewnątrz wygląda super, a w środku twórca zapomniał chociażby baru postawić. Kilka słów od siebie, plus chociażby napisanie, jak się tam Simowie mogą zabawić (czy są automaty, kręgle, parkiet do tańca, itp.), bo np. ten pierwszy klub ma w opisie „#club #clubbing #fashiondistrict #music #bar #party #planethoneypop #cityliving #olympicpegasus” i naprawdę, nic mi to nie mówi. W Galerii i na tej stronie zdjęcia nie są na tyle duże, żeby wszystkie barowe rzeczy dostrzec. No i po prostu łyso wygląda artykuł, gdzie chwalisz 10 czegoś, a oprócz nazwy, kosztu (koszt jest akurat najmniej potrzebny, w końcu to i tak nie jest dom mieszkalny), rozmiaru i zdjęcia nic nie ma, co by utwierdziło nas, że to super klub i warto go pobrać.

  Ale za to na wybór nie mogę narzekać – szeroka gama, od elegantszych do spelunek, od nowoczesnych, przez kiczowate, po „tradycyjne”… super 🙂

 5. Pszemek xd pisze:

  3 mi się podoba. Wygląda jak z jakiejś opuszczonej fabryki stworzono klub nocny. Był już post o domkach, klubach, co będzie następne?

 6. Cold pisze:

  Ja to się zastanawiam, czemu te parcele są nazwane nocnymi klubami, skoro mogą być otwarte nawet o 10 rano. Pomijając fakt, że rano jest czasem więcej Simów niż wieczorem ^^.
  Zazdroszczę tym osobom, które zbudowały takie kluby – godziny spędzone w trybie budowania. Szkoda, że ja nie potrafię tak budować :/

  • Pixeloowy pisze:

   Właśnie, to kolejna rzecz której brakuje w TS4, godzin otwarcia. Przecież można chyba zamieszkać w takim klubie, nikt nas z niego nie wyprosi dopóki sami nie wyjdziemy :/

   • Cold pisze:

    No to by było dość realne. Idę do nocnego klubu, który otwarty jest od powiedzmy 18 do 4 rano lub biblioteki, która otwierana jest od 8 rano do 20. Ale kto bogatemu zabroni wejść do biblioteki o 2 nad ranem lub do nocnego klubu w dzień (przecież neony lepiej się prezentują w świetle słońca :P).

 7. Borówka pisze:

  Piękne kluby =) Najpiękniejsze to… Arcenciel i BlickBlock Club =) Ten co zauważył Sima w ubraniu niedźwiedzia na ostatnim zdjęciu, ten niech… wyjdzie na dwór i krzyknie „Niedźwiedź!” =P Hehe, nie róbcie tego, please, to tylko żarcik =D

  Łuh! Dawno mnie nie było! Często nie było neta, albo nie miałam czasu, albo mój telefon był rozładowany (bo teraz używam komputera trzy razy na tydzień?) albo po prostu calutki dzionek przelatywał na zabawie z kuzynem i kuzynką =P Przepraszam że mnie nie było… Ale od dzisiaj zacznę częściej tu być (telefon się ładuje =D) A teraz…. lecę na mój nowiutki program do francuskiego =D A potem na Simsy czy DOTsim =) Au revoir! I jeszcze raz: excusez-moi =) (Teraz Borówka każe wam włączać tłumacz francusko-polski i sprawdzać co to znaczy? Nie! To znaczy „przepraszam” =D)

 8. MagicMike pisze:

  Gdzieś już widziałem taką formę nowinki… 😉

 9. Orzeszek pisze:

  Słabi mnie, jak sobie wyobrażam ile się gościu napracował przy BlickBlock Clubie…..
  Czekam na Simofakt.
  🙂

 10. Nira pisze:

  Są jakieś informacje kiedy zostaną wysłane nagrody z konkursów? No chyba, że tylko ja nie dostałam żadnej odpowiedzi 😂

 11. Karol pisze:

  Otrzymałem potwierdzenie. Kody i wysyłka jutro. Pepsi dzisiaj. Wampiry też dzisiaj 🙂 Czekam też na info od osoby, która miała odebrać ciastko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *