Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
34
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Zwiastun kwartalny na jesień

W jesiennym zwiastunie kwartalnym pojawiły się tylko Psy i koty. Oznacza to, że The Sims 4 Psy i koty będą jedynym rozszerzeniem, jakie pojawi się w 2017 roku.

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Nowinka dotyczy

Data publikacji

3 października 2017 19:58

Reakcje na nowinkę

268321

34 myśli na temat “Zwiastun kwartalny na jesień”

 1. Trochę szkoda że to będzie jedynym rozszerzeniem, jednak rozumiem że dodatki typu Zwierzaki zajmują masę czasu. Trzeba zrobić animacje, stroje, jakieś meble, zwierzaki itp.

 2. Już lepiej niech to będzie jedyne rozszerzenie, a dobrze zrobione, nie jak dotychczas XD Może w końcu mi się jakiś dodatek spodoba, bo te 3 ostatnie – szkoda gadać……………

  1. No jeszcze w tym kwartale wychodzi na konsole ts4, Sims mobile, przed psami i kotami pewnie większa aktualizacja, w grudniu może dodadzą dwa swetry do pakietu świątecznego… Także i zarobią i podliżą się.

  1. W TS2 też był dodawany jako członek rodziny – 7 zwierzaków w rodzinie powodowało, że w rodzinie mógł być tylko jeden Sim

 3. W takim tempie Ts 4 zostanie z nami na długo. Poprzednie części gościły w naszych domach 5 lat? Dawały więcej dodatków niż czwórka…W tej części 5 lat minie w 2019 roku, mamy 4 dodatki i przypuśćmy, że w przyszłym roku jeden dodatek i w 2019 również jeden, razem 6 dodatków, może z trzy, cztery nowe pakiety i kilka nowych akcesorii…No nie wiem sam… Jak miałoby to potrwać dłużej i więcej rozszerzeń to jestem na tak, oby więcej ciekawej rozgrywki.

  1. Oni od samego początku mówili że 4 będzie dłużej wspierana niż 3 a to jak są wydawane kolejne dlc zdaje się jedynie potwierdzać te słowa.

  2. No raczej jeszcze trochę potrwa zanim się czwórka skończy, ponieważ nie ma jeszcze tych podstawowych rozszerzeń jak: pory roku, studia, podróże, sława czy nadnaturalność (inne postacie niż wampiry). Więc na pewno czeka na nas więcej rozszerzeń. Pewnie twórcy jakoś to jeszcze rozdzielą na mniejsze pakiety itp. W ankietach dotyczących rozszerzeń było jeszcze kilka fajnych opcji, więc to na pewno nie koniec. Poza tym jeśli jest zysk, to trzeba z tego korzystać. Mimo tego, ze często jakość/ilość tego produkty (rozszerzenia do gry) nie jest jakoś bardzo adekwatne do ceny.

  1. “Jedyne rozszerzenie, które POJAWI się w 2017 roku”.
   Czas przyszly tu jest, więc Psy i Koty to jedyne rozszerzenie które pojawi sie jeszcze w tym roku 😛

  2. A nie chodzi też o to, że Małe dzieci i Fitness to akcesoria, a Być rodzicem i Wampiry to pakiety rozgrywki? Rozszerzenie faktycznie będzie jedno.

 4. Cińko ludzie cińko jak nie w simsach 4 czyżby wydanie na konsole tak ich pochłonęło, że zapomnieli np. o czymś na hallowen i święta Bożego Narodzenia? Przecież zwykle dodawali do zwiastunów kwartalnych jak się coś miało pojawić w aktualizacjach.

 5. Jeju już nie mogę doczekać się świąt, Nowy komputer… Co też umożliwiać mi będzie zainstalowanie psów i kotów już w kwietniu :DD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *