Dyskutuj, zbieraj odznaki i poznawaj innych fanów!

Przeczytaj więcej o naszej społeczności

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

Zobacz najnowszy Przegląd Galerii!

Wybraliśmy dzieła fanów, których nie można ominąć

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

11 100
Fanów na Facebooku

previous arrow
next arrow
Slider
47
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!
8621763

Problemy z modyfikacjami w listopadowej aktualizacji

Dnia 7 listopada 2017 roku pojawiła się nowa aktualizacja do The Sims 4. Poprawiła wiele błędów oraz dodała mnóstwo nowych opcji. Aktualizacja była ogromna, więc nic dziwnego, że część modów po prostu nie działa. Na dodatek psują grę i zapis, na którym zostały wczytane.

Niektóre modyfikacje niewspółgrające z najnowszą wersją: Become a Sorcerer, Classic Menu, CC Wrench Icon Hiders, Fashion Career,  Road To Fame, Faster Showers & Baths, More Columns in CAS.

Niestety nie ma innego sposobu, niż czekanie na zaktualizowanie modów przez ich twórców. Do tego czasu najlepiej wyjąć folder “Mods” z katalogu The Sims 4 lub wstrzymać się od grania.

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Data publikacji

8 listopada 2017 19:00

Reakcje na nowinkę

8621763

47 myśli na temat “Problemy z modyfikacjami w listopadowej aktualizacji”

 1. Dlatego ja nigdy nie używam modów w żadnej grze 🙂
  Owszem zapewniają więcej rozgrywki i przyjemności, ale też mają dużą wadę (chyba wszyscy wiedzą jaką – została ona nawet pogrubiona).

 2. Żeby nie używać modów w żadnej grze? Jeszcze w żadnej z kilkunastu gier w którym miałam i mam mody nic tych gier nie psuje 😛 Wystarczy modować z głową 😛

 3. Czy zwykłe modyfikacje CC np. kwiatki, obrazki i jakieś rzeczy w CAS też psują grę? Czy chodzi tylko o modyfikacje ze skryptami?

 4. Ja na każdy mod, który wiem, że będzie aktualizowany, tworzę nowy podfolder w Mods. To wygodne. Kiedy wychodzi aktualizacja, nie trzeba szukać tych modów po całym folderze (podfoldery zawsze mam podpisane nazwą danego modu), tylko wystarczy wyjąć dane podfoldery i poczekać na aktualki. Warto też, przy wgrywaniu nowych modów, wsadzić je do nowego, tymczasowego folderu, włączyć grę i sprawdzić, czy wszystko dobrze działa. Jeśli jakiś mod psuje grę, o wiele łatwiej jest go potem znaleźć.

  1. Czyli mody nie muszą być bezpośrednio w folderze Mods, w jego podfolderach też będą działać? Może głupie pytanie, ale zawsze myślałam, że muszą być wymieszane wszystkie naraz w tym jednym folderze xD.

  2. Dlatego mój folder z modami wygląda tak: https://i.imgur.com/QIq8KdL.jpg
   Wszystko w odpowiednich kategoriach. CC też nie wrzucam jak popadnie, tylko zakładam folder z nazwą dodatku i w środku jest zdjęcie przedstawiające obiekt no i plik .package 😀 Polecam mieć taki porządek, wtedy wszystko jest ładne i przejrzyste.

  1. Jeśli wszystkie współgrają to możesz z nimi grać. W przeciwnym wypadku wyjmij folder z modyfikacjami, sprawdź, które nie działają i czekaj na zaktualizowanie ich przez twórców. 🙂

 5. Całe szczęście, że mi wszystkie mody działają, a road to fame niedawno usunąłem, bo jak chciałem zrobić zdjęcie, to mi się zrobiło tak, że nie mogłem nic kliknąć. No ale dobra, widać, że jakiś proroczy był ten błąd 😀

 6. Całe szczęście, że zaprzestałam z modami! W sumie zaczęłam dostrzegać jakie śliczne są rzeczy z podstawki, dodatków, pakietów i akcesoriów! Rozgrywka sama w sobie jest ciekawsza bez bugowania się i zacinania.:))

  1. Ja zostawiłam cc i mod na jesień – wszystko działa (odpukać). Wczoraj wieczorem testowałam – simowie spełniali moje polecenia, gra się nie przycinała. Wszystko ok.

 7. Ja żałuję, że zacząłem z nich korzystać. Chociaż miałem ich ok. 2000 (większość to CC oczywiście) i ostatnio robiłem kilkudniowe porządki i mam 1010. Szkoda tylko, że nie wiem jak wyglądają i po nazwie nie zawsze znajduję w Google… Muszę się za to wziąć i zostawić kilka ładnych ubrań, włosów i makijażów xD Szczerze mówiąc większość mebli, które pobrałem były w stylu tych z Psy i Koty, więc nie są mi zbytnio potrzebne 😀

 8. Tak swoją drogą, podczas tych ”porządków” usunąłem… no z 800-900 modów i wiele z nich wciąż jest w grze, nie wiem dlaczego. Wie ktoś może o co chodzi?

 9. Ja w zasadzie też nie używam modów. Mam tylko CC na heterochromie tęczówki (różnobarwność), bo w rzeczywistości tak mam i brakuje mi tej opcji (widziałam, że u zwierzaków będzie – dyskryminacja). Spróbowałabym jeszcze moda na postęp historii :3.

 10. Właśnie nie mogłam ogarnąć dlaczego nie działa mi mod WickedWhims który pobrałam w poniedziałek i wtedy wszystko śmigało XD a we wtorek już nie, i to tylko ten a mam oprócz CC jeszcze na lepszą jakość jedzenia, na cenzure, na papierosy, na zabijanie i tylko ten nie działa xD Pare dni poczekam i powinna być aktualizacja 😀

 11. Na moje twórcy robią te kroki ( dobra może ten akurat nie jest specjalnie zrobiony ,ale kilka innych jest ),żeby nas zniechęcić do modów – bo jak wiadomo mody przy aktualnych akcesoriach i pakietach mogą nam je zastąpić.

 12. U mnie na szczęście wystarczyło usunąć mody z trybu budowania/meblowania i mod na jesień i gra się włączyła.Cieszę się ,że wcześniej ograniczałam się z meblami itp. Bo teraz to bym zadowala.

 13. czemu po ostatniej aktualizacji zniknely mi postacie simow? nie mam możliwości ich wyboru ani żaden nie wystepuje w grze!

 14. Mi rzęsy się bagują 😢 Muszę dopasowywać oczy pod rzęsy, a nie na odwrót. P.S. Pobierałem na nowo rzęsy, ale to nic nie dało. Zostało mi tylko czekać na koleją aktualizację do the sims 4.

 15. Ja nie używałam nigdy w żadnej grze modów więc gry moje sprawnie działają oraz wszystko jest w porządku a moja rada to BY NIGDY A TO NIGDY NIE UŻYWAĆ MODÓW!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *