Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
35
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

Fryzury z akcesoriów Wielkie pranie. Producent dodał nowe zdjęcia

SimGuruGraham opublikował nowe zdjęcia z The Sims 4 Wielkie pranie. Fotki przedstawiają modele fryzur, które pojawią się w nadchodzących akcesoriach. Na udostępnionych obrazkach widać męskie i damskie włosy, z czego te drugie pokazane zostały również w szarej wersji. Dodatkowo jeden ze screenów zawiera schemat połączenia koloru włosów z kolorem spinki. Zobacz więcej wiadomości dotyczących kolejnego rozszerzenia, obejrzyj też zwiastun kwartalny z podróżniczym pakietem.

The Sims 4 Wielkie pranie akcesoria fryzuraThe Sims 4 Wielkie pranie akcesoria fryzura

The Sims 4 Wielkie pranie akcesoria fryzura

 

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Karol

Data publikacji

6 stycznia 2018 04:05

Reakcje na nowinkę

73111

35 myśli na temat “Fryzury z akcesoriów Wielkie pranie. Producent dodał nowe zdjęcia”

 1. Mam pytanie.Co się dzieje z Dotką? Dawno, dawno temu za górami, za lasami po aktualizacji zapowiadane było zapełnienie działów, TS4,TS3,TS2 TS.Nie chodzi tylko o działy, mówię także o modnym piątku, który się nie pojawia na stronie jak zawsze, co 2 tyg tylko nie widać go w ogóle.Wiem, że to nie zależy od Ciebie, Karolu, ale co tu się dzieje?…

  1. No cóż, Karol jak zwykle nad wyrost obiecał 😉 Muszą przygotować “tyły strony”, żeby serwis te wszystkie nowości udźwignął, zwłaszcza stworzenie kont i fora. A Dotka, jeśli się nie mylę, nie ma doświadczenia z tworzeniem stron WWW i muszą “zatrudniać” kogoś z zewnątrz. A ciężko pracuje się z klientem, który nic nie wie o tym, w czym ty pracujesz 😀

   1. Jeśli chodzi o forum to mogą tu podać link o zrobić drugą stronę SimForum 😉 mniejsze obciążenie ta-dam

   2. Ginewra, tworzeniem obecnej wersji serwisu zajmujemy się sami, włącznie z grafiką i kodem. Tak dla ścisłości 😉

    1. No to jednak się mylę 😀 Pomyślnego więc dłubania w cudzym kodzie 😀
     A że grafiką sami się zajmujecie to się domyślałam 🙂

  2. Od świąt do początku roku mieliśmy przerwę, stąd brak m.in. Modnego Piątku. Wszystko wraca już do normalnego stanu.

 2. No i jak zwykle EA musiało fajną fryzurkę zniszczyć opaską 😢 Ten niechlujny kok z drugiego zdjęcia mógł być taki ciekawy, ale ta opaska niszczy ten jego ład 😔 No może gdyby były one w jakiś kolorach pasujących do wszystkiego,np. szary, czarny, biały, to jeszcze bym to zniosła, ale nie mogę patrzeć na takie zielone, sraczkowate 😪😫😭 Za to trzecia fryzurka jest super, a ta dla mężczyzn… Mam wrażenie że w grze są już ze trzy takie 😐😋

 3. Hej, mam pytanie odnośnie The sims 4.
  Załóżmy że mam rodzinę i w tej rodzinie urodziły się trojaczki, no one urosły i wyprowadziłem ich (każdego sima gdzie indziej), i tutaj zaczyna się moje nie ogarnięcie. Jeśli gram jednym z trojaczków, to te inne będą samoistnie się starzeć czy ja będę musiał grać nimi na zmianę?
  Z góry dziękuję za odpowiedź 😉

 4. Karolu, czy te Wielkie Pranie Akcesoria będą w zwykłej cenie (Jak na akcesoria) czy będą droższe o np. 20% jak Psy i Koty?

 5. Fryzury całkiem spx tylko mam pytanie czemu simki nie mają sutków to jakim cudem mogą karmić piersią skoro nie mają sutków

 6. Wiem, że jestem spóźniona, ale właśnie dowiedziałam się teraz przez przypadek, że dodatek Psy i Koty kosztuje standardowe $40. Dlaczego więc w Polsce dodatek Psy i Koty kosztuje drożej od innych dodatków i jeszcze zostało to wyjaśnione, że “bo jest większy i lepszy i twórcy się napracowali”? Wiecie coś może na ten temat?

   1. Było było takie wyjaśnienie. No i dlaczego w PL jest droższy dodatek, skoro normalnie nie jest? Nikt nie potrafi wyjaśnić, dlaczego polscy konsumenci są zdzierani?

 7. Mam pytanie, co się dzieje z DOTsim, ostatnio jest susza nowinkowa… A ja tak lubię czytać te nowinki. I gdzie Ci wszyscy redaktorzy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *