Modny Piątek

SimsCamp 2017 w San Francisco

Przeczytaj jak przebiegała wizyta w EA!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available

Dowiedz się więcej o The Sims 4 na konsole!

Zobacz przegląd konsolowej wersji gry prosto z SimsCamp 2017!

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

11 017
Polubień na Facebooku

6 849
Subskrypcji na YouTube

2 858
Obserwujących na Insta

Arrow
Arrow
Slider
20
Lubię to!
Lubię to! Kocham Haha ŁAŁ Smutno $%#@$!

The Sims Mobile jest gotowe! Premiera w marcu

W sklepie Google Play pojawił się nowy oficjalny opis, zwiastun, zdjęcia oraz ikona wprost z gry The Sims Mobile. Na zdjęciach oraz zwiastunie możemy zobaczyć funkcje, obiekty i ubrania, które będzie oferowała gra. Dokładna data premiery, póki co nie jest nam znana, lecz taki ruch ze strony twórców gry może sugerować, iż premiera odbędzie się jeszcze w marcu.

Oficjalny opis gry i ikona

Wykaż się inwencją twórczą, nadając Simom wyjątkowy wygląd i niepowtarzalne cechy osobowości i zaszalej, wybierając stroje oraz fryzury. Z łatwością zbuduj Simom wymarzony dom i zaprojektuj idealne wnętrze oraz wystrój w grze mobilnej o niespotykanym dotąd stopniu szczegółowości. Przeżywaj ze swoimi Simami wzruszające i zabawne chwile: osiągajcie cele zawodowe, rozwijajcie hobby, zacieśniajcie związki i poprawiajcie jakość życia. Imprezuj ze znajomymi, zakochuj się i ustanawiaj rodzinną tradycję. Jakie historie opowiecie?

TWÓRZ NIEZWYKŁYCH SIMÓW
Personalizuj swoich Simów, nadając im wyjątkowy wygląd i wybierając różne fryzury, stroje, typy makijażu oraz dodatki. Od czubka głowy po koniuszki palców u stóp – możliwości są nieskończone! Spraw sobie też nadzwyczajną garderobę, korzystając z butiku Izzy’ego Fabulous. Niech wszyscy Twoi Simowie wyróżniają się dzięki cechom, takim jak „aktywny” czy „muzykalny”, a następnie rozwijaj ich osobowość wraz ze wzrostem ich doświadczenia życiowego.

ZBUDUJ IDEALNY DOM
Projektuj dla swoich Simów domy, w których będą doświadczać wszystkich uroków życia. Z łatwością personalizuj rozkład i wygląd domów, wybierając spośród szerokiej gamy mebli, urządzeń, dekoracji, a nawet kolekcji tematycznych. Następnie zabieraj ich do wspaniałych lokali, takich jak pracownie mody, restauracje czy kluby nocne.

KSZTAŁTUJ STYL ŻYCIA SWOICH SIMÓW
Pokieruj historiami swoich Simów – wpływaj na ich kariery, hobby, związki i życie rodzinne. Wybierz ekscytującą ścieżkę kariery, na przykład projektanta mody albo lekarza, i pasjonujące hobby, takie jak gotowanie czy gra na gitarze. Nawiązuj przyjacielskie lub romantyczne relacje z innymi Simami i podejmuj ryzyko, próbując skraść całusa bądź opracować nowatorski przepis. Załóż rodzinę i wytycz szlak następnym pokoleniom, przekazując wyjątkowe pamiątki.

BAW SIĘ Z INNYMI GRACZAMI
Organizuj imprezy i wybieraj się ze swoimi Simami na przyjęcia do innych, aby udzielać się towarzysko i zdobywać nagrody. Chwal się swoim domem, nawiązuj romanse, a nawet podejmuj decyzje o przeprowadzce do Simów innych graczy. Dołączaj do wydarzeń codziennych, takich jak „Szybkie randkowanie w parku” czy „Festiwal muzyczny na rynku”. Głosuj też na ulubionych Simów, którzy pną się po kolejnych szczeblach do sławy.
Na przeróżne sposoby wspieraj swoich Simów w codziennych i doniosłych sprawach i sprawdź, gdzie poniesie ich życie w The Sims Mobile!

Zdjęcia

Zobacz wideo

Skorzystaj z oferty Ceneo.pl

Autor nowinki

Misiek

Nowinka dotyczy

Data publikacji

27 lutego 2018 12:48

Reakcje na nowinkę

96141

20 myśli na temat “The Sims Mobile jest gotowe! Premiera w marcu”

    1. Witold, ostrzegam, że kolejne Twoje pytanie o zestaw będzie skutkować zablokowaniem możliwości komentowania. Na każde pytanie dotyczące zestawu odpowiadamy Ci pod każdą nowinką. Niestety, częstotliwość zadawania tego pytania jest już za duża.

    1. Może w pakiecie rozgrywki “moda i uroda” a w nim cekinowe szorty, dwie szminki, jedna fryzura i nowe rzęsy?

  1. Grałam już w tę grę, ściągnęłam apk z internetu i bardzo mi się spodobała:) teraz tylko czekam jak w Polsce wypuszczą do sklepu play 🙂 Tworzenie sima jest bardzo przyjemne i ładna grafika, o wiele lepsza gra w porownaniu do ts freeplay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *