O nas

„Twoja strona o The Sims!”

O co tu właściwie chodzi?

DOTsim to serwis o serii The Sims, który w krótkim czasie stał się najpopularniejszym portalem o tej tematyce w Polsce. Codziennie serwujemy tutaj nowinki ze świata gry oraz poradniki i artykuły specjalne, które pokochali nasi odwiedzający.

Znajdziesz tutaj między innymi: najświeższe nowinki o The Sims, poradniki do gry, notki kulinarne, wpisy angażujące naszą społeczność, a także interaktywną encyklopedię obiektów oraz działy o wszystkich grach z The Sims Studio.

To nie tylko treść dotycząca serii The Sims – Staramy się pisać o wszystkich produkcjach studia Maxis oraz innych firm, które oferują interesujące gry symulacyjne. Recenzujemy też sprzęt, który pomoże fanom w jeszcze lepszym odkrywaniu gry.

Twórcą DOTsim jest Karol, który wraz ze swoją zdolną świtą, tworzy treści wypełniające DOTsim.pl. Miło, że tutaj jesteś!

Kto tworzy i dba o DOTSim?

Karol „GlossyGem”

założyciel strony; redaktor naczelny[email protected]

O mnie: Staram się lepiej zrozumieć internetową przestrzeń. Od ponad piętnastu lat, jestem fanem serii The Sims i wciąż staram się pogłębiac swoją wiedzę na jej temat. Stworzyłem stronę, która będzie dawać innym simowiczom to, czego mi zawsze brakowało: poradniki, ciekawostki, ważne informacje i mnóstwo przyjemności. Bardzo przyjemnie jest mi ze świadomością, że codziennie znajdują się osoby, które chętnie odwiedzają mój serwis. W wolnym czasie gotuję, piekę różne słodkości i oglądam ogromne ilości seriali.

Interesuje się m.in.: gotowaniem, tworzeniem treści oraz grami symulacyjnymi.

Honorata „Darkwish”

newsmanka; autorka cyklu ‚Modny piątek’EA ID: Darkwish95

O mnie: Jestem studentką zarządzania i inżynierii produkcji. Wolny czas spędzam głównie z moim kotem, gotując, słuchając muzyki lub grając w Simsy. Moja przygoda z serią The Sims zaczęła się koło 2003 roku, a moją największą miłością był dodatek Abrakadabra. Aktualnie czekam z niecierpliwością na każde nowe rozszerzenie, a w między czasie tworzę Simów i zbieram różne mody.

Interesuje się m.in.: kotami, gotowaniem, fotografią.

Michał „Pumpernikiel”

newsman; autor przeglądów najnowszych rozszerzeńEA ID: Pumpernikiel98

O mnie: Uczeń klasy maturalnej na profilu matematyczno-fizycznym. Jestem związany z grą The Sims od początku jej istnienia, kiedy to starsza siostra sadzała mnie – dwuletniego ancymonka w pampersie – na kolanach przed komputerem, wprowadzając w świat wirtualnych postaci. Przyglądając się wówczas wszystkiemu z rozdziawioną buzią, do tej pory nie rozstaję się z serią ani na krok, jako że jest dla mnie winną przyjemnością i ucieczką w okres beztroskiego dzieciństwa. Moje serce podbiła funkcja projektowania domów, dająca mi niezliczone pokłady możliwości na stworzenie jedynej w swoim rodzaju rezydencji z basenem.

Interesuje się m.in.: literaturą, architekturą i rysunkiem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.