Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Aktualizacje forum i strony 11.05.2018 – Co nowego na DOTsim?

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 11 miesięcy temu
8 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #50191
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Minął tydzień, odkąd na DOTsim pojawiła się możliwość rejestracji. Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie udało nam się zebrać tutaj prawie tysiąc użytkowników. 🙂 To najwyższa pora, aby dostosować kilka aspektów związanych z otrzymywaniem odznak i monet.

     

    Lista najnowszych zmian na forum:

    • Odznakę „Miłośnik DOTsim” otrzymuje się teraz za dzienne wizyty na stronie
    • Zaktualizowano system nagradzania monetami
    • Zwiększono wymaganą ilość tematów w odznace „Autor Bestsellerów”
    • Poziom przyznanych już odznak za aktywność nie zmniejszy się
    • Głosowanie w sondzie na stronie głównej daje więcej monet
    • Zmieniono nazwę działu ?Błędy i sugestie? na ?Błędy, sugestie i prośby?
    • Przygotowano profile do zmiany tła i awatarów

     

    Lista najnowszych zmian na stronie:

    • Przywrócono starą serię ?W Galerii?
    • Zmieniono nazwę serii ?W Galerii? na ?Przegląd Simowej Galerii?
    • Zmieniono wygląd niektórych ikonek kategorii wpisów
    • Poprawiono ogólne działanie serwisu
    #50195
    Nira
    Uczestnik

    Czy sondy na stronie głównej wyświetlają się również na komórkach? Nie widzę żadnej i dlatego pytam.

    #50199
    Lenciai
    Uczestnik

    Nira , musisz obrocic ekran telefonu zeby był poziomo?

    #50202
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wyświetlają 🙂 należy wcisnąć czerwony przycisk Pokaż / Ukryj widgety. Tam znajduje się sonda 🙂

    #50206
    Eper
    Uczestnik

    Fajne 😀

    #50224
    Mariq
    Uczestnik

    Mam pytanie jak w końcu dodać avatara (nie wchodząc na jakieś inne strony czy coś) Czy jeszcze nad tym pracujecie? Bo pisze ,,przygotowano profile do zmiany tła i awatarów” i nie wiem jak to zrozumieć…     (Jeżeli już można to jak dodać?)

    #50227
    MufinekQQ
    Uczestnik

    @Mari Raczej chodzi o to, że jest to przygotowane pod zmiane avatara ale jeszcze tego nie można zrobić.

    #50230
    Nira
    Uczestnik

    Już znalazłam, dziękuję za odpowiedzi ?

    #50817
    Fiolek
    Uczestnik

    A mi akurat cofnęło poziom odznaki Autor Bestsellerów 🙁

    #50868
    Hiruko
    Uczestnik

    I to konkretnie, z tego co widzę, bo chyba miałeś 2 lub trzeci poziom złotej odznaki :/ A może była kolejna jakaś mini-aktualizacja? Poza tym, jest już prawie tysiąc zarejestrowanych członków – może chodzi o to, by zachęcić nowych do aktywnego życia na forum?

    #50973
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Najwyraźniej nie dało się oszukać systemu 🙂 W takim razie zmiana dotknęła zdobytych już odznak. W tej aktualizacji zmienił się wymóg aktywności związany z każdą odznaką. Dokładnie sprawdziliśmy dotychczasową aktywność i odpowiednio dopasowaliśmy odznaki, żeby miało to większy sens. Co to za zabawa, żeby zdobyć diamentową odznakę w miesiąc od startu serwisu 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.