Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zgłoś błąd w społeczności – forum i profile

ostatnio zaktualizowano przez GlossyGem 5 lat, 11 miesięcy temu
16 uczestników
42 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #44191
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Nasza społeczność została stworzona niemalże od podstaw. To pierwszy taki projekt na naszej stronie, a co za tym idzie – może zawierać błędy. Nie ukrywamy, że nie wszystko jest idealne. Dlatego bardzo prosimy Was o to, abyście wszystkie błędy związane z forum i profilami zgłaszali nam w tym temacie. Najlepiej będzie, jeśli przy każdym z błędów opiszecie nieco jak do niego doszło i wkleicie zdjęcie ekranu. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco pracować nad rozwojem społeczności. 🙂

    #46308
    Fiolek
    Uczestnik

    Zauważyłem najprawdopodobniej literówkę. Powinno być chyba „odpowiedź” ?

    Poza tym nie wyświetlają się polskie znaki :/

    #46320
    niedzwieckyy
    Uczestnik

    Nie mogę dodać tematu na forum – bloga, być może coś źle robię

    #46361
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @niedzwieckyy finalnie chyba się udało?

    #46640
    Fiolek
    Uczestnik

    Nie przychodzą mi monety po napisaniu wpisu na forum :/

    #46659
    Hiruko
    Uczestnik

    Czyżby dobowy limit? Albo może przeciążona strona? Mnie wszystko działa, jak należy, jak przychodzi do monet za posty.

    EDIT: Przychodziło -.-”

    EDIT: Karolu, nie można by zmienić tematu wątku, tak odrobinę? Jest on trochę mylny, gdyż błędy na forum =//= błędy na profilu. Osoby, które będą chciały coś zgłosić będą intuicyjnie zaczynać nowe wątki, gdy ten przycichnie. Jakieś „Błędy – zgłoszenia” byłyby dużo bardziej intuicyjne, ale to tylko moja opinia. Finalna decyzja jest oczywiście Twoja 🙂

    #46671
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @hiruko @fiolek Na forum są ograniczenia w otrzymywaniu punktów za aktywność, aby obniżyć niepotrzebny spam. Obecnie ustaliliśmy jeden próg, którego nie chcemy zdradzać. Będziemy monitorować i obserwować zachowanie użytkowników, wtedy dostosujemy odpowiednią ilość punktów za aktywność.

    Temat wątku zmieniony zgodnie z sugestią 🙂

    #46690
    Hiruko
    Uczestnik

    Znalazłam to, o czym wcześniej wspomniał @fiolek, a mianowicie brak polskich znaków. Jest to tylko o tyle ciekawe, że nie wyświetlają się one tylko na podglądzie całego forum i konkretnych działów. Po wejściu w konkretny wątek/minidział wszytsko działa, jak powinno, nawet tam gdzie wcześniej nie działało. Dla przykładu:
    „Odpowiedz na: Zg?o? b??d w spo?eczno?ci ? forum?” z podglądu całego forum i „Regulamin forum i spo?eczno?ci” z podglądu działu DOTsim, ale „Zgłoś błąd w społeczności ? forum i profile” z podglądu działu Ogłoszenia i błedy czy samego wątku. Pomyślałam, że może być to pomocne w zlokalizowaniu błędu, więc opisałam, jak to u mnie wygląda.

    Bardzo Ci Karolu dziękuję, zarówno za wyjaśnienie kwestii monet, jak i odniesienie się do mojej uwagi 🙂

    #46808
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Może nie błąd, ale trzy propozycje dot. forum. (nie wiedziałam za bardzo gdzie je wstawić, więc przepraszam)

    – dział propozycje
    – możliwość wybrania własnych cech (takich jak w TS4) na profilu
    – klawiatura emoji dla osób na komputerach

    #46827
    Ginewra
    Uczestnik

    Ja się podepnę pod Cheriy – byłaby możliwość dodania przycisku „nieprzeczytane posty”? Łatwiej byłoby się zorientować, co nowego na forum się pojawiło, bez ciągłego wysyłania maili na każdą nową odpowiedź 😉

    #46945
    Pixeel
    Uczestnik

    Błąd który właśnie zauważyłem, to przycisk „Wylosuj nowinkę” na stronie głównej, który nie działa. To znaczy, ścieżka dostępu w adresie url się zmienia na „?random=1” ale na ekranie jest nadal strona główna.

    #46961
    Fiolek
    Uczestnik

    @cheriy Na komputerze jest wiele sposobów na klawiaturę emoji 😉 Jeśli masz Win10 to możesz skorzystać z klawiatury ekranowej, lub skrótu „Win + .” (tylko jeśli wybierzesz angielską klawiaturę), a od czerwca Google wprowadzi do Chrome’a swoją klawiaturę emoji 😉

    #47132
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    @Fiolek to super!

    Mogłoby się przydać też coś takiego jak:
    – reakcje na komentarz lub temat, albo chociaż ,,like” i ,,dislike”
    – więcej narzędzi podczas pisania, np. zmiana koloru tekstu
    – powiadomienia na stronie, a nie e-mailem
    – dodawanie znajomych

    #47262
    Ponury Pies
    Uczestnik

    Nie mogę dodać odpowiedzi do swojego bloga. Zawierał 3 zdjęcia i nie wiem czy to ich wina, czy może czegoś innego.

    #47271
    Fiolek
    Uczestnik

    @Cheriy O dislike’ach nie ma mowy! ?Chyba nie chcemy, aby Dotka popełniła tak poważny błąd jak pewna inna strona simowa 😉

     

    A poza tym gdy chcę dać kursywę do tekstu to mam takie o to coś:

    Coś

    EDIT: Jednak tu nie chodzi o kursywę, ale o wklejanie tekstu 😉 Wtedy pokazuje się coś dziwnego 😛 Przykłady na Jakiej to melodii 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 43)

Temat ‘Zgłoś błąd w społeczności – forum i profile’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.