Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Brawa dla Karola

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 4 lata, 7 miesięcy temu
26 uczestników
33 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46954
    Fiolek
    Uczestnik

    @Cold Dokładnie, haha ?

    #47258
    Ksaw
    Uczestnik

    Dokładnie, brawo Karol! Wszystko prezentuje się świetnie. Widać, że jest dobrze przemyślane i dopracowane ? DOTsim to moje ulubione social media związane z simsami ?

    #47298
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Gratulacje Karol!!! Świetna robota.

    #47326
    Hiruko
    Uczestnik

    Po raz kolejny BRAWO! Aż miło patrzeć, jak rozwija się społeczność na DOTsim, a bez Ciebie, Karolu, nie byłoby to możliwe 🙂

    (a nawet jeśli by było, to wiedz, że i tak jesteś tutaj niezastąpiony 🙂 )

    #47411
    Guuki
    Uczestnik

    Karol imponuje tym, że konsekwentnie dąży do realizacji swoich celów. Chciał Społeczność? Ma! DOTsim cały czas się rozwija, co niezmiernie miło się obserwowuje przez te wszystkie lata – a teraz można też żywo się angażować w historię tego miejsca. Brawo!

    #47442
    Ylaris
    Uczestnik

    Chciałabym coś dodać, ale wszystko, za co bym tu podziękowała, zostało już powiedziane.Ciężka praca, zaangażowanie, determinacja w dążeniu do ulepszania simowej społeczności na DotSim.

    Podziwiam całą ekipę i każdego z osobna.Gratuluję ?

    #47918
    patrycja_ada
    Uczestnik

    Brawo

    #47923
    agathea
    Uczestnik

    Również dołączam do gratulacji, DotSim śledzę już od dawna, zawsze znajdę tu najświeższe nowinki i żadna inna strona mi niepotrzebna 🙂 Ta społeczność to wisienka na torcie. Wielki sukces całej ekipy ?

    #50711
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Bardzo nam miło, gdy czytamy takie komentarze 🙂 Dziękuję Wam za to, że tutaj ze mną jesteście.

     

    To jeszcze nie koniec! Wkrótce w społeczności pojawi się więcej opcji, które z pewnością Wam się spodobają.

    #50749
    Agu
    Uczestnik

    Już się nie możemy doczekać 😀

    #50825
    Fiolek
    Uczestnik

    Czekamy! 😀

    #51569
    Ayano
    Uczestnik

    Ta strona od dawna jest moją ulubioną stroną o simsach i z rzadko kiedy zaglądałam na jakiekolwiek inne strony. A forum nie mogłam się doczekać! Gratulacje dla Karola i wszystkich, dzięki którym powstało forum 🙂 🙂

    #52011
    Xardy
    Uczestnik

    Brawa z okazji 1000 (Ok… 1001) użytkowników na DOTsim 😀 !

    brawa!

    #52048
    Fiolek
    Uczestnik

    Gratuluję 1000 userów! 😀 Innej Simowej stronie zajęło to 4 lata 😉 DOTsim tylko pół miesiąca ? Jeszcze raz gratuluję 🙂

    #53264
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @Fiolek 🙂 To tylko dowód na to, że faktycznie jesteśmy największym serwisem o The Sims w Polsce. Tydzień później mamy ich już 1142 😉

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 34)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.