Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Budowa OliVera

ostatnio zaktualizowano przez Oliwier 4 lata, 10 miesięcy temu
11 uczestników
43 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49503
    Oliwier
    Uczestnik

    @glossygem Dziękuje 🙂 Mam nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy 🙂

    #49504
    Oliwier
    Uczestnik

    @milah Bardzo dziękuje 😉 Staram się w najbliższym czasie już dodać możliwość pobrania i dodania restauracji do swojej działki. @agathea Dzięki 😉

    #49505
    Oliwier
    Uczestnik

    [Aktywność i Głosowanie]

    Postaram się, aby przynajmniej codziennie pojawiał się jeden wpis tak ok. 18 oraz piszcie co mam kolejnego zbudować! 🙂

    #49761
    Oliwier
    Uczestnik

    [Ogłoszenie]

    Jeżeli post z moją rodzinką nie pojawi się do 18 to przepraszam -, ale mam dziś za dużo na głowie 😉 Miłego dnia! 😀

    #50289
    Oliwier
    Uczestnik

    [Głosowanie]

    Co nowego zbudować?

    #50384
    Oliwier
    Uczestnik

    [#4]

    Przepraszam za brak aktywności, ale po prostu nie miałem pomysłu na budowle oraz zakupiłem Zestaw 6 z Przygodą w Dżungli z, którą się zakochałem! Zdjęcia w niej są w niej tak świetne! Wrzucam jedno zdjęcie, bo resztę zrobiłem w jakości Średniej.

    W najbliższym czasie postaram się wstawić jakąś kolejną budowlę 😀

    #50967
    agathea
    Uczestnik

    o tak Selvadorada ma pełno malowniczych zakątków aż się proszą o fotę 🙂

    #51797
    Milah.
    Uczestnik

    Hej hej, jak tam? Czekamy na dalsze Twoje dzieła, przynajmniej ja, bo naprawdę masz dobre oko. Jakbyś zrobił park, w którym mogą się bawić i zwierzaki, i dzieci – byłoby bosko. A może jakąś cukiernię? Albo dom, w którym mogłaby mieszkać starsza Simka modląca się o to, żeby wnuki do niej zajrzały? Tyyyyle możliwości! 😀

    #52013
    Oliwier
    Uczestnik

    [Ogłoszenie]

    W końcu wziąłem się za budowę, tak. Park w Newcrest jest już prawie gotowy, ale potrzebuje kilku poprawek oraz kilku „stref” dla dzieci. Na razie zająłem się tam roślinnością, więc w Sobotę – Niedzielę powinien się pojawić.


    @milah
    A bardzo dobrze, wykorzystałem twój pomysł na budowę 😉 😀

    #54917
    Oliwier
    Uczestnik

    [Ogłoszenie]

    Przepraszam was bardzo, ale byłem cały tydzień na wyjeździe (!) i kompletnie nie miałem czasu na grę, więc myślę, że jutro pojawi się obiecany park ;/

    #55043
    Darkwish
    Uczestnik

    Spokojnie, czekamy 😉

    #68064
    Oliwier
    Uczestnik

    [#5]
    Witajcie po dłuższej przerwie! Nie było mnie długo, ale wracam z nową energią. Na dzisiaj zbudowałem kawiarnię. Jest mała, przestronna i idealna dla osób, które chcą wypić pyszną kawę! Za to jestem bardzo zadowolony z tarasu.


    Piszcie co sądzicie o mojej kawiarni!
    [PS: Park już niedługoo! Zbudowany jest, ale zapomniałem o zdjęciach, więc to rekompensata]

    #68489
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Kawiarnia jest naprawdę urocza, ciekawie wyglądają te światełka na zewnątrz, tworzą fajny nastrój 🙂 Na pewno przyjemnie pije się kawę na zewnątrz, w tak miłym dla oka otoczeniu 🙂

    #68791
    Oliwier
    Uczestnik

    @dzidziak86 Dzięki za miłe słowa :>

Oglądasz 14 wpisów - 31 z 44 (wszystkich: 44)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.