Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Ciekawe challenge

ostatnio zaktualizowano przez Nierozlaczka 5 lat, 10 miesięcy temu
3 uczestników
2 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #51187
    Milah.
    Uczestnik

    Dużo mówi się o tym, co w nazwie tematu – różnego rodzaju challengach.
    Jakie są według Was najciekawsze? Chciałabym za coś takiego zabrać się w grze, tylko nie wiem sama, co jest najbardziej interesującego. 🙂

    Szukałam na forum, czy taki wątek się pojawił, ale nie trafiłam.
    Jeśli pominęłam to najmocniej przepraszam za spam! 🙂

    #51192
    Darkwish
    Uczestnik
    #51199
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Dodam kilka ciekawych według mnie, i, których nie dodawałam pod wcześniejszym tematem.

    1. Tworzysz kilka simów; najlepiej młodych dorosłych. Każdy z nich ma zajmować się konkretną dziedziną wiedzy lub aktywności; np. jeden ma być sportowy (najlepiej, aby aby, każdy strój wskazywał kim jest z zainteresowania). Potem każdemu budujesz dom (na jednej parceli: domki małe 5×5 lub podobnie). Każdy sim musi otrzymać w domu rzeczy, które będą mu potrzebne do funkcjonowania, oraz rozwijania swoiej cechy (tzn. Sim ,,sportowy” ma mieć sprzęty do ćwiczeń). W rozgrywce wszyscy simowie mają być ze sobą zaprzyjaźnieni i zarażać siebie swoimi pasjami

    2. ,,Model”                                                                                                                                            Tworzysz 5 simów (idealną simkę, otyłą simkę, dziecko, małe dziecko, fotografa) cała ,,rodzinka” ma mieszkać razem i fotograf codziennie robi im zdjęcia. Co jakiś czas usuwasz jednego sima z rodziny, który po podsumowaniu tygodnia wypadł najgorzej.

    3. Tworzysz dwóch simów: kujony i imprezowisza (oboje w wieku nastoletnim). Ieden cały czas urządza imprezy, a drugi z powodu iż jest samotnikiem uczy się.

Temat ‘Ciekawe challenge’ jest zamknięty dla nowych odpowiedzi.