Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Co jest złego w Modach i czy jeszcze coś wam brakuje?

ostatnio zaktualizowano przez Ayano 5 lat, 11 miesięcy temu
6 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48125
    Julia
    Uczestnik

    Czy są rzeczy, których jeszcze byście chcieli w modyfikacjach?

    Jakie są dobre i złe strony modów?
    To mi bardzo pomoże, ponieważ nigdy nie pobierałam Modów i chce zobaczyć czy warto 🙂

    #48132
    Fiolek
    Uczestnik

    W modach jest naprawdę… wszystko. Począwszy od 'oczek’ dla Simów, skończywszy na… pełnoprawnym trybie wieloosobowym 😀 Tutaj nie ma nic złego 😉 Same korzyści 🙂

    #48133

    No może oprócz ścinek i błędów jakie mogą one czasami wywołać (nie tyczy się to wszystkich modów). Głównie się to tyczy tych ze skryptami, a takie mody jak ubrania, fryzury itp. to im jest więcej tym gorzej z płynnością gry.

    #48179
    Xardy
    Uczestnik

    Wadą też jest to, że z każdą większą aktualizacją mody powinno się sprawdzać czy nie wyszła nowa wersja (nieaktualne mody mogą nie działać).

    Jeśli chodzi o zalety to to, że możesz znaleźć wszystko, czego szukasz! Od mebelków i fryzurek, po nowe postacie nadnaturalne, kończąc na multiplayerze 🙂

    #48191

    Nie musisz  akurat sprawdzać czy mody takie jak meble czy rzeczy do CAS’a są zaktualizowane. No chyba, że mają jakąś specjalną funkcje (np. deska do prasowania).

    #48518
    Milah.
    Uczestnik

    Mody są fajne, urozmaicają rozgrywkę i to bardzo.
    Co jest w nich złego? Chyba sam fakt, że istnieją tak o, a nie w grze. Mamy już 4 wersję Simsów, a nawet pralki nam dali osobno. Nie mówię już o desce do prasowania czy innych rzeczach, które są właściwie podstawą. 😉

    #51577
    Ayano
    Uczestnik

    Złe strony modów to te, które zostały wymienione powyżej, ale też np. mi i kuzynce zdarzyło się tak, że przez moda CC (u mnie to była fryzura i ubranie, u kuzynki ubranie) gra nie chciała się w ogóle włączyć. Na szczęście szukanie wadliwego moda nie było kłopotliwe, bo zawsze warto wrzucać nowe, niesprawdzone mody do osobnego folderu.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.