Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Co robisz w The Sims, kiedy Ci się nudzi?

ostatnio zaktualizowano przez Scarlet Rain 4 lata, 11 miesięcy temu
28 uczestników
35 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46742
    Ksaw
    Uczestnik

    Ja edytuje rodziny na świecie, zmieniam wygląd bądź dodaje nowych członków.

    #46748
    Xardy
    Uczestnik

    Najczęściej robię simów lub buduję parcele :p .
    Myślę ,że powinienem spróbować twojej metody @Xav

    #46749
    Fiolek
    Uczestnik

    Wyłączam je ??

    #46753
    Ksaw
    Uczestnik

    Z początku też chciałem to napisać @Fiolek ?

    #46754
    Hiruko
    Uczestnik

    Ja najczęściej zaczynam wtedy nową grę w dowolnym otoczeniu, a następnie je czyszczę i buduję wszystko od nowa. Jak znudzi mi się budowanie to wracam do grania simami i tak w koło 😛

    #46756
    Szpurcia
    Uczestnik

    Ja robię simy dla innych. 🙂

    #46759
    Ksaw
    Uczestnik

    @Xardy, warto to robić, bo w innym wypadku miasto wymrze i wprowadzą się losowi simowie – a bardzo tego nie lubię, zwłaszcza ich outfitów :”)

    #46763
    alicja
    Uczestnik

    Zazwyczaj również uzupełniam miasta nowymi simami, czasem też tworzę simy bez cc do galerii 😀

    #46855
    Remczak
    Uczestnik

    Tworzę simów albo pobieram mody 🙂

    #46860
    Hiruko
    Uczestnik

    @Xav @Alicja Ja zawsze czyszczę te domy. Nie wiem czemu, ale zawsze miałam niepochamowaną ochotę zasiedlić wszystkie domy tylko swoimi simami xD

    #46909
    Layla
    Uczestnik

    Ja robię „patologiczne” rodziny 🙂 . Zwykle wymyślam jakąś głupią historyjkę, tworzę na jej podstawie Simów i rozpoczynam grę (pod to opowiadanie).
    Czasem robię na odwrót: gram na spontanie i przelewam wyczyny Simów na mojego bloga (oczywiście stosuję „kreatywnej” prawdy, bo gdybym opisywała, co jest naprawdę w Simsach, tobym chyba usnęła!).

    #46926
    Evaerynth
    Uczestnik

    Jak mi się nudzi, to zwykle tworzę różnych Simów, albo pobieram z galerii ulubione postacie z książek i filmów, po czym wprowadzam je do domów i tworzę różne historie z ich udziałem. Taki jeden wielki crossover. 😀 Za to domów używam wtedy istniejących – nie przepadam za budowaniem (może dlatego, że wszystkie tworzone przeze mnie domy wyglądają jak proste bryły z dachem, haha) i to zwykle ono prowadzi do sytuacji, kiedy zaczyna mi się nudzić.

    #46935
    Ksaw
    Uczestnik

    @Hiruko tak też można xD

    #46944
    Hiruko
    Uczestnik

    Cóż, jak to moja lektorka mawia (czasem nawet zbyt często) „When something is stupid, but it works, it ain’t stupid!” 🙂

    #47140
    Marcin
    Uczestnik

    Zwykle zaczynam edytować jakiś simów lub parcelę, albo buduję jakieś budowle. Czasami zdarzy mi się zdobywać osiągnięcia, wypełniać aspirację albo po prostu uzupełniać kolekcje.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 36)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.