Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Co sądzicie o modyfikacjach?

ostatnio zaktualizowano przez Xardy 5 lat, 11 miesięcy temu
23 uczestników
24 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46781
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Jest wiele graczy, którzy uwielbiają mody. Są też tacy, którzy uważają, że modyfikacje jedynie zawalają i psują grę. Trzecia kategoria należy do ludzi, którym wszystko jedno – mogą mieć, ale brak nie robi im różnicy.

    Osobiście uwielbiam mody, ale tylko w stylu gry. Nie lubię zbyt przekombinowanych i za bardzo urzeczywistniających. Niektóre mody ze skryptami są, po prostu, genialne! Dodają wiele opcji, które nie są dostępne w podstawie, czy DLC.
    Jedynym minusem jest, to że faktycznie spowolniają mi grę. Coż, dla piękna simów należy się czasem poświęcić 🙂

    Co wy myślicie na ten temat?

    #46785
    alicja
    Uczestnik

    Modyfikacji ze skryptami i cc używam od zawsze. Jeśli chodzi o cc, to też wolę te w stylu gry – tzw. maxis match. Te bardziej w trójkowym stylu według mnie za bardzo gryzą się z simami z gry, meblami, czy otoczeniami. Nie wiem, jakim cudem mój laptop wytrzymuje z tak dużym folderem „mods” 😀

    #46787
    Remczak
    Uczestnik

    O modyfikacjach i cc dowiedziałem się od koleżanki i teraz nie mogę bez nich żyć. Zaczęło się od rzęs ale teraz pobieram wszystko co się da! Z cc najbardziej lubię te w stylu maxis match, ponieważ jak napisała koleżanka wyżej te w bardziej trójkowym stylu gryzą się tymi z gry.

    #46788
    Hiruko
    Uczestnik

    Wiele lat mi zajęło przekonanie się do modów. Teraz używam ich sporadycznie. Z cc nigdy jakoś tego problemy nie miałam i mam ich sporo. Zwłaszcza w czwartej serii, która jest dość droga i uboga w rzeczywiste urozmaicenia :/

    #46795
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Rzadko je pobieram, zwykle gram bez, ale jak nagle zdecyduję, że muszę zagrać z to potrafię ich pobrać trzy tysiące, a po 3 tygodniach wszystkie usuwam. Wolę grać bez.

    #46798
    Shakuahi
    Uczestnik

    Długo byłam przeciwniczką modów, głównie przez to, że irytował mnie nieustanny obowiązek ich aktualizacji z każdym kolejnym update’m gry. A potem nastała miłościwie nam panująca Czwórka i… cóż, zbyt wiele mody dają bym mogła je ot tak lekceważyć.

    #46802
    arbuzowyc00l
    Uczestnik

    Korzystam z modów, ale ostatnio moje rodzinki całkiem się zawiesiły od modów, także musiałem usunąć te wadliwe. Ale mi się tak nie chciało takich szukać, że usunąłem wszystkie :p

    #46812
    SophieAnnie
    Uczestnik

    Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do modów. Nie podobały mi się w szczególności włosy, były dla mnie zbyt sztuczne, meble także. Dopiero po jakimś czasie, nie pamiętam dlaczego zaczęłam się do nich przekonywać. Najpierw zgrywałam mody „maxis match”, ponieważ tylko je w stanie był utrzymać mój laptop. Później kiedy miałam lepszy komputer zaczęłam zgrywać wszystkie mody jakie mi się podobały (włosy, meble, modyfikacje). Aktualnie nie wyobrażam sobie grać bez modyfikacji 😀

    #46813
    Bennello30
    Uczestnik

    Korzystam z modów. Długo, bo od 2015 roku. Szczerze. Gra jest o wiele, wiele bardziej różnorodna z modami 😀

    #46815
    Ksaw
    Uczestnik

    Kiedyś miałem dużo Alpha, jednak teraz staram się to ograniczać i korzystam głównie z Maxis Match – zwłaszcza jeśli chodzi o włosy. Simowy styl jest jakiś taki cute, realistyczne (czy tam trójkowe) rzeczy zbytnio tam nie pasują. Lubię wszystko mieć na 'tip-top’ i nie potrafię grać z Alpha widząc MM w tle ? Także tak, lubię modyfikacje, ale z umiarem.

    #46849
    Pietroq
    Uczestnik

    Ja dla odmiany powiem, że nigdy nie korzystałem w the sims 4 z CC, korzystałem tylko z modu który sprawiał że simowie się nie usuwali z miasta. Kilka lat temu jak grałem w the sims 3, to na potęgę korzystałem CC, ale strasznie obniżyło to wydajność gry, wyłączała się ona często samoczynnie, zawieszki jej oraz liczne buggi. Kiedy musiałem przeinstalować system po czasie i zainstalować grę ponownie, zobaczyłem że gra działa o wiele płynnie bez CC :). Oczywiście jest to moja subiektywna ocena, dlatego nie przeszkadza mi to że ktoś gra z CC

    #46851
    Layla
    Uczestnik

    Ja sama używam modów, ale z umiarem. Pierwszym powodem jest oczywiście to, że zapychają pamięć komputera. Drugim powodem – że nie wszystko jest mi potrzebne w grze. Więc jeśli chodzi o mnie – mody są dobre.
    Jednak sprawa się zmienia gdy mowa o CC i meblach modowanych. Mnie brzydzi po prostu, gdy ktoś przesadza i np. cali Simowie są zrobieni na modach.
    Według mnie, za dużo modyfikacji odbiera grze jej smak.

    #46852
    Pietroq
    Uczestnik

    <3

    #46854
    Pixeel
    Uczestnik

    Nie lubię modów. Wiele z nich jest bardzo fajnych i chciałbym je w grze, ale tylko gdyby zostały dodane oficjalnie. Mody i cc psują mi estetykę grania. Nie wiem dlaczego, po prostu lepiej mi się gra bez modów xD W każdej grze, nie tylko simsach.

    #46892
    Krisu
    Uczestnik

    U mnie jeżeli chodzi o mody to sprawa wygląda tak, że nie przepadam za obiektami i nie czułbym się dobrze mając umeblowany dom w zupełnie innym stylu niż pozostałe parcele. Inaczej jest za to z ciuchami i rzeczami w trybie tworzenia Sima – uwielbiam pobierać ciekawe ubrania i fryzury dla swoich Simów. Nie oznacza to jednak, że te domyślne z gry mi nie pasują bo uważam, że i tak są najlepsze ze wszystkich części 😉

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 25)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.