Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Modyfikacje Co sądzicie o modyfikacjach?

ostatnio zaktualizowano przez Xardy 5 lat, 11 miesięcy temu
23 uczestników
24 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46922
    Evaerynth
    Uczestnik

    Nie używam modów, przynajmniej w czwartej części gry. W trzeciej używałam Master Controllera i Travelera, głównie dla wygody i urozmaicenia gry. Nigdy nie używałam pobranych z internetu obiektów, ubrań, fryzur i tym podobnych, ponieważ zawsze odznaczały się choćby minimalnie stylem od obiektów oryginalnych i raziło mnie to w oczy. Wolę, gdy wszystkie elementy w grze wyglądają spójnie.

    #46931
    Oskar
    Uczestnik

    W internecie jest masa świetnych modów (dużo rzeczy jednak można zrealizować, leniwe EA ?) Mimo to, ja z tych udogodnień nie korzystam. Jak kilka osób wyżej napisało, psuje mi to estetykę gry. Wiele z modyfikacji nie jest przetłumaczonych lub mają niepotrzebne oznaczenia w CAS i trybie budowania. Próbowałem kilka razy przekonać się do tego typu rozgrywki, ale kiedy po aktualizacji zobaczyłem w połowie ,,nagą” rodzinkę zrezygnowałem.

    #46948
    Hiruko
    Uczestnik

    @ospapiru To dlatego każda strona podkreśle, że najpierw wyjmujesz mody, aktualizujesz grę i uzupełniasz aktualnymi modami. Wtedy nie witają Cię po przerwie golasy i toplessy 🙂 Ja zauważyłam, że z regóły na początku korzystam z takich, które uzupełniają grę o brakujące, ale oczywiste rzeczy, a gdy zostaną dodane, to usuwam, tak jak to było początkowo z praniem i pralkami w ts4 🙂

    #47384
    Franklin
    Uczestnik

    Używam modów ale jedynie maxis match. Oczywiście nie włączyłbym gry bez MCCC 😉

    #47408
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja nigdy nie pobierałam modów i nie chce chociaż nie wiem czemu 😀

    #47438
    Darkwish
    Uczestnik

    Ja używam od dawna modów i cc, dlatego też przejęłam Modny Piątek 🙂  Wiele rozszerzeń, o których piszę zostaje u mnie na stałe, np. mod do sterowania zwierzakami.

    Ogólnie w tej chwili nie wyobrażam sobie grania bez modyfikacji, ani ubraniowych ani mechaniki gry.

    #47532
    ASTRA
    Uczestnik

    Z tego co pamiętam miałam w TheSims4 PONAD 1500 modów, ale oczywiście gra mi lagowała, do rodzin mi się wieczność ładowało i musiałam usunąć te mody, a były takie PIĘKNE :'(

    #47777
    Mars
    Uczestnik

    Tak szczerze to nie umiem grać bez modów 😛 Kiedyś pobierałam wszystko co mogłam i w efekcie miałam strasznie zasyfioną grę D: Od jakiegoś czasu wolę pobierać ciuchy i fryzury w stylu maxis match tzn. takich, które są ładniejsze od rzeczy z gry, ale są w tym samym stylu co oficjalna zawartość – dzięki temu mam teraz dużo mniej pobranych rzeczy 😀

    #51589
    Ayano
    Uczestnik

    Lubię mody i nie wyobrażam sobie bez nich gry. Podstawą jest MCCC, a co do ubrań itd. – na simach wolę mody w stylu Alpha, a co do mebli – obojętnie. Hmmm… jeśli nie mogę podać informacji o programie do usuwania modów, to z góry przepraszam i proszę administrację o usunięcie tej części wpisu :).

    Bardzo pomocny przy usuwaniu modów jest program Tray Importer. Informacje o nim znajdziecie na YT po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę. Jeden z polskich youtuberów tłumaczył, jak go obsługiwać, więc osoby nieznające angielskiego również sobie poradzą. 🙂

    #51611
    Xardy
    Uczestnik

    Ja nie mam za dużo modów. Mimo, że mam ich mało lubię jak w mojej grze pojawia się mała nowość, nieważne czy to mebel, fryzurka, czy lepszy generator imion i nazwisk.

Oglądasz 10 wpisów - 16 z 25 (wszystkich: 25)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.