Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzicie o The Sims 4 Spotkajmy się ?

ostatnio zaktualizowano przez xxKEBSONxx 5 lat, 11 miesięcy temu
9 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49314
    Xardy
    Uczestnik

    Tak jak w temacie, piszemy o opinii o rozszerzeniu „Spotkajmy się”.

    Według mnie to bardzo fajny dodatek. Wprowadza ładne rzeczy do CAS (takie trochę imprezowe) i trybu budowania. Nowa, klimatyczna okolica w stylu Europejskim. Windenburg bardzo mi się kojarzy z Niemcami. Pozatym ciekawa mechanika klubów (choć można było by ją udoskonalić). Dwie nowe umiejętności. Jednak wkurzające jest to, że o 2:00 znajomy dzwoni, że chce iść na imprezę. Ale da to się nawet znieść. Ogółem fajny dodatek 😛

     

    A jaka jest wasza opinia?

    #49327
    Marcin
    Uczestnik

    Według mnie to całkiem niezły dodatek. Ujął mnie w nim Windenburg, który jest przepiękny i ma rewelacyjny klimat. Oprócz miasta podobają mi się również elementy trybu budowania, kupowania oraz CAS. Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to średnio lubię zakładać kluby i zwykle z nich nie korzystam. Rozszerzeniu dałbym mocne 6,5/10.

    #49405
    Pixeel
    Uczestnik

    Pod względem rozgrywki jest średnio. Ale Windenburg to moje ulubione miasto, CAS dodaje najładniejsze stroje ze wszystkich rozszerzeń jak dla mnie a Tryb kupowania najlepsze meble + najwięcej rzeczy w trybie budowania, mnóstwo drzwi, okien, tapet itp 🙂

    #49501
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Pamiętam, że w dniu premiery przebadałem go całego w 2h, więc nie jest on za duży. Jest dość ubogi jeżeli chodzi o rozgrywkę,  ja osobiście nie korzystam z klubów, gdyż nie czuję takiej potrzeby. Jednak jeżeli chodzi o CAS, tryb budowania, oraz nowe miasto Windenburg, jest naprawdę bardzo dobrze. Dla mnie dodatek jest „okay”, ale brakuje mi w nim rozgrywki.

    #50448
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Dodatek niezły. Genialne miasto w Europejskim stylu i kluby. Super są umiejętności tańca i didżeja, super ciuchy i meble. Dodatkowi dałbym mocne 9/10.

    #50536
    Kasiunia
    Uczestnik

    Bardzo ale to bardzo podoba mi się miasto. Łączy w sobie styl nowoczesny i tradycyjny. Uwielbiam ubrania z tego dodatku.. no i te szafy duże.. ??

    Jak dla mnie 9,5/10 🙂 !

    #52427
    Milah.
    Uczestnik

    Z klubów, które nam dano w tym dodatku zbyt dużo nie korzystam. Czasami, bo to fajne urozmaicenie rozgrywki, ale dałabym radę bez tego przeżyć.
    Na duży plus zasługuje nowe miasto w ciekawym stylu! 🙂 Cas i tryb budowania także wypada dobrze, często i gęsto korzystam z tego, co nam zaoferowali. Ciuchy pierwsza klasa, jeśli chodzi o damską garderobę. 😀

    #52436
    Evaerynth
    Uczestnik

    Z dodatków do „The Sims 4” z tego korzystam chyba najmniej, a przynajmniej, jeśli chodzi o rozrywkę. Windenburg ma swój urok i czasem zabieram tam swoich Simów, ale nie podoba mi się na tyle, żeby tam mieszkali na stałe. Chodzenie po klubach niezbyt mnie interesuje zarówno w prawdziwym życiu, jak i w grze. 😀 Za to muszę przyznać, że z tym dodatkiem doszło kilka naprawdę ładnych przedmiotów i ubrań.

    #53583
    SimPaulina
    Uczestnik

    Lubię Windenburg, jest klimatyczny, ale mieszka tam tylko moja jedna Simka. Reszta Simów tylko przyjeżdża okazyjnie do klubów, kawiarni czy na śluby, które lubię organizować w Posiadłości von Duch.

    Lubię CAS z tego dodatku i moim zdaniem to najlepszy CAS ze wszystkich.

    Grywalnosc jest średnia, sama nie wiem czego zabrakło. Może historii miasta. Może lepszego funkcjonowania klubów.

    Jest to takie rozszerzenie, które gdyby nie powstało, to mało kto odczułby jego brak (może jedynie brak klubów nocnych). Ogólnie za CAS: 7/10

    #53595
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Lubię Windenburg za ten Europejski styl (niemiecki). Tryb budowania i kupowania, super, a CAS też genialny. Kluby są fajne, lubię tworzyć jakiś klub, np. rodzinny i robić coś razem co wszyscy w rodzinie lubią. Moim zdaniem, jeden z lepszych dodatków (jest na 3 miejscu moich dodatków). Ja bym dał 9/10!!! 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.