Strona Glówna Fora INNE GRY The Sims Mobile Co sądzicie o The Sims Mobile?

ostatnio zaktualizowano przez MufinekQQ 5 lat, 10 miesięcy temu
11 uczestników
10 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47734
    Shakuahi
    Uczestnik

    Pytania chyba nie trzeba wyjaśniać. 😉

    Sama mam mieszane uczucia. Z niecierpliwości pobrałam grę na kilka dni przed premierą, początkowo byłam zachwycona, ale po upływie tygodnia dotarło do mnie, że moje granie w zasadzie ogranicza się do odpalania jej dwa razy dziennie i wybierania simom misji. Skasowałam ją, ale kilka dni temu z nudów zainstalowałam ponownie. W zasadzie nadal gra nie spełnia moich oczekiwań, ale jednocześnie ma „coś” w sobie, co sprawia, że nie do końca mam ochotę ją skasować, przynajmniej póki moja opinia się ostatecznie nie wyklaruje.

     

    A jaka jest Wasza opinia po tych dwóch miesiącach od premiery?

    #47735
    Vince1994
    Uczestnik

    Mam androida 6.0 a tej gry nie ma w sklepie google jak to pobrać?

    #47742
    Ylaris
    Uczestnik

    @vince1994 na tego androida po prostu nie ma TSM.Mam tą samą wersję systemu operacyjnego i nie mam tej gry sklepie play.

    Pobieranie z internetu nie ma sensu, bo gdy nadchodzi aktualizacja, musisz odinstalowywać TSM, tracąc tym samym cały progres.

    Przykro mi, takie życie.

    #47768
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Jestem osobą, która ogólnie nie gra na telefonie, ale z racji iż to są simsy, postanowiłem zainstalować tę „cudowną” grę. Przegrałem może z 3h i zostawiłem tę grę… Niczym mnie nie zachwyciła. Dodatkowo występuje tam mega dużo mikropłatności, gdzie to nie pomaga, żeby patrzeć na to pozytywnie. Ja rozumiem, że darmowa gra musi jakoś na siebie zarobić, ale bez przesady. Martwi mnie dodatkowo, że Maxis przerzuca pracowników, którzy pracują nad TS4 do „The Sims Mobile”… Gry mobile to nie jest dobry rynek, żeby opierać na tym jakąkolwiek główną serię.

    #47773
    Oskar
    Uczestnik

    @vince1994 @Ylaris Dostępność gry w sklepie nie zależy wyłącznie od wersji androida, ale też od specyfikacji urządzenia. Pobieranie z zewnętrznego źródła wcale nie jest takim złym pomysłem, właśnie w ten sposób grałem długi czas przed premierą. Żeby nie stracić progresu wystarczy, że nie będziecie odinstalowywać starej wersji, a instalowali na nią nową. System uznaje to jako aktualizację tym samym nie usuwając zebranych danych.

    Jeżeli chodzi o samą grę to spodziewałem się czegoś lepszego. Posiada wiele błędów, a rozgrywka ,,online” jest strasznie uboga. Irytuje brak pór dnia, kolejki czynności i podstawowych potrzeb. Wydarzenia specjalne może i posiadają fajne nagrody, ale są po prostu nudne. Żeby tyle nie narzekać, podoba mi się system historii i w miarę ciekawe kariery. Zobaczymy jak to będzie z upływem kolejnych aktualizacji, może otwarcie nowej lokalizacji na mapie będzie czymś przełomowym. Na chwilę obecną wchodzę raz na jakiś czas, ale nie widzę sensu zostawać na dłużej.

    #47782
    ineska
    Uczestnik

    nie przypadło mi to w ogóle do gustu. gra znudziła mnie po 20 minutach

    #48314
    agathea
    Uczestnik

    Mam podobne odczucia jak większość. Najpierw była duża ciekawość ale po tygodniu usunęłam i nie zamierzam do tego wracać.

    #49119
    Fiolek
    Uczestnik

    Jest to świetna gra, aczkolwiek na żadnym z moich urządzeń nie wygląda ona przyzwoicie i to powód dlaczego w nią nie gram ?

    #49539
    Maciek
    Uczestnik

    Tragiczna

    #50201
    Rika
    Członek

    Mam podobne zdanie…  Mikropłatności odpychają (a przecież darmowa gra może na siebie zarabiać np. reklamami). Nie ma tam też tyle rozrywki, żeby odpalać grę z myślą „nie mogłem się doczekać aż zagram”. Generalnie dosyć szybko odinstalowałam.

    #50722
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Nie lubię tej gry znudziła mi się po jakiś 30 minutach. Jak dla mnie nie ma tam nic do roboty Klikasz kilka interakcji i… nuda! Mikropłatności są okropne rozumiem, że są we wszystkich darmowych grach, ale tutaj to przesada 50zł za kilka ubrań i mebli. Cały czas się zastanawiam co można robić w tej grze. Już wole FreePlay bo w nim przynajmniej dało się coś robić.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.