Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzisz o The Sims 4 Miejskie Życie?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
12 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49259
    Marcin
    Uczestnik

    Co sądzicie o dodatku Miejskie Życie? Jest to mój ulubiony dodatek do The Sims 4 i chętnie poznam waszą opinię na ten temat. Według mnie dodatek dodaje bardzo dużo. Urzekły mnie festiwale, życie w mieście i cudowne obiekty z trybu kupowania i budowania oraz ze „Stwórz Sima”.  Zawsze dodatki o takiej tematyce mnie przyciągały i spędzałem przy nich wiele godzin. 🙂

    Miejskie Życie

    #49268
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Moim zdaniem też jest to najlepszy dodatek do The Sims 4. Genialne meble i tylko niektóre ubrania (większość ubranek mi się nie podoba). Festiwale też fajny pomysł i umiejętność śpiewu (długo na to czekałem i się doczekałem). Mieszkanie w starych, podniszczonych mieszkaniach (są w nich karaluchy, szczury co mi się mega podoba) lub apartamenty, które mają swoją magię. Ja jakbym miał ocenić dodatek od 1 do 10 dałbym mocne 9,5 (taka ocena za te ciuchy, które mi się w większości nie podobają, ale jest to moje zdanie i innym mogą się podobać). 😀 😀 😀

    #49271
    Vince1994
    Uczestnik

    Fajny jest apartamenty/kluby karaoke/fajne miasto tylko jak się pozbyć tych szczurów

    xxKEBSONxx?

    #49272
    Rika
    Członek

    Zdecydowanie najlepszy dodatek. Nie mam do niego właściwie zastrzeżeń. Bardzo mi się podoba różnorodność dzielnic i to, że zawsze się coś w nich dzieje. Zupełnie jak w prawdziwych miastach 😀

    #49280
    Orzeszek
    Uczestnik

    Ten dodatek to moja miłość <3

    #49290
    Sanczi
    Uczestnik

    Jest to jeden z tych lepszych dodatków i moim zdaniem, najlepiej jest dopracowany.

    #49291
    Owx24
    Uczestnik

    Do czasu wyjścia Psów i Kotów powiedziałabym że najlepszy. Kocham miasto, mieszkania idealnie nadają się do urealnienia rozgrywki, młody sim wyprowadza się do małego mieszkania, a nie do domu. CAS, a w szczególności tryb budowania cudowne ?. Festiwale co prawda dość szybko mi się znudziły, ale nadal wpadam na nie od czasu do czasu. Jednyne co mi przeszkadza to to że zdecydowanie za często sąsiedzi nam hałasują przez co trudno utrzymać z nim przyjaźń. Albo też czasami jak denerwują się na mnie chociaż nie mam nic włączone, ani nic w tym stylu, ale może to jakiś bug

    #49296
    Mariq
    Uczestnik

    ?Mój ulubiony dodatek to Psy i koty ale Miejskie życie jest zaraz po nim ? Najlepsze jest to że można mieszkać w wierzchowcach, i te festiwale poprostu MEGA! ?
    A jaki jest wasz ulubiony festiwal? || Mój to zlot zapaleńców

    #49521
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Bardzo fajny dodatek, bo dodaje on wysokościowce,  a ja kocham ten rodzaj budownictwa, także to od razu ma u mnie dużego plusa 😀 Lecz jeżeli chodzi o rozgrywkę, jak na TS4 jest dobrze. Dodaje on fajne festiwale, nowe kariery (w końcu można być politykiem i rządzić nad światem), karaoke, protesty (które dla mnie pozostawiają trochę do życzenia, ale są xD) i kosz do koszykówki, który uwielbiam. Jeżeli chodzi o CAS, mi się podoba, chodź momentami jest dość specyficzny. Tryb budowania też jest fajny. Podsumowując, dodatek daje radę i można go śmiało kupować.

    #53736
    SimPaulina
    Uczestnik

    Zdecydowanie mój ukochany dodatek 🙂 Fajne rzeczy w trybie budowania, kolorowe dywany to moja miłość. Ubrania specyficzne, ale można z nich stworzyć fajny styl. I przede wszystkim mnóstwo rozgrywki 🙂 Festiwale, mieszkania do remontu, koszykówka, budki z jedzeniem, fajne miejscówki z mieście. Kariery też lubię i czekam na więcej półotwartych karier w przyszłych dodatkach, bo to naprawdę dobry pomysł.

    #53740
    Hejkasz
    Uczestnik

    Uwielbiam widoki z okien wieżowców, mieszkanie w mieszkaniach ( A nie w domu ), myszy i inne incydenty, kulturę – głównie jej mieszanka i ukazywanie jej, potrawy, nowoczesność.

    #53758
    Evaerynth
    Uczestnik

    San Myshuno jest całkiem fajne zrobione, podoba mi się podział na dzielnice i festiwale. Wolę jednak przedmieścia i domki jednorodzinne, więc jest to miasto, które moi Simowie odwiedzają, ale rzadko w nim zamieszkują. Podobają mi się nowe stroje, które dochodzą w tym dodatku.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.