Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Co sądzisz o The Sims Średniowiecze?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 11 miesięcy temu
10 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49052
    Makkev
    Uczestnik

    Tak jak mówi temat co sądzicie o „The Sims Średniowiecze”? Moim zdaniem to bardzo fajna część „wersja” The Sims. Podobają mi się w niej klimaty tamtych czasów 🙂

    Z przyjemnością kupowałem The Sims Średniowiecze. Ode mnie ma 9/10 🙂

    #49057
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Świetna gra 🙂 Do dzisiaj nie udało mi się zrobić w niej wszystkiego. Najlepiej grało mi się magiem i ciesze się, że podobne obiekty trafiły również do The Sims 3 Nie z Tego Świata. Często bawiłem się też medykiem, trzeba było zbierać zioła i pijawki, żeby leczyć ludzi. To było coś. 🙂

     

    #49060
    Pixeel
    Uczestnik

    Nigdy nie grałem, ale widziałem na youtubie dużo gameplayu z tej gry i na prawdę czułem klimat średniowiecza. Bardzo mi się to podoba, chciałbym kiedyś zagrać, ale nie wiem, czy znajdę czas.

    #49064
    Milah.
    Uczestnik

    O jeny, krótko w to grałam, ale… intensywnie, że się tak wyrażę.
    Zupełnie inna odsłona Simsów, bardzo ciekawy pomysł. Zastanawiam się, jakby to wszystko wyglądało teraz? Gdyby z powrotem powołali to do życia pewnie bym się nie zastanawiała nawet nad kupnem. Leciałabym po to od razu. A właściwie to kto wie, czy czegoś podobnego kiedyś nie zrobią? 😀

    #49099
    Eper
    Uczestnik

    Jeszcze nie grałem,ale mam takie plany 🙂

    #49109
    Makkev
    Uczestnik

    Ja ogólnie bardzo polecam ci 🙂

    #49139
    Fenist
    Uczestnik

    Cudo do którego wracam od czasu do czasu. Niestety za każdym razem nie jestem w stanie tej gry skończyć (w ogole się da?), bo nadmiar misji mnie przytłacza i kończę rozgrywkę. Następnie zawsze tworze nową grę i koło się zatacza. 😛 Bardzo przyjemna i klimatyczna, szczerze polecam. Ogólnie te ?poboczne? wersje The Sims są mega ciekawe i fajne, np. wszystkie ?Historie? opracowane na silniku 2 ( szczególnie ?Historie z bezludnej wyspy? <3)

    #49369
    Makkev
    Uczestnik

    Super że lubicie tą część ! 🙂

    #49423
    Vince1994
    Uczestnik

    Wielu ludzi uważa 4 za najgorszą część ale ja należę do mniejszość i uważam że

    średniowiecze jest najgorszą częścią a 4 najlepsza.

    #50420
    Kasiunia
    Uczestnik

    Uwielbiam ? Często wracam do Niej 😉

    #50524
    Maja
    Uczestnik

    Grałam,nawet dobra ale jakaś porywająca to ona też nie jest

    #52276
    Evaerynth
    Uczestnik

    Bardzo lubię, głównie dlatego, że ogólnie przepadam za średniowiecznymi klimatami. Niestety minusem jest dla mnie to, że prawie każdą „ambicję” trzeba zaczynać od początku, nowymi postaciami.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.