Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co zmienić w dodatkach, by były dobre?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
13 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47393
    Pixeel
    Uczestnik

    Każdy dodatek wprowadza coś ciekawego, ale każdy niestety ma też dużo braków. Jestem ciekaw czego brakuje wam w każdym z wydanych już Expansion Packów.

    To moja lista rzeczy, które powinny być zmienione lub dodane:

    – Witaj w Pracy – zdecydowanie większa dzielnica handlowa, lepsze działanie sklepów, bardziej rozbudowani kosmici i poprawione błędy z karierami, dodanie aspiracji związanymi z karierami i kosmitami

    – Spotkajmy Się – poprawione działanie klubów (trudniejsze dołączanie do nich, specjalne zabawy itp), poprawienie bugów związanych z tańcem i kawiarenkami, żywsze miasto (na zwiastunach byli malarze na ulicy itp) i żeby baseny naturalne nie były zwykłymi basenami z innym kolorem wody

    – Miejskie Życie – animacja windy, większe miasto (mówię o wielkości, a nie ilości parcel)

    – Psy i Koty – dodanie małych zwierzątek, więcej ubrań i mebli z motywem zwierzaków, większe miasto, możliwość sprawdzenia cech, potrzeb, wyuczonych sztuczek zwierzaków,  więcej interakcji, pojawianie się zwierzaków w innych miastach, usunięcie wieelu bugów, dodanie cechy „Miłośnik zwierząt”

    ?? Jeżeli w przyszłości pojawią się inne dodatki to oczywiście w tym temacie można dopisywać kolejne posty na ich temat 🙂

    #47398
    Xardy
    Uczestnik

    Ja bym w Witaj w Pracy na pewno ulepszył kosmitów, żeby mieli coś w rodzaju drzewka umiejętności (Tak jak mają czwórkowe Wampiry).

    Dał bym szanse też urodzenia kosmity poprzez postaranie się o dziecko, bo dotychczas rodzi się pół-kosmita.

    #47401
    Pietroq
    Uczestnik

    Ja najbardziej zawiodłem się w miejskim życiu na wielkości miasta, mogli dodać po jednym bloku więcej w dzielnicy albo jedną dzielnice więcej

    #47404
    Fiolek
    Uczestnik

    To teraz ja większość Twoich argumentów obalę c:

    • Większe miasta – SimGuru mówili kiedyś, że gdyby powiększyli miasta to by to zbyt wpłynęło na zapisy gry. Tak bardzo, że by ich nie było już : „)
    • Zawsze możesz zgłosić błąd, któremuś z SimGuru na Twitterze 😉 Poza tym od czego są aktualizacje, które co miesiąc coś naprawiają?
    • Aspiracja z karierami – Z tego co pamiętam to na Dotce pojawił się kiedyś taki mod 😉
    • Takie baseny naturalne pewnie zostałyby wprowadzone z opcjami kształtowania terenu, a na to się nie zapowiada.
    • O animacjach windy zapomnij. Zanim nawet DLC wyszło trąbili o tym, że nie będzie jej.
    • Co do małych zwierzątek – na bank nie skończy się na Moim pierwszym zwierzaku 😉
    • Ubrania? Meble? THE SIMS RESOURCE?
    • Miłośnik zwierząt – http://modthesims.info/d/604506
    #47421
    Ksaw
    Uczestnik

    Tak jeśli chodzi ogólnie o grę, to marzę o simowym testamencie i możliwości kupna dwóch parcel mieszkalnych tak, jak miało to miejsce w trójce.

    I zgadzam się, małe zwierzęta powinny być zawarte w dodatku, który w ogóle, to powinien nosić tytuł ”Zwierzaki”. Więcej nie przychodzi mi do głowy, ale na pewno sporo bym zmienił.

    WIEM! Ceny.

     

    #47427
    FlameBerry
    Uczestnik

    Dla mnie wszystkie dodatki są na swój sposób wybrakowane i uzupełniłabym je o nieco więcej zawartości. Może nas jeszcze czymś zaskoczą? Mam nadzieję 😀

    Natomiast jak chodzi o animacje windy to nie byłabym już taka chętna, ponieważ wciąż wspominam ile czasu zabierała jazda windą w TS3… To był koszmar i już wole teleportacje na dół, która jest natychmiastowa i nie ma szansy, że sim spędzi nad tą animacją ponad godziny, obracając się w koło albo bugując w jej drzwiach.

    #47461
    Vince1994
    Uczestnik

    <p><br data-mce-bogus=”1″></p>

    #47462
    Vince1994
    Uczestnik

    Flameberry wpisz testingcheatsenabled true i wciśnij shift pojawi się teleportacja

    w ten sposób omijam windy.

    #47498
    FlameBerry
    Uczestnik

    Doskonale znam ten kod, w końcu jestem simowym filmowcem i musze znać je wszystkie, żeby móc tworzyć xD Generalnie TS3 pożegnałam już jakiś czas temu i nie śpieszy mi się, by do niego wracać, więc problemu nie ma 😀

    #47659
    Yuna
    Uczestnik

    Jak dla mnie wystarczyłoby jedynie nie rozdzielać dodatków na kawałeczki tzn. chodzi mi o wydanie dodatku/pakietu rozgrywki, a następnie po jakimś miesiącu akcesorii, które są po prostu wyciętą zawartością, bo nie daj borze szumiący ludzie dostaliby za dużo w dodatku i by się im w głowach poprzewracało. Akcesoria tak, ale o odrębnej tematyce, coś nowego…powiew świeżości, a dodatki/pakiety rozgrywki niech będą sycące, żeby nie znudziły się po godzinie grania.

    #47677
    Pixeel
    Uczestnik

    @Fiolek ja to wszystko wiem, nie liczę na to, że jeszcze je kiedyś poprawią. Piszę tylko, co moim zdaniem powinno być w tych dodatkach w dniu premiery, bym z zadowoleniem wydał na nie te 120 – 140zł 😉

     


    @flameberry
    mogliby zrobić tak, że sim wchodzi do windy i pojawia się na dole, byłoby to i tak szybkie. Poza tym mi chodzi głownie o to, że wtedy mogliby dodać bara bara w windzie noo ?

    #47744
    FlameBerry
    Uczestnik

    Hahaha, faktycznie bara bara w windzie było by ciekawe, @Pixeel xD

    #47775
    M
    Uczestnik

    Sposobów bara bara, nigdy za wiele ;D

    #48735
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Witaj w Pracy –  poprawienie kosmitów, dodanie takiego drzewka umiejętności jak u wampirów i poprawienie sklepów, aspiracje związane z karierą.

    Spotkajmy się – trudniejsze dostanie się do klubów, specjalne możliwości jeśli się do nich należy, żywsze tańce.

    Miejskie Życie – domy wielorodzinne, współlokatorzy, większe miasto, dwu lub więcej piętrowe bloki, animacja korzystania z windy.

    Psy i Koty – dodanie małych zwierzaków i koni, możliwość sprawdzenia ile dni zostało do zmiany grupy wiekowej zwierzakom, cecha miłośnik zwierząt, pojawianie się zwierzaków w innych miastach.

    #48953
    Nacia?
    Uczestnik
    • Witaj w Pracy- kosmici, ich na pewno trzeba ulepszyć, bo nie są za ciekawi. Fajnie by było jakby dodali „drzewko umiejętności” ja u Wampirów. Sklepy – jakby była animacja „kupowania przy kasie” to by było dobrze.
    • Spotkajmy się- ciekawsze interakcje klubowe, nowe tańce
    • Miejskie życie- posiadanie współlokatora, więcej mieszkań w blokach, no i żeby bloki miały kilka pięter, animacja windy, wiecej festiwali
    • Psy i koty- żeby było więcej zwierzątek, bez kupowanie kolejnych pakietów, więcej ubrań i fryzur, możliwość sprawdzania potrzeb naszych pupili

     

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.