Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 1 rok, 10 miesięcy temu
82 uczestników
103 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46293
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Witajcie na forum DOTsim 🙂 Jestem Karol i od prawie 6 lat prowadzę ten portal. W bardzo krótkim czasie stał się jednym z lepszych, a dzisiaj możemy już mówić, że to największy portal o The Sims w Polsce. Dodatkowo, mamy już swoją społeczność. Bardzo się cieszę, że podoba się Wam nowa odsłona serwisu i funkcje, które przygotowywaliśmy.

    Żeby nie mówić tylko o stronie, opowiem też więcej o sobie. Na co dzień pracuję w agencji reklamowej i ustawiam reklamy i wpisy na Facebooku dla różnych firm. W wolnym czasie gram w The Sims i z wielkim głodem czekam na Jurassic World Evolution, dzięki któremu będe mógł zbudować swój własny park z dinozaurami.

    Jestem fanem kina, bardzo lubię chodzić na różne filmy ze znajomymi. Bardzo dużo czasu spędzam przy serialach i muszę mieć specjalną aplikację, która śledzi co nowego się pojawiło, żeby nie przegapić żadnego odcinka. 🙂

    #46321
    borowka
    Uczestnik

    Hejka! Jestem Kacper, choc wiekszosc mnie zna jako borowka lub mozliwe „ten pyskaty i wrogo nastawiony osobnik wobec kazdego” xD xD Coz, jestem w sumie bardzo mily, choc latwo mnie zirytowac, heh. Ciesze sie, ze jestem uzytkownikiem DOTSim i zycze powodzenia administratorom w nowych obowiazkach! 😉 Zeby strona stawala sie coraz lepsza i licze, ze w koncu bedzie mozliwa ponowna wspolpraca z STL.
    No ale wracajac do tematu, kocham The Sims, zwlaszcza TS2, choc TS3 tak samo ubostwiam, bo pozwala mi na tworzenie domow moich marzen (jestem bardziej typem architekta w simsach). Sledze simowa spolecznosc od 2011 roku, czyli juz 7 lat.
    Jestem studentem lingwistyki stosowanej jezykow angielskiego i niemieckiego w dziedzinach jak ekonomia i prawo oraz marketing na uniwersytecie Sorbonne Nouvelle w Paryzu. Aspiruje w przyszlosci do zostania tlumaczem przysieglym z jezyka francuskiego na jezyki angielski i niemiecki, pozniej ewentualnie na polski. W wolnym czasie, ucze sie jezyka hiszpanskiego oraz rosyjskiego (kocham jezyki obce <3 ), no i oczywiscie gram w Simsy!
    Uwielbiam muzyke Pop, jestem ogromnym fanem Britney Spears i podziwiam ja za to, ze mimo ciezkich momentow, jakie miala w zyciu, nadal jest jedna z czolowych gwiazd muzyki. Z seriali, to nr 1 sa Przyjaciele, nr 2 to Kosci, ale nie gardze tez innymi jak Stranger Things, La Casa del Papel, American Horror Story, Riverdale, itp. 🙂
    Peace for all of you! xD 😀 ^^

    #46418
    MychQQQ
    Uczestnik

    Witam wszystkich bardzo serdecznie, ale w szczególności Ciebie Karolu ???
    Dziękuję za stworzenie nowego, fantastycznego miejsca dla sympatyków gry.

    Nie owijając w bawełnę, może najpierw kilka słów o mnie: Pewnie większość mnie zna, jestem zapalonym budowniczym, który dzieli się swoimi dziełami już od 3 lat i póki co nie mam w planach tego kończyć xD Od 4 lat również należę do społeczności STL, gdzie można mnie spotkać na co dzień xD

    W galerii nie znajdziecie moich domów, ponieważ zrezygnowałam z niej jakiś rok temu, ale za to na The Sims Resource są wszystkie xD LINK do mojego profilu 🙂

    No to chyba narazie tyle, myślę o założeniu tematu na forum gdzie mogłabym pokazywać Wam to, co tworzę jeśli oczywiście chcecie.

    Pozdrowionka i bawcie się dobrze na Dotce xD ???

    #46424
    Fiolek
    Uczestnik

    @MychQQQ Twoje domy są świetne! ? Zakładaj temat jak najszybciej, czekam z niecierpliwością ?

    #46428
    MychQQQ
    Uczestnik

    @fiolek dzięki, już założyłam haha ??

    #46576
    Zocha Dzban
    Uczestnik

    Hej wszystkim! Jestem Zosia – dla innych znana również jako Cheriy 😀 Bardzo lubię seriale, spędzam dużo czasu na oglądaniu ich. Interesuję się grafiką komputerową i grami wideo. Prowadzę własną stronę na Facebooku o Simsach, grupę i jestem administratorem na grupie Pełzacze Zarodnikowe Jasia. Moją ulubioną częścią jest czwórka – tylko w niej potrafię grać wieloma pokoleniami. Myślę, że będę się tu udzielać, aczkolwiek nie za dużo, aby nie robić spamu 😀
    Miłego dnia!

    #46728
    Fiolek
    Uczestnik

    bry.
    Jestem Fiolek (pewnie będziesz do mnie mówił Fiołek, ale mniejsza o to). Uwielbiam oglądać seriale, grać w gry i kodować ????? W wolnych chwilach interesuję się też architekturą. ?Obecnie jestem zapracowany nad kodowaniem swojej strony, ale zawsze znajdzie się przerwa na granie w gry. Ostatnio przekonałem się do czwartej odsłony serii The Sims i… wbrew opiniom całkiem fajnie mi się w to gra! Ale nie samymi simsami człowiek żyję. Żyję też Magdą Gessler, Izabelą Kisio-Skorupa (i Rafalalą), Vogule Poland i pieniędzmi.? Na społeczność DotSim czekałem od dawna, w poszukiwaniu alternatywy dla innych simowych społeczności (oczywiście nie takich dobrych jak DS Social ?). Czekanie się opłacało! Z charakteru jestem… Kwiatkiem, a dokładniej mówiąc Narcyzem 🙂 Ale liczę, że to nie wpłynie na nastawienie wobec innych osób 😉
    Besoski i miłego dnia! 😀

    #46832
    Hiruko
    Uczestnik

    Yo!
    Tutaj jestem Hiruko, jak i na wielu innych stronach, ale możecie mnie też znaleźć pod 666Elenixa (np. na Origin). Przyzwyczajona jestem również do tego, że przekręca się mój nick w bardziej (np. Hiroko) lub mniej (np. Yoko) podobne wersje.
    Na co dzień jestem studenką Mikrobiologii. Ciekawy i spokojny kierunek, nigdy nie ma się wrażenia, że jest się samemu 😛
    W wolnym czasie czytam (książki, mangi, webtoony, fanfiction, etc.), oglądam (filmy-Marvel, czasem coś innego, anime, kreskówki), wyszywam, szydełkuję, robię na drutach, trochę w robienie biżuterii się bawię, wychowuję kota, szukam dobrych piw regionalnych, czasami jeżdżę nad Jeziorsko, by odpocząć od miejsc=kiego syfu z gilem i amokiem, gram (w zasadzie tylkona komputerze, ale na telefonie też mam coś dla zabicia nudy, na konsoli tylko jeden Need for Speed, czasami też facetowi na nerwach). Lubię uczyć się języków, poza angielski i polskim udało mi się marnie opanować podstawy mówionego japońskiego (gorzej z kanji, którego naukę odkładałam tak długo, jak tylko się dało) oraz na poważnie podejść do norweskiego (z którym było podobnie jak z kanji).
    Mam też kilka życiowych osiągnięć, jak zdanie złotej OJ, przejście przez sesję bez zakuwania, 12 piw i dalej idę prosto, czy też przyspawanie garnka do palnika podczas podgrzewania zupy (tak, po tym dostałam od chłopaka dożywotni zakaz używania kuchenki)…
    Jak chcecie mnei bliżej poznać, to możecie mnie znaleź na Discordzie (Hiruko#6667) lub GG (13594750) 🙂

    #46890
    Marcin
    Uczestnik

    Sul Sul!
    Nazywam się Marcin i mam 17 lat. Jestem uczniem liceum ogólnokształcącego na profilu językowo-geograficznym. Interesuję się muzyką, grami komputerowymi (w szczególności symulatorami) oraz sportem. Moją ulubioną dyscypliną sportu jest siatkówka i koszykówka, a ulubionej gry chyba nie muszę przedstawiać. Uwielbiam oglądać filmy, czytać książki, spędzać czas z przyjaciółmi, lub po prostu siedzieć przed komputerem i grać, albo przeglądać sieć. Moimi ulubionymi częściami The Sims jest dwójka i trójka. Obie kocham, ale do dwójki ma wielki sentyment, ponieważ kojarzy mi się z fajnym i beztroskim czasem w moim życiu. Bardzo lubię prowadzić życie moich wirtualnych postaci, ale to tryb budowania i tworzenia życia pochłania mi najwięcej czasu i po prostu skradł serce. Na stronie jestem już siedmiu miesięcy i pełnię przede wszystkim funkcję newsmana, ale czasami zdarzy mi się napisać dla Was jakiś dłuższy tekst. Jestem szczęśliwy i dumny z tego, że mogę być częścią tak wspaniałej strony, jaką jest DOTsim. Możecie mnie znaleźć na Originie pod nazwą: MisiekMarcin009 oraz na Instagramie: marcin_czekaj1. 😉

    Misiek

    #47030
    Rika
    Członek

    @Fiolek Besoski!!! Nie żyję już celebryckimi dramami tak bardzo jak kiedyś, ale na Madzię zawsze znajdę czas 😀


    @MychQQQ
    Fajnie, że tutaj jesteś. Korzystałam z Twoich dzieł już od dłuższego czasu. Rób to dalej i koniecznie dziel się tym na dotce ^^


    @Hiruko
    dołączam do osób, których nauka kanji boli… I też lubię próbować piw regionalnych, choć w 90% podsumowuję to, mówiąc „śmierdzi jak Pilica” (a Pilica naprawdę śmierci). XD

    Jestem Marta. Mówią mi Rika. Studentka polonistyki. Nie wiem, co chcę robić w życiu. Od jakiegoś czasu łudzę się, że wygram miliony w zdrapce. Lubię trwonić czas, grając w wiadomo co, gdzie niedawno wypuściłam własnego syna z gniazda i było mi z tym faktem smutno przez cały dzień (serio). Piszę dłuższe artykuły na Dotkę i trochę za bardzo się tym ekscytuję. Nie pokazuję tego po sobie, bo z natury wielu rzeczy nie pokazuję, ale sprawia mi to radość. Zwłaszcza, jeżeli potem wywiązują się dyskusje w komentarzach ^^ Poza tym sporo rysuję, piszę… Mam dwie świnki morskie, więc ubolewam nad ich brakiem w TS4, i najlepszego psa pod słońcem, który nie ma jednego oka, więc ubolewam, że w TS4 nie da się usuwać oczu XD

    #47135
    Darkwish
    Uczestnik

    To ja też chcę się przywitać 🙂
    Jestem Honorata, w kwietniu obroniłam pracę dyplomową, więc możecie mi zaufać, bo jestem inżynierem 😉 Ostatnio wolny czas poświęcam na szkoleniu się w makijażu, gotowaniu oraz czytaniu. Na Dotce piszę od ponad roku, przede wszystkim Modny Piątek, ale był czas kiedy zajmowałam się wszystkim.
    Mam super przyjaciela z którym oglądamy wszystkie końce internetów, takie jak: Aldonka, Marzia itp. Posiadam też rudego kota, który jest strasznie gadatliwy i rozpieszczony.
    W Simsy gram od dziecka, najpierw grałam w jedynkę, potem dwójkę, przeskoczyłam do czwórki, ale aktualnie próbuję też ogarnąć The Sims 3.

    #47433
    lena
    Uczestnik

    Cześć wszystkim! 🙂
    Jestem Lena i bardzo miło mi Was wszystkich poznać. Mam 22 lata, w czerwcu się to zmieni haha. W Simsy wciągnęła mnie koleżanka ze szkolnej ławki, jak miałyśmy po 7 lat. Jak zobaczyłam, co to za czary się odbywają i że można mieć zwierzęta to musiałam to mieć! A potem już poszło z górki… 😀

    Oprócz tego interesuję się fotografią, językami obcymi, innymi grami. W wolnym czasie lubię obejrzeć sobie dobry serial albo anime. Zanim skończę 30 lat chciałabym odwiedzić Japonię – ciekawe czy mi to wyjdzie!

    #47546
    Kayente
    Uczestnik

    Hejka!
    Jestem Ola, praktycznie wszędzie występuję pod nickiem Kayente. 🙂
    Na co dzień jestem studentką matematyki, w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie również informatyki, a także dumnym pracownikiem kina. Uwielbiam filmy, a posiadając darmowe wejściówki, mogę przesiadywać w kinie cały dzień, kocham seriale a największą miłością mojego życia są książki. Jestem również wielkim miłośnikiem zwierząt – w rodzinnym mieście posiadam psa, a w moim aktualnym miejscu zamieszkania uroczego królika. 😀
    Jeżeli chodzi o moją przygodę  z simami to zaczęła się ona baardzo dawno, jeszcze za czasów jedynki. I w sumie ta przygoda, z małymi przerwami, trwa do dziś. Moją ulubioną częścią jest stara, niezawodna dwójeczka i to właśnie w niej spędzam najwięcej czasu, a oprócz tego pogrywam sobie w trójeczkę i okazjonalnie w jedynkę.
    I to tyle o mnie, do zobaczenia w innych tematach! 😀

    #47745
    Sassi
    Uczestnik

    Siema, Sul Sul, Cześć 🙂

    Jestem Sandra i właśnie dzisiaj przeżyłam maturę pisemną z j. Polskiego 🙂
    W przyszłości bardzo chciałabym studiować wzornictwo, hotelarstwo lub grafikę komputerową oczywiście jeśli wyjdę cało z pozostałych przedmiotów…
    Cała moja przygoda z serią  The Sims zaczęła się od pierwszej części bez dodatków. Zainspirowała mnie nią moja kuzynka, która opowiadała że ciocia w to gra wiem troche pogmatwana historia xd
    Ale postanowiłam zagrać w tą grę skoro można tam mieć domek i dzieci to super, skoro się okaże że kuzynka mnie okłamała to już się do niej nie odezwę. Choć to była podstawa najstarszej części simów nie rozczarowałam się. Po kilku latach kupiłam The sims 3 w trójkę grałam długo ale niestety mój były chłopak pożyczył ode mnie płytę, której nigdy już nie odzyskałam :(. Rok później w 2014 zobaczyłam że na platformie Origin można zdobyć grę The sims 2 pełna kolekcja zupełnie za darmo :).
    Bardzo spodobała mi się dwójka i pykam w nią od czasu do czasu. Jednak teraz częściej gram w TS4 z dodatkiem Witaj w Pracy i Psy i Koty które też niedawno kupiłam na Origin <3
    Papasiu <3

    #47974
    Mała Mi
    Uczestnik

    Cześć jestem Paulina. W simsy gram od dawien dawna…. Mam 25 lat, mam 4 letnią córeczkę, która również gra ze mną i w brzuszku kolejne maleństwo. 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 104)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.