Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 1 rok, 9 miesięcy temu
82 uczestników
103 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48549
    Evana
    Uczestnik

    Sul sul!

    Jestem Kinga, pochodzę z Wrocławia i na co dzień zajmuję się pisarstwem. Głównie są to autorskie opowiadania, jednak czasem oddaję się również opowieściom fanfiction. Poza pisaniem oczywiście spełniam obowiązek szkolny oraz w wolnych chwilach przemierzam internety w poszukiwaniu inspiracji, memów oraz modów do The Sims. Gram również oczywiście simowymi ludkami, ale nie gardzę innymi grami. O, jak się zrymowało! W simowej społeczności jestem od ok. 3-4 lat (odkąd w moje lepkie łapki wpadła gra), ale jak dotychczas rzadko się udzielałam. Jestem raczej typem obserwatora, który siedzi z boku, czyta, przygląda się i wie wszystko o wszystkich. 😀

    Ach, no i najważniejsza informacja – uwielbiam spaghetti <3

    #48811
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Ahoj!

    Mam na imię Mateusz i mieszkam na Pomorzu Zachodnim. W sierpniu kończy się mój słodki teenage dream, gdyż będę mieć 20 lat… I trochę mnie to boli… Kocham gry komputerowe, potrafię siedzieć i grać na kompie nawet po 12h… Tak wiem, to się leczy xD Przygodę z The Sims zacząłem kiedy miałem 6 lat i trwa do dzisiaj. Myślę, że to właśnie The Sims rozbudziło we mnie miłość do architektury wnętrz, jak i budowlanej. Przez rok byłem nawet na architekturze krajobrazu, lecz niestety szkoła w której byłem była bardzo źle zarządzana i postanowiłem z niej uciec, a szkoda, bo kierunek jest nawet ciekawy. Jestem miłośnikiem zwierząt, nie wyobrażam sobie życia bez nich. Jak byłem mały to gdzieś usłyszałem, że kiedy zwierze nie posiada obróżki to oznacza, że jest bezdomne. Potrafiłem się wtedy pytać mamy, czy ten pies, albo kot ma dom, bo widziałem, że nie miał obróżki. To właśnie ze zwierzętami planuję moją przyszłość.

    Jeżeli lubisz dyskutować na różne tematy, albo chcesz pograć, to możesz mnie znaleźć na: steam’ie, origin’ie oraz LoL’u pod nickiem: GuruGnap98

    #49003
    Marcelina
    Uczestnik

    Witam! 

    Jestem Patrycja, mieszkam w Poznaniu. W październiku skończę 18 lat. 
    Głównie interesuję się rysowaniem i.. graniem w co popadnie, także lubię sobie czasami coś poczytać. Nie mam jakichś konkretnych umiejętności, ale lubię uczyć się języków.
    W Simsy gram od bardzo dawna, odkąd tylko pamiętam, ale w społeczności zaczęłam się udzielać.. dopiero teraz 😀

    #49015
    cienistyCień
    Uczestnik

    Witam wszystkich czytających to. Me imię to Klaudia i mam 16 lat. Pochodzę ze wsi w okolicy miasta Płock. W simsy gram około 10 lat zaczynając od mojej ulubionej części, The Sims 2. (W część 1 szczerze to nie grałam…)

    Lubię grać w różnego rodzaju gry, oglądać filmy Marvela, czytać książki, rysować, oglądać chińskie bajki oraz uczyć się języków.

    Jestem chętna do nawiązywania internetowych znajomości. ^^

    #49016
    SimPaulina
    Uczestnik

    Cześć!

    Mam na imię Paulina. Mieszkam na Kujawach. Jestem nauczycielką w przedszkolu.

    W serię The Sims gram od około 16 lat. Uwielbiam dwójkę i czwórkę. Lubię grać wieloma rodzinami jednocześnie i tworzyć między nimi powiązania.

    Poza tym lubię podróżować, czytać biografie znanych ludzi i siedzieć w Internecie 🙂

    #49023
    Sandra
    Uczestnik

    Sul Sul!

    Jestem Sandra, mam 17 lat i jestem uczennicą technikum informatycznego. W przyszłości chciałabym iść na studia związane z programowaniem lub grafiką komputerową. Interesuję się muzyką, rysunkiem i grafiką. Hobbystycznie tworzę amatorskie gry komputerowe. Moim ulubionym sportem jest piłka nożna.

    Z serią The Sims mam do czynienia od najmłodszych lat. Pierwszą częścią, w którą zagrałam była dwójka.

    #49079
    aga5myszka
    Uczestnik

    Sul, sul!

    Witam wszystkich serdecznie! Nazywam się Agnieszka i bardzo się cieszę, że mogę wreszcie coś napisać na długo wyczekiwanym forum Dotki <3

    W serię The Sims grywam od jakichś 8 lat, a moją ulubioną odsłoną jest zbugowana Trójeczka 😉 Jestem typem gracza, który posiada jedną wypieszczoną rodzinkę i chce nią odkryć jak najwięcej możliwości gry!

    W życiu prywatnym zajmuję się kolekcjonowaniem starych pieniędzy i minerałów, czytaniem, wszelkimi przejawami twórczości własnej oraz przymierzam się do napisania czegoś nadającego się do publikacji. Uwielbiam koty, seriale, książki i jedzenie.

    Dzięki za przeczytanie 😀 Buziaczki dla wszystkich :*

    #49719
    wikszefu
    Uczestnik

    Cześć! 🙂

    Mam na imię Wiktor. Obecnie jestem uczniem drugiej klasy LO na kierunku biol-chem. Z DOT-ką jestem od ok. 2012r (wybaczcie, nie pamiętam dokładnie 😀 ). Pamiętam początki tej strony i bardzo się cieszę, że tak się rozrosła :). W Simsy gram od jedynki (grałem już jako trzylatek, serio 😀 ). Grałem we wszystkie części, włącznie z grami pobocznymi (Historie, Średniowiecze itp). Mogę wam zdradzić, że jestem baardzo złym budowniczym (budując domy zawsze łączę gotowe pokoje 😀 ), dlatego, w razie potrzeby, chętnie skorzystam z pomocy utalentowanych budowniczych na tym forum :). Interesuję się chemią, lingwistyką i muzyką. Jestem bardzo uczuciowy. Wewnętrznie, mam chyba więcej cech kobiecych niż męskich 😀 (m.in. uwielbiam chodzić na zakupy, nienawidzę motoryzacji i sportu 😀 ). Uwielbiam także czytać książki i oglądać seriale 🙂 .

    Dzięki za przeczytanie 🙂

    Miło mi was wszystkich poznać 🙂

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂

    #49866
    Margo
    Uczestnik

    Hejka. Jestem Gosia, w Sims’y gram już kilka ładnych lat, mam 28 lat 🙂 pozdrawiam wszystkich Simomaniaków ?

    #49971
    ASTRA
    Uczestnik

    SUL SUL!

    Jestem Ola, lecz lubię jak ktoś mówi na mnie ALEX bądź OLEXANDRA, NIENAWIDZĘ JAK KTOŚ MÓWI MI PO ZDROBNIENIU, w Lipcu kończę 14 lat. Pochodzę z Jasła, tak, tam skąd pochodzi Roksana Węgiel, Winner 1 serii TheVoiceKids. Dzięki mojej sis poznałam The Sims, a teraz gram już od prawie 8 lat. Jestem typem samotnika. Wkurzam się o byle co. Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, to jest NIEMOŻLIWE według mnie, ale jak tam chcesz. Powoli staję się kinomanką. Kocham polski rap ? Taconafide życiem ? Nienawidzę ŚPIEWAĆ, TAŃCZYĆ, lecz uwielbiam rysować, nawet stworzyłam własny styl. Miło mi Was poznać. Mam nadzieję, że mnie zaakceptujecie 🙂

    #50246
    Kasiunia
    Uczestnik

    Cześć 🙂

    Jestem Kasia- ale w Simowej Społeczności posługuję się nickiem Kasiunia.

    W serię The Sims gram od samego Jej początku w Polsce. Jestem Simowymmaniakiem 😉 Myślę, że tutaj takich nie brak 😀

    Witam jeszcze raz serdecznie 🙂 ?

     

    #50528
    Maja
    Uczestnik

    Cześć jestem Maja. Pochodzę i mieszkam w Krakowie. Niedługo kończę 14 lat. Interesuję się historią, grami komputerowymi,tańcem,gotowaniem i oglądaniem seriali (głównie Na Wspólnej i Diagnoza). Moją ulubioną częścią The Sims jest 3. Mam do niej sentyment. W grze nie skupiam się za bardzo na rozgrywce a na tworzeniu i dekorowaniu domów. W 4 uwielbiam tworzyć simów przy użyciu różnych dodatków. Posiadam pięknego psa i chomika.

    #51353
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Witam Was serdecznie 🙂

    #51417
    Ayano
    Uczestnik

    Hej, hej!

    Jestem Donata, ale w internetach jestem znana jako Ayano. Mam 25 lat, 3 psy, papugę i kilka kotów. W wolnych chwilach, kiedy akurat nie studiuję (a niedługo kończę magisterkę, wreszcie!), spotykam się ze znajomymi, oglądam filmy i seriale, piszę opowiadania, rysuję i, oczywiście, gram w simsy. Gra jest ze mną praktycznie od początku swojego istnienia, wciąż pamiętam te długie godziny spędzone przy The Sims 1. Kiedyś bardziej wolałam rozgrywkę, ale dzięki wielu fajnym funkcjom budowania w TS4 dzisiaj tak samo wolę tworzyć i urządzać domy. Chociaż po jednym zbudowanym domu muszę mieć jakiś miesiąc przerwy, zanim najdzie mnie ochota na kolejny… ;). Z charakteru jestem bardzo uparta, niekiedy wredna, ale też bardzo miła i empatyczna.

    Bardzo się cieszę, że powstało forum! Jestem pewna, że będę miło spędzać tutaj czas :).

    #52242
    Evaerynth
    Uczestnik

    Cześć wszystkim! Jestem Ewa, mam 24 lata i mieszkam w Krakowie. W gry z serii „The Sims” zaczęłam pogrywać w momencie wydania drugiej części, czyli w 2004 roku. Ależ to zleciało! W wolnym czasie poza pracą i innymi obowiązkami czytam książki i oglądam filmy i seriale (lubię głównie fantastykę i science-fiction), gram w gry i poszukuję ciekawych miejsc w okolicy Krakowa.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 104)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.