Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Przywitaj się z innymi

ostatnio zaktualizowano przez Anonim 1 rok, 9 miesięcy temu
82 uczestników
103 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #52661
    Carly
    Uczestnik

    Sul, Sul!

    Jestem Karolina (preferuję Carly), mam 21 lat i studiuję filologię angielską. W wolnych chwilach lubię spędzać czas ze znajomymi, oglądać seriale takie jak The Walking Dead, Gra o Tron, Westworld, Gotham itd, grać w gry (tutaj długo by wymieniać) i zajmować się moim królikiem :>

    Pozdrawiam wszystkich Simomaniaków 😀

    #53219
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Witajcie kochani! Bardzo miło jest Was poznać! 🙂

    #53225
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Cześć 😀

    Jestem Marta i jestem optymistką, która szybko się irytuje. Kocham podróżować i przygody. Jednym z moich wielu marzeń jest zwiedzić cały świat. Lubię sport chociaż nie lubię WFu ?. Najbardziej ze wszystkich sportów lubię karate i bieganie. Oprócz tego lubię grać gry moje ulubione to CS:GO, Tomb Raider, Star Wars Battlefront 2, Roller Coster Tycoon i oczywiście simsy ?.

    Moja historia z simsami zaczęła się od dwójki. Wcześniej mój brat w nie grał i kiedy mi w końcu udało się w nie zagrać zakochałam się w nich ?. Potem kupiłam sobie The Sims 3, a na urodziny dostałam The Sims 4. I gram w nie do dziś 😀

    #53309
    Blue9898
    Uczestnik

    Cześć wszystkim. 😀 Jestem Marcin i mam 19 lat, moją główną pasją jest muzyka jednak interesuje się też geografią i polityką. Lubię też grać w gry na konsoli (uwielbiam konsole Nintendo). Kocham również grać w Pokemony. 😀 W Simsy gram już dosyć długo, jakoś zacząłem jeszcze przed wyjściem trójki. W grę wciągnął mnie były przyjaciel ze szkoły, pierwsze w jakie zagrałem to były Historie z życia wzięte. Potem kupiłem dwójkę trójkę i tak dalej. 😀 Moją ulubioną częścią zdecydowanie jest nostalgiczna dwójka, wszystko tam jest świetne i nawet po tylu latach bardzo fajnie się w nią gra!

    #53350
    Marcinkowska
    Uczestnik

    hejka jestem K Marcinkowska. Nie lubie swojego imienia więc macie moje nazwisko 😀 kocham simsy lecz od dłuższego czasu w nie nie gram ponieważ przestały mi działać ale i tak jakoś zyje ? mam 13 lat i interesuje się śpiewem ? moim marzeniem jest spotkać moich idoli, i być częścią DOTSim ? mój ulubiony dodatek do TS4 to Miejskie Życie, simsy to moja część życia ale niestety czekając na nowy komputer nie będe mogła grać ? dziękuje i dobranoc

    #53489
    Tokusa
    Uczestnik

    Witajcie! Nazywam się Katarzyna, chociaż w internecie gdzie się tylko pojawiam, tam figuruję jako „Tokusa”. Lat w tym roku kończę 26, ale nie przeszkadza mi to w żaden sposób kochać serię The Sims.

    … Mówię tak jakbym wcale nie znała ludzi po pięćdziesiątce, którzy grają w Simsy.

    W każdym razie. Z serią 'znam się’ od najmłodszych lat (do dziś pamiętam, jak wołałam do starszego brata by „włączył mi ludziki” mając na myśli podstawę pierwszej serii). Pamiętam też późniejszy szał, jaki towarzyszył mnie i mojej przyjaciółce gdy jedna dostała od kogoś dodatek „Randka”, a ja bez wiedzy rodziny zamówiłam sobie „Zwierzaki” (Dzieci, nie próbujcie tego. Po prostu nie). O późniejszym szale, jaki wywołała „dwójka” mogłabym pisać eseje, ale ani wy nie macie ochoty tego czytać, ani ja opisywać. Pamiętam tylko śmiech brata i jego kolegi, gdy zainstalowaliśmy na naszym komputerze (pamiętającym chyba czasy wielkich insektów) the Sims 2, i ten zapytał się mnie „No i jak, da radę grać?”, na co Tokusy niemrawo „no daaa”, a tu przycinało niemożliwie na najniższych ustawieniach.

    … Piękne czasy nieogaru.

    Do trójki przekonywałam się bardzo długo. Gdy moja przyjaciółka chwaliła się, że dostała „wymarzone podróże”, ja uparcie obstawiałam przy swojej dwójce ze wszystkimi dodatkami, broniąc je piersią i gryząc każdego, kto mi je obrażał.

    A potem poznałam trójkę, i mimo tego, że ta odsłona ma najbrzydsze możliwe chodzące ziemniaki, które robią za simów, to jest to odsłona którą pokochałam z marszu.

    … Oraz której bugi odwiedzały mnie w koszmarach. Nigdy nie zapomnę jak mi wielogodzinną rozgrywkę po prostu zniszczyło bo tak. Nie mogłam zapisać ani nic, a jak później chciałam wczytać wcześniejszy zapis to gra stwierdziła, że jest zepsuty.

    No i kappa.

    W każdym razie podobnie jak z przechodzeniem do trójki, tak i z przechodzeniem do czwórki miałam pewne opory- stwierdziłam, że mi tego nie potrzeba, że już wyrosłam, że nie chce mi się bawić domkiem dla lalek.

    A po dwóch latach od premiery gry się przemogłam i oto jestem. Tutaj. Z posiadaczką prawie wszystkiego oprócz ostatnich nie wartych złamanego grosza akcesorii, oraz pakietu dżunglowego, który po prostu nie jest moim „must have”.

    No i jest taki Tokus w świecie simów i derpnie sobie gra. O.

    … Boże Czekoladowy, dlaczego ja nie potrafię się najzwyczajniej przywitać tylko opisuję swój simowy życiorys? ;-;

    #53526
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Witajcie kochani 🙂 Widzę, że @blue9898 ma nawet mojego ulubionego Pokemona na awatarze 🙂

    #53548
    Jacob
    Uczestnik

    Hej wszystkim! Jestem Kuba i mam 15 lat. Moja przygoda z Simsami zaczęła się ok. 10 lat temu. Moją ulubioną serią jest trójka, to przy niej spędziłem najwięcej czasu, a mimo to nadal ją odkrywam. Oprócz tego lubię czasem pograć w inne symulatory: miasta, ciężarówki itd..  Moją idolką jest Selena Gomez, którą podziwiam za nieustanną walkę z chorobą i innymi przeciwnościami. 🙂

    #54899
    Chryzantem
    Uczestnik

    Gram w simsy od czasów jedynki, nie jestem jakąś „fanbojką”, ale lubię tę serię. Sercem jestem przy TS3, ale każda generacja miała swoje „zady i walety”. Traktuję granie w simsy jako relaks, odpoczynek dla mózgu. Meblowanie domów i osiąganie simami to, o czym w realnym życiu mogę tylko pomarzyć… Ech.

    Poza simsami to głównie gram w mmorpg, rpg czy strategie.

    #56660
    MrsMeaB
    Uczestnik

    Witam Społeczność 🙂

    Mam na imię Paulina. W Simsy gram już bardzo długo. Czasami myślę, że o wiele za długo 🙂 Ale jakieś hobby człowiek mieć musi. Uwielbiam czytać książki fantastyczne, jeździć na rowerze, gotować, oglądać seriale, ale przede wszystkim grać. Tak to ostatnie zdecydowanie lubię najbardziej. Wręcz koooocham grać. Jest to 4 pozycja na liście „kochania”. Bardziej od grania to jedynie kocham męża i psa i rodzinę oczywiście. Głównie są to gry na konsole PS. Obecnie moją ulubioną konsolówką jest God of War, Horizon Zero Dawn i Uncharted. Na PC gram jedynie w Wiedźmina 3, TS4 i TS3. W serię TS rozpoczęłam grać chyba jakieś 3 miesiące po premierze pierwszej gry. Daje mi to … pełnoletność grania w TS !! 🙂 W piwnicy gdzieś mam nawet pierwsze płyty 😀 Teraz gdy to piszę … czuję się staro … I skłania mnie to do zastanowienia się czy w moim wieku ludzie jeszcze w to grają ?! Na co dzień pracuję, wychowuję 8 miesięcznego bordera i męża 🙂 To oni są całym moim światem, a reszta jest tylko miłym dodatkiem lub rozczarowaniem.

    DOTSim śledzę od bardzo dawna i uważam, że jest najlepiej zorganizowaną społecznością a także bazą wiedzy i wsparcia dla graczy. Dlatego niezmiernie cieszę się, że obecnie wygląda jak wygląda i ma taki charakter 🙂 Karol należą Ci się ukłony za całokształt 🙂

    #56684
    Lama
    Uczestnik

    Hej! Jestem Lama 😛 Chciałam dzisiaj wypowiedzieć się na jeden temat. O dziwo jestem zaskoczona, że sporo ludzi dorosłych gra w Simsy, nawet Ci po 30sce, po 40sce itd. Jestem zaskoczona. Mam 20 lat, a czasem mam wrażenie, że wstyd mi mówić, że gram w Simsy. Jeżeli jest to nie tylko jedyne moje źródło rozrywki to mi w sumie przechodzi. Każdy lubi co innego. Jak to się mówi, wiek nie ma znaczenia, ale każdy ma w sobie dziecko 😀 Miło Was poznać, życzę miłego dnia 🙂

    #56686
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jest mi bardzo miło, że mogę Was tutaj gościć. 🙂

    #56776
    Damian
    Uczestnik

    Witam Simsomaniaków! tych małych i dużych 🙂
    Mam na imię Damian i jak napisałem w profilu „pogrywam w życie” od osiemnastu lat, jak znam siebie, kiedy strzeli mi 70-ka i The Sims 33 wyskoczy mi z lodówki razem z gnomem i królikiem, a technologia sprawi że swoich simów spotkam pod prysznicem i powiem im „siemka” nadal będę grać…

    #57252
    Pastuszi
    Uczestnik

    Cześć, jestem Eliza, mam 26 lat i jestem korposzczurem po germanistyce 🙂 Uwielbiam The Sims od czasu kodu klapaucius, czyli już jakieś 18 lat. Od 2 lat zaczęłam zbierać tę serię i się tego nie wstydzę, wręcz to mój powód do dumy 😛 Oprócz Simsów namiętnie gram w Pizzę Connection (2 jest moją ulubioną grą ever), Tomb Raider, Sim City i Tropico.  Oprócz gier interesuję się grafiką komputerową, uwielbiam polskie kryminały (Miłoszewski jest królem) lubię stand up i roasty (w tej branży moim królem jest Sebastian Rejent :D).

    #59202
    Natuchna
    Uczestnik

    Hej ho, jestem Natuchna.
    W chwili obecnej pogrywam w czwartą część odsłony, a po odkryciu pewnych poradników staram się powoli recolorować włosy z podstawki oraz swoje cc maxis match, aby dostosować je do swoich preferencji. Nie umiem w wykonywanie challenge’y, rozrywka dosyć szybko się mi nudzi. Moje domu wyglądają różnie, zawsze mam wrażenie, że cc jest za mało, w szczególności jeśli chodzi o małe dzieci. Nie lubię trzeciej odsłony, ze względu na wszelkiego rodzaju błędy.

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 104)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.