Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Czy opłaca się kupić pakiet "Przygoda w Dżungli"?

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 5 lat, 8 miesięcy temu
30 uczestników
34 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48542
    Magda
    Uczestnik

    TAAK   : )

    #48547
    Hiruko
    Uczestnik

    @OliVer Muszę cię zmartwić, ta umiejętność ma tylko jedno praktyczne zastosowanie ;-; Cóż, ja nie narzekam na ten pakiet. Choć ma swoje wady to i tak wypada najlepiej ze wszystkich, które do tej pory wyszły. Powodzenia w odkrywaniu mapy i odnajdywaniu skarbów 🙂

    #48557
    Lama owcza
    Uczestnik

    Jak dla mnie to warto kupić to rozszerzenie. Dodaje piękne okolice i ciekawie jest wyjechać na wakacje w inne miejsce niż Granitowe Kaskady.

    #48622
    Mariq
    Uczestnik

    Kupuj!!! Sama bym chciała ale dostane dopiero na urodziny…

     

    #48692
    Pixeel
    Uczestnik

    Przygoda w Dżungli jest pod każdym względem gorsza od podróży z trójki, ale jak na The Sims 4 to pakiet jest na prawdę dobry. Zabawy jest z nim więcej niż z chociażby dodatkiem Spotkajmy się xD

    #48903
    Nacia?
    Uczestnik

    Uważam, że to jest jest jeden z lepszych pakietów. Bardzo polecam, rozbudowana okolica, umiejętność archeologa, zbieranie artefaktów, odkrywanie świątyń to wszystko znajdziesz w tym pakiecie

    #50379
    Oliwier
    Uczestnik

    Dziękuje wszystkim za opinię! 😀 Ten pakiet właśnie kupiłem i wybieram się w przygodę w Dżungli! 😀

    #50474
    Kasiunia
    Uczestnik

    Mi osobiście bardzo się podoba ten pakiet 😉

    #54400
    Simowymaniak
    Uczestnik

    No jasne że się opłaca 😉

     

     

    #54446
    Evaerynth
    Uczestnik

    Opłaca się kupić ten pakiet – jest w nim trochę nowej rozgrywki, a Selvadorada jest bardzo ładnie zrobiona.

    #55402
    Laiczi
    Uczestnik

    Ja nie mam tego pakietu, jednak chciałabym go mieć 😛 Wygląda na let’s play’ach mega. Poza tym – Lasy, Kaskady i inne biedronki ,,po jakimś czasie” mogą się znudzić. Chociaż osobiście ja swoich simów bardzo rzadko wyprawiam na wakacje (ostatnio też nie gram często, więc no, ale akurat na wakacje nigdy nie wyprawiałam często moich simów  😛 )

    #55406
    Nira
    Uczestnik

    Pakiety rozgrywki ogólnie opłaca się kupić ?

    #55407
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    @Vince1994 , wiesz są osoby, które wolą las niż dżungle, a więc w tym przypadku lepiej kupić oddzielnie, niż w dodatku, bo wychodzi na jedno

    #55408
    karolklima
    Uczestnik

    Opłaca się jest piękny świat nowe okazy kolekcionerskie, nowe dwie umiejętności.

    #56719
    Marcin1995
    Uczestnik

    Warto, chociaż nie mogę odnaleźć ukrytych miejsc, mało tego nie umiem nijako się przenosić z wysepki na wysepkę.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 35)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.