Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Czy są zbędne akcesoria/dodatki/pakiety w TS4?

ostatnio zaktualizowano przez Evaerynth 5 lat, 10 miesięcy temu
12 uczestników
19 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47902
    Oliwier
    Uczestnik

    Według mnie zbędnymi akcesoriami jest Fitness, wprowadza w sumie (wg mnie) ściankę wspinaczkową i kilka ubrań, mogli by to połączyć z Dzień w Spa, a wg was jakie są zbędne pakiety/akcesoria/dodatki lub, które by mogli połączyć?

    #47925
    Vince1994
    Uczestnik

    Małe dzieci/Pokój dzieciaków/Być rodzicem=Pokolenia.

    Przygoda w dżungli/Ucieczka w plener=Podróże {pisałem o tym}

    Styl dawnych lat-te przedmioty mogli dać to wampirów i tak nie są warte tych $.

    Miejskie życie/Spotkajmy się=Po zmroku.

    Jakieś pomysły?

     

     

    #47926
    Pixeel
    Uczestnik

    Większość akcesoriów wydaje mi się zbędnych. Np.

    • Perfekcyjne Patio, meble do ogrodu i jacuzzi mogłoby dojść w większości dodatków.
    • Upiorności, dynie i bal przebierańców wolałbym zobaczyć w Porach Roku
    • Zabawa na Podwórku – kolejne meble do ogrodu bez konkretnego stylu, ślizgawka, dzwonki, lemoniada i ptaki bardziej pasują do Czterech Pór Roku
    • Fitness
    • Małe Dzieci
    • Mój pierwszy zwierzak

    Lubię akcesoria dodające jakiś konkretny styl, dlatego nie mam nic do np. Romantycznego Ogrodu, Kuchni na Wypasie, Stylu Dawnych Lat itp.

    Jeśli akcesoria mają styl ściągnięty z dodatku lub nie mają go wcale to moim zdaniem nie powinny istnieć

    #47927
    Oliwier
    Uczestnik

    @Pixeel Racja, @vince1994 Fajne pomysły na połączenie 😀

    #47935
    Vince1994
    Uczestnik

    Oliver ogólnie lubię the sims 4 ale fanbojem tej gry nie jestem i nie będe mówił

    że wszystko jest ok, pixeel jak wolę akcesoria które wprowadzają jakieś interakcje

    w sumie te czwórkowe akcesoria jakieś wprowadzają te akcesoria z trójki dwójki

    nic ciekawego nie wprowadzały.

    #47945
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Ja bym jeszcze z chęcią połączył takie DLC jak: „Miejskie życie”, „Spotkajmy się” i „Wampiry”. Jest to rozbicie dodatku „The Sims 3 Po zmroku” na trzy części. Gdyby to połączyć w jedno, byśmy dostali duży dodatek do TS4. Jedyny minus to taki, że byśmy nie mieli Windenburg’u czy Forgotten Hollow, ale myślę, że znalazłyby swoje miejsce w jakiś innych rozszerzeniach.

    #47946
    Vince1994
    Uczestnik

    GuruGnap98 ale wampiry w the sims 3 doszły w dodatku nie z tego świata.

    #47954
    GuruGnap98
    Uczestnik

    @vince19994, to prawda w „The Sims 3 Nie z Tego Świata” wampiry również się pojawiły. Lecz po raz pierwszy w TS3 pojawiły się one w dodatku „Po zmroku” 😉

    #47970
    Vince1994
    Uczestnik

    Ale bez dodatku nie z tego świata nie dało się tworzyć wampirów co z tego jak one

    były w po zmroku jak nie można było ich tworzyć?

    #48002
    GuruGnap98
    Uczestnik

    To prawda, jest to minus, że nie można stworzyć od razu wampira mając tylko „Po zmroku”. Lecz stanie się wampirem nie jest super trudne, tak naprawdę wystarczy nam kilka godzin (simowych oczywiście), żeby się zaprzyjaźnić z wampirem, a następnie poczekać bodajże 3 dni, aż sim stanie się wampirem.

    #48416
    Marina1234
    Uczestnik

    Najlepiej by było gdy akcesoria ,Mój pierwszy zwierzak, były z dodatkiem , Psy i koty,

    #48486
    Pquest
    Uczestnik

    Zbędnych rozszerzeń w TS4 jest od groma. I można by o tym gadać godzinami. Jeśli miałbym wymienić, które moim zdaniem są niepotrzebne to byłyby to:

    • Wytworne Przyjęcie – mogłoby na spokojnie znaleźć się w Po Zmroku
    • Upiorności – pomimo że, gdy zobaczyłem po raz pierwszy zwiastun jarałem się jak małe dziecko, to powinno to być w Porach Roku
    • Zabawa na Podwórku – powinny być albo w Pokoleniach, albo w Porach Roku
    • Pokój Dzieciaków oraz Małe Dzieci – powinny być w Pokoleniach
    • Wielkie Pranie – o ile meble są nawet ciekawe, tak sama pralka powinna wejść w aktualizacji ew. w Studenckim Życiu
    • Mój Pierwszy Zwierzak – o tych akcesoriach nie trzeba nawet się wypowiadać, bo wszystko już dawno zostało powiedziane, powinny być w Zwiarzakach/Psy i Koty
    • Zjedzmy na Mieście – powinny być częścią Witaj w Pracy
    • Ucieczka w Plener i Przygoda w Dżungli – powinny być jednym rozszerzeniem, ew. częścią Podróży
    • Być Rodzicem – pomimo że, są jednym z najlepszych rozszerzeń do TS4, wraz z MD i PD powinny być częścią składową Pokoleń
    • Wampiry – moje ulubione rozszerzenie do TS4, jednakże sama rasa powinna być częścią dodatku, a nie wyodrębnionym pakietem rozgrywki

    Jak widać z większości rozszerzeń da się zrobić sensowne dodatki. I to że jest to wszystko tak rozdrobnione, tylko pokazuje pazerność EA. Może gdyby tak nie robili, ludzie nie narzekaliby, aż tak na tą generację.

    #48509
    Oliwier
    Uczestnik

    @Marina1234 Chyba każdy tak by chciał, ale to już postanowienie EA.

    #48742
    SweetieTomlin
    Uczestnik

    Moim zdaniem zbędne akcesoria itd. to:
    – „Upiorności” powinny wyjść w jakimś większym rozszerzeniu z Wampirami
    – „Małe dzieci”, „Pokój dzieciaków” razem z „Być rodzicem” i byłoby idealnie.
    Reszty się nie czepiam, aż tak dużo w The Sims 4 nie gram 🙂

    #48839
    Vince1994
    Uczestnik

    SweetieTomlin

    Upiorność-pasuje do pór roku.

    Małe dzieci/Pokój dzieciaków-jak oglądam zwiastuny tych akcesoriów to mnie

    krew zalewa z wściekłość takie to beznadziejne.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 20)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.