Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne Ile będą kosztować Trofea?

ostatnio zaktualizowano przez Xardy 5 lat, 11 miesięcy temu
7 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #51640
    Eper
    Uczestnik

    Hej. Nie wiem, czy o to w ogóle wolno pytać, ale ile będą kosztować te nowe Trofea? Mam już 434 monety, więc myślę, że na coś mi już starczy. Sorry za takie pytanie, ale po prostu nie mogę się już doczekać 😀

    #51646
    Laiczi
    Uczestnik

    Również jestem bardzo ciekawa, ale Karol pisał, że te bardziej „unikalne” mało kosztować nie będą 😀 Ja nie wiem jak wy tak szybko nabijacie te monety, ale też nie jestem zalogowana od początku, a od (chyba xD) wczoraj, więc sądzę, że jak mam już 151 monet to źle nie jest :D. Ale nie pozostaje nam nic tylko czekać 😀

    #51679
    Fiolek
    Uczestnik

    @natan-dawid Cierpliwość jest cnotą 😉 Zobaczysz, to będziesz wiedział 🙂 Swoją drogą Karol napisał wyraźnie, że tanie nie będą 😉

    #51683
    Xardy
    Uczestnik

    No ja mam ok. 300 (nwm kiedy to nabiłem xD), więc ceny mi raczej nie straszne. Ja też już trofeów nie mogę się doczekać 😀

    #51689
    Eper
    Uczestnik

    @Fiolek A ja się tylko pytam 😉

    #51698
    FlameBerry
    Uczestnik

    Ich cena to faktycznie może być ciekawy temat xD

    #51706
    Hiruko
    Uczestnik

    Zwłaszcza, że Karol mówił, żeby konkretnie je zbierać, bo niektóre będą bardzo kosztowne. Pytanie tylko, kosztowne ogólnie, czy kosztowne wg. EA? O.o”

    #51720
    GlossyGem
    Opiekun forum

    To zależy od kolekcji i konkretnego trofeum. Niektóre mogą kosztować nawet 1500 monet za sztukę. 😉 Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie.

    #51768
    Hiruko
    Uczestnik

    @Dawid1989 Oj, żebyś się nie zdziwił 😛 Niktórych osiągnieć z TS3 już nie zbierzesz xP

    #51817
    Xardy
    Uczestnik

    @glossygem O raju! 1500 monet :O . Ciekawe czy będą warte swojej ceny 😉

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.