Jacy zazwyczaj są Twoi Simowie? 🤔

Główna Fora The Sims 4 Porozmawiajmy o grze Jacy zazwyczaj są Twoi Simowie? 🤔

• Xav
    1 tydzień, 4 dni temu #

Tak jak ich tworzysz i nimi grasz, jakimi są simami?

Ja zazwyczaj staram się aby w mojej rodzinie każdy miał swój w miarę odrębny charakter, jakąś własną pasję, ale żeby byli scaleni i pomimo wszystko dawali sobie wzajemne wsparcie. Co jak co, ale każdego z nich łączy przebiegłość – zwłaszcza w swojej sprawie 😅

• This topic was modified 1 tydzień, 4 dni temu by  Xav.
    • This topic was modified 1 tydzień temu by  Karol.
    UrGhast
    1 tydzień, 4 dni temu #

Zazwyczaj robię historię do każdej rozgrywki dlatego mam tylko jedną normalną.

Hiruko
    1 tydzień, 4 dni temu #

Z natury jestem osobą, która lubi mieć wszystko wymaksowane. Gdy tworzę jakąś rodzinę zawsze staram się tak im dopasować charaktery, by mieć możliwei najlepszy dobór cech do tego, co chcę, by dany sim osiągną. Pozostało mi jeszcze całkiem sporo osiągnięć do zebrania, więc  jakoś nie przejmowałam się nigdy tym, że wszystkie rodziny różnią się w sumie tylko wyglądem, a i to nie zawsze jest od razu widoczne xD

Natan Dawid
    1 tydzień, 4 dni temu #

Ja zazwyczaj nawet nie wybieram cech sam, tylko używam generatora 😀

Alicja
    1 tydzień, 4 dni temu #

Również nie wybieram sama cech. Pobrałam moda, który sam je losuje i spisuje się całkiem nieźle. Zazwyczaj tworzę młode dorosłe simki ale ostatnio bardziej staram się, żeby wyglądały różnorodnie 😀

Xav
    1 tydzień, 4 dni temu #

A, to u mnie jeśli chodzi o cechy z gry, to wybieram najbardziej pasujące do charakteru sima, który wymyślę 😁

Xav
    1 tydzień, 4 dni temu #

Na szczęście o różnorodność w ‘czwórce’ nie jest trudno @alicja 😛

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień, 4 dni temu przez  Xav.
    Kociara
    1 tydzień, 4 dni temu #

Ja różnie. Ale zawsze sama wybieram cechy.

Hiruko
    1 tydzień, 4 dni temu #

@xav

“Na szczęście o różnorodność w ‘czwórce’ nie jest trudno[…]”

No nie wiem jak :/ Ja bez tego moda mam wrażenie, że te simy to jakieś papierowe są. Ok, fajnie że dochodzą cechy-nagrody, ale podstawowo ciąglę się łapię na szukaniu cechy, których w TS4 nie ma ;-;

• Odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień, 4 dni temu przez  Hiruko. Powód: nieogarniam bloku do cyctowania xD
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 tydzień, 4 dni temu przez  Hiruko.
    Zabójczy Naleśnik XD
    1 tydzień, 4 dni temu #

Charaktery moich Simów przypominają marzenie o księciu z bajki. (Jest tak dlatego, że nie mam pomysłu jak ich scharakteryzować i z reguły daje im w większości zalety niż „wady”.)

Marina1234
    1 tydzień, 2 dni temu #

Ja daję im cechy które pasują do ich stylu ubierania ,tonu głosu.

mery1313
    1 tydzień temu #

Na początku tworzyłam simów tylko o blond włosach 😂,  później mi przeszło.

Cheriy
    1 tydzień temu #

Każdy w rodzinie ma inną karierę, pasję, chyba, że ich zabraknie. Jak mi się znudzą zwykli simowie to robię takich z innych zakątków świata. Zwykle mają normalny styl ubioru, ale zdarza się, że trzeba zaszaleć! 🤙

Lullaby
    18 godz., 46 minut temu #

Ja staram się wprowadzić różnorodność, ale zazwyczaj i tak moi simowie mają chociaż jedną cechę z tych trzech : zapaleniec, kreatywny, porywczy.

Xav
    17 godz., 11 minut temu #

@hiruko Myślałem, że Alicji chodziło o wygląd simów – ”… ostatnio bardziej staram się, żeby wyglądały różnorodnie 😀”. Mój błąd, jak już 😇

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 17 godz., 10 minut temu przez  Xav.
    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 17 godz., 10 minut temu przez  Xav.
Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 15)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.