Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims Jak polecacie dodatek do The Sims 3?

ostatnio zaktualizowano przez alicja 5 lat, 10 miesięcy temu
13 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #49221
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Jaki byście polecili dodatek do kupienia do The Sims 3. Ja mam dwa: Wymarzone Podróże i Kariera.

    #49223
    Nacia?
    Uczestnik

    Moimi 3 ulubionymi dodatkami do The Sims 3 są: Cztery pory roku, Zwierzaki i Rajska wyspa!

    #49246
    Hiruko
    Uczestnik

    Cóż, ja się zgodzę ze wszystkimi powyższymi i nic więcej od siebie nie dodam. Każdy z tych dodatków jest wart bycia w kolekcji. Wszystkie dodają albo ważne elementy z życia, albo ciekawe rozwiązania czy urozmaicenia rozgrywki. Jakbym miała się rozpisać, to byłby to koszmarnie rozbudowany post i nie wiem czy udałoby mi się zachować jego czytelność. Niemniej jednak, jeżeli ktoś będzie chciał, chętnie to zrobię 🙂

    #49256
    Jasiek
    Uczestnik

    Moim zdaniem Cztery Pory Roku i Studenckie Życie są najlepsze, bo poza Zwierzakami dodają do gry najwięcej realizmu i nie potrafiłbym się teraz bez nich obejść

    #49258
    Vince1994
    Uczestnik

    Zwierzaki-możliwość posiadania psa/kota/konia.

    Po zmroku-możliwość mieszkania w apartamentach/kluby/fajne miasto.

    Kariera-sterowanie simem w pracy.

    Cztery pory roku-wprowadza pogodę do gry.

    Rajska wyspa-domki na wodzie/hotele/fajne miasto tylko trochę zbugowane.

    To jest moja opinia.

    #49707
    Nira
    Uczestnik

    Zależy jaką rozgrywkę lubisz, bo dodatki do trójki są dopracowane i każdy ma coś ciekawego do zaoferowania. Jeżeli lubisz rodzinną rozgrywkę ze zwierzakami to wybierz pokolenia i zwierzaki, jeżeli jednak wolisz skupić się na jednym simie i lubisz się bawić to wybierz Po zmroku lub Zostań Gwiazda. Jeżeli jednak lubisz różne rozgrywki i tworzysz wiele historii to polecam studenckie życie, cztery pory roku lub nie z tego świata.

    #49815
    Herbatnikowa
    Uczestnik

    Ja wybieram Zwierzaki, Pokolenia, Cztery Pory Roku i Studenckie Życie, ponieważ te rzeczy najbardziej przydają mi się w rozgrywce. Ale musisz wybrać według swojego typu gry.

    #49862
    Kayente
    Uczestnik

    Ja bym poleciła pokolenia, wymarzone podróże i cztery pory roku 😀

    #50457
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Studenckie życie, pokolenia, cztery pory roku, wymarzone podróże i rajską wyspe.

     

    #50523
    Maja
    Uczestnik

    Polecam w szczególności Rajska Wyspa, Cztery Pory Roku i Studenckie Życie

    #53802
    Evaerynth
    Uczestnik

    Patrząc nie przez pryzmat ulubionych dodatków, tylko tych wnoszących najwięcej do codziennego życia Simów to polecam „Cztery pory roku” i „Pokolenia”. Może jeszcze „Studenckie życie”, ale ten dodatek wnosi dużo głównie jeśli (co oczywiste) ma się w zwyczaju wysyłać Simów na studia.

    #54171
    ASTRA
    Uczestnik

    Ja tam polecam Skok w Przyszłość

    #54175
    alicja
    Uczestnik

    Cztery pory roku to mój must have, chociaż najbardziej korzystam ze Skoku w przyszłość. Kariera po dokładniejszym przyjrzeniu się również jest interesująca.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.