Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jaką rodzinką obecnie grasz w The Sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Chryzantem 5 lat, 10 miesięcy temu
16 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46264
    Darkwish
    Uczestnik

    Dodajcie zdjęcia swojej rodzinki, którą obecnie gracie. Możecie też opisać krótko ich historię.
    Oto moja rodzinka:

    sims 4 rodzina

    #46292
    arbuzowyc00l
    Uczestnik

    Projekt Model Edycja 2 Uwielbiam je, chociaż to już finał 🙁 To już finał Top Model, a szkoda, bo były świetne! Będę prowadził jeszcze Projekt Lady 🙂

    #46389
    Fiolek
    Uczestnik

    @krzyzyk-rzeczny Czekam z niecierpliwością na Projekt Lady! Uwielbiam to! 😀

    #46444
    Simowe Ciastko
    Uczestnik

    Ja zdjęcie dodam później, ale moja rodzina składa się z Simki Camille, jej męża Toma, ich córki Layli, no i trzech psów jednego mieszańca (pół owczarek niemiecki, a reszta nwm) Bastera, drugiego alaskan malamuta Lily, i Apollo nowofundlanda

    #46561
    Rika
    Członek

    Moja rodzina
    Ja aktualnie pogrywam sobie sobą. Na zdjęciu rujnuję ślub własnego syna, paradując w stroju kąpielowym :’)

    #46620
    SophieAnnie
    Uczestnik

    null
    Aktualnie pogrywam trzecim pokoleniem rodziny Wolf. Dziedziczką jest Cassie (lewa strona). Ma ona córkę z pierwszego małżeństwa Marnie oraz drugiego męża Jack’a (prawa strona) 🙂

    #46642
    Mymek
    Uczestnik

    Ja gram tą samą rodziną od premiery ts4. Uwielbiam rozwijać drzewo genealogiczne simów, patrzeć jak wszyscy dorastają, umierają, a potem odwiedzają swoich potomków <3

    #46654
    Oletta
    Uczestnik

    Mymek Ja bym nie dała rady, ale masz racje, patrzenie na wielkie drzewo genealogiczne to czysta przyjemność

    #46789
    Hiruko
    Uczestnik

    Zdjęcie może wstawię później, obecnie imgur odmawia mi posłuszeństwa :/
    W mojej obecnej rodzinie jest 2 wampirów (dziadek z wnuczką) oraz 3 ludzi (z czego 2 to rodzeństwo). Postanowiłam, że będzie to jedyna rodziną, którą będę grać. Męczą mnie niektóre osiągnięcia + chcę mieć sima omnibusa. Boli mnie tylko, że będę musiała ich robić dwuch, gdyż karireowych cech jednym simem dwuch nie zrobię ;-; Chyba, że może ktoś patrzył czy przy pomocy kodów, czy da się jednym simem dwie cechy z jednej kariery zdobyć?

    #47648

    Obecnie gram rodzinką Wilson-Ojo

     

    To jest Mark.

    Mark ma pewien mroczny sekret, który jeśli się wyda zrujnuje jego małżeństwo. Ma kanał na SimsTube, które jest bardzo popularny. Ponad 1000000! Interesuje się malarstwem i z tego powodu założył klub Artystycznych, żeby inni mogli rozwinąć swoje umiejętności (Nie tylko w malarstwie). Jego drugim hobby jest Fitness. Jego cechy to:

    • Śmiały
    • Kumpel
    • Trzeciej cechy nie pamiętam. Prawdopodobnie był nią Aktywny lub Ambitny.

     

    A to jego żona-Miko.

    Przestała się już starać o względy Akiry, gdyż zrozumiała, że nigdy nie zauważy, że chce coś więcej niż tylko przyjaźń, więc dlatego ożeniła się z Markiem. Ciekawostką jest w tej histori to, że kiedy Akira został zaproszony na ślub był o nią zazdrosny. (Gościu! Wcześniej nie mogłeś?!). (Za pomocą MC CommandCenter ustawiłem ich relacje na miłosne zainteresowanie)

     

    Oto ich córki:

     

    To jest Mitsoko.

    Mitsoko bardzo chciałaby zostać w przyszłości weterynarzem. Jest przeciwieństwem swojej spokojnej, cichej siostry-bliźniaczki Ayumi. Jej cechy to:

    • Wesoła
    • Towarzyska

    To jest właśnie Ayumi.

    Ayumi jest spokojnym, cichym molem książkowym. Jej cechy to:

    • Mól książkowy
    • Samotnik

     

    A to są ich pupile.

     

    Brzoskwinka…

    Jej cechy to:

    • Rozrywkowa
    • Przyjazna
    • Oddana

     

    … oraz Bianka.

    Jej cechy to:

    • Inteligentna
    • Leniwa
    • Samotnik
    #48213
    Mała Mi
    Uczestnik

    A oto moja rodzinka. Na razie 1 pokolenie.

    mama

    tata

    dzieciaczki

    #48559
    Pquest
    Uczestnik

    Ja obecnie gram 2 pokoleniem mojego ponad 1,5 rocznego save’u. W ich rodzinie są obecnie: Aniela i Dagmar (obecni na zdjęciu), a także zwierzaki: psy – Silvally oraz Snowflake oraz kot – Mazi.

    #48733
    Xardy
    Uczestnik

    Obecnie gram 4 i 5 pokoleniem  White  (4: rodzice 5: dzieci).

    4: Wojciech White i Sofia White (Sofia Bjergsen z Spotkajmy się).

    WojtekSofia

    5:Piotr White, Kacper White (adoptowany) i Patrycja White.

    PiotrKacperPatrycja

     

    #48778
    SweetieTomlin
    Uczestnik

    Obecnie gram drugim pokoleniem rodzinki Sweetie-Wayland. Są to Julian Wayland i jego wybranka Ela Blue-Chicken. 

    (teraz przejęła jego nazwisko, już po ślubie). Ich historia jest ciekawa (a dokładnie jego rodziców), ponieważ jak to sobie wymyśliłam, Julian jest synem Wery Sweetie, która kiedyś należała do dworu Faerie, ale zakochała się w Jace’u Waylandzie, który był Nocnym Łowcą. Para chcąc się ukryć zamieszkała w Windenburgu, a gdy na świecie zapanował pokój przenieśli się do Wierzbowej Zatoczki. Yup, inspirowałam się Darami Anioła.

    (nie zachował mi się screen, ponieważ mój pendrive dostał kręćka i mi prawie wszystkie zdjęcia usunął. ale na messengerze znalazłam to, jak pochwaliłam się bratu, że Maxis dodał moją rodzinkę do polubionych jak wyszła aktualizacja z szukaniem cukrowych czaszek 😉 Wera i Jace )
    Cechą charakterystyczną Juliana są odstające elfie uszy (objawiły się tym, że odziedziczył je po rodzince Wery – dokładnie po dziadku). Po za tym fun fact – Ela jest córką Simki, która jest na awatarze u @Pquest (serdecznie pozdrawiam haha)
    (tu Wera Sweetie z Sylwią Blue-Chicken)
    (tu Wera i Sylwia Blue-Chicken. Musiały się poznać, w końcu ich dzieci są razem!)
    Ok, ale wracając: Julek i Ela wychowali się na tym samym osiedlu, spędzając wspólnie czas wraz z Harrym, starszym bratem Juliana. Jednak pomiędzy tą dwójką nawiązała się głębsza więź i tak oto są razem.
    Obecnie też gram w The Sims 3 i tam mam jak na razie samą simeczkę, która prowadzi własny ogród na przedmieściach Sunset Valley 🙂

    #49211
    Darkwish
    Uczestnik

    @SweetieTomlin uwielbiam książki z serii Dary Anioła :3

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.