Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Jaki dodatek lubicie najbardziej i dlaczego?

ostatnio zaktualizowano przez Nacia? 5 lat, 10 miesięcy temu
12 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #44228
    Fenist
    Uczestnik

    Jaki dodatek lubicie najbardziej w The sims 4 i dlaczego akurat ten?

    Nie mogę się zdecydować, ponieważ w każdym rozszerzeniu jest coś co bardzo przypada mi do gustu. Witaj w pracy ma karierę lekarza (??), „Miejskie Życie” ma przyjemne dzielnice, „Psy i koty” ma psy i koty, które naprawdę potrafią być uparte, a „Spotkajmy się” ma ładny Windenburg i taniec grupowy w klubach.

    #44236
    Marcin
    Uczestnik

    Moim ulubionym dodatkiem do The Sims 4 jest Miejskie Życie. Uwielbiam życie w mieście, niesfornych sąsiadów, którzy nie zawsze pozwalają naszym simom spać oraz nocne wypady z przyjaciółmi na karaoke <3. Najbardziej w tym dodatku do gustu przypadły mi festiwale, które kojarzą mi się z tymi z trójkowych pór roku. Według mnie rewelacyjnie urozmaicają rozgrywkę i dodają miastu niezwykłej atmosfery. Do tego dochodzą cudowne ubrania i meble, które goszczą na parcelach moich simów. Dodatek ten niewątpliwie kupił moje serce.

    #46168
    Fiolek
    Uczestnik

    Miejskie Życie, ponieważ wprowadza… miejski styl życia do Simsów (Kto by się spodziewał ?). Zakochałem się w San Myshuno od pierwszego wejrzenia. Obecnie moi Simowie mieszkają w Bogatej Dzielnicy 🙂 Gdyby tylko nie te Azjatyckie imiona to byłoby perfekcyjnie 😀

    #46212
    Pixeel
    Uczestnik

    Jeśli chodzi o rozgrywkę – Miejskie Życie. Mieszkanie w bloku jest o wiele ciekawsze niż w poprzednich częściach i podoba mi się, że możemy wyjść na dwór, zjeść coś z budek, zagrać w koszykówkę lub iść na festiwal bez ekranu ładowania.
    Ale jeśli chodzi o klimat, to Spotkajmy Się jest mi najbliższy. Imprezy nocą, DJ-e, wielkie miasto i mnóóstwo rzeczy do budowania i mebli, a budowanie to jedna z moich ulubionych rzeczy w grze 😀

    #46343
    IgusPospolitus
    Uczestnik

    Zdecydowanie Miejskie Życie. Samo miasto zachwyca, osobiście uwielbiam wieżowce i duże miasta. Budki z jedzeniem to świetna opcja, jak nasz sim jest zbyt leniwy, by coś ugotować, często z tej opcji korzystam 😀 Dodatkowo jeszcze dodali koszykówkę, opcję według mnie są zadowalające i dobrze zrobione animacje.

    Lubię też Psy i Koty, bo dodają wymarzone psy i koty! Zwierzaki urocze, ras dużo i ma się w czym wybierać, a stworzenie naszego psiaka i kota ze snów – pełnego kolorów i abstrakcji jest możliwe bez większego wysiłku. Bycie weterynarzem jest ciekawą pracą – poznaje się dużo ludzi, zwierzaczków. Jedynie co totalnie zepsuli to akcesoria do dodatku… Aż szkoda gadać…

    #46446
    Simowe Ciastko
    Uczestnik

    Psy i koty lub miejskie życie. Psy i koty, dlatego że wprowadzają no sama nazwa mówi co, a również karierę weterynarza, która kocham. No i oczywiście cudne otoczenie, jak i całkiem fajne ubrania. Miejskie życie, dlatego że uwielbiam z moimi simami mieszkać w mieszkaniach i chodzić na festiwale itp.

    #46516
    Hiruko
    Uczestnik

    Całkiem nieźle wypadł dodatek „Przygoda w dżungli”. Widać, że główny motyw był inspirowany podróżani z TS3, co na pewno w moich oczach zaplusował, ale… No właśnie „ale”… MAŁO! Zwłaszcza, jak zobaczyło się mapę z tyloma miejscami. Byłam przekonana, że każde z nich to osobne miejsce na przeżycie jakiejś przygody, a ty 2 czy 3 to zwykłe skrzyżowanie :/ No i ta monotonia i niekonsekwentne mechanizmy pułapek :/ Miałam wielkie nadzieje, że to będzie mój ulubiony dodatek, jednak były one, jak widać, równie wielkie, co płonne :/
    Tak więc ulubieńcem nadal zostaje „Witaj w pracy” z otwartymi karierami. W końcu coś się dzieje, mimo simów w szkole czy w pracy, ale nie 1/3 dnie na „speed-upie” i co kilkanaście minut czas na herbatę.
    Nadal tylko jednego nie rozumiem, dlaczego weterynaż został sprowadzony do poziomu handlarza i kucharza, podczas gdy mechanizm działania tej, o zgrozo – bo nawet nie hobby, umiejętności jest zrobiony niemal dokładnie w ten sam sposób, co kariery lekarza/naukowca/policjanta? To pytanie chyba na zawsze pozostanie bez odpowiedzi ;-;

    #46717
    alicja
    Uczestnik

    Bardzo podobają mi się kariery w WWP, San Myshuno też jest niczego sobie. Jednak „Spotkajmy się” wygrało mnie Windenburgiem i klubami. Na drugim miejscu umieściłabym „Psy i koty” z oczywistych chyba powodów, a na trzecim te dwa pierwsze.

    #46921
    Evaerynth
    Uczestnik

    Musiałam się chwilę zastanowić, ale chyba najbardziej lubię dodatek „Witaj w pracy”. Powód jest jeden – kariera naukowca. To była jedna z moich ulubionych karier już od czasu „The Sims 2”, a teraz jest tak wspaniale rozbudowana i OTWARTA. Można razem z Simem tworzyć wynalazki, zbierać obiekty kolekcjonerskie i pracować w laboratorium. Lubię też „Psy i koty”, z oczywistego, puchatego powodu. 🙂

    #47414
    Guuki
    Uczestnik

    Hmm… Ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, ale chyba najlepiej bawiłem się odkrywając uroki „Witaj w Pracy”. Może dlatego, że był pierwszym dodatkiem do gry, nie wiem, ale jakby się w sumie zastanowić, to w porównaniu z kolejnymi nadal chyba wprowadza najwięcej do rozgrywki. Nowa dzielnica, 3 rozbudowane aktywne kariery, możliwość prowadzenia własnego biznesu, postać nadnaturalna, praktyczne i ładne meble, ciuchy i fryzury. Tak jak w TS3 nie lubię „Kariery”, tak w TS4 „Witaj w Pracy” u mnie jest na prowadzeniu.

    #47611
    Ania
    Uczestnik

    Miejskie życie <3 Daje wiele nowych możliwości i piękne San Myshuno. Choć Witaj w pracy też jest ciekawe 😀

    #48915
    Nacia?
    Uczestnik

    Moim ulubionym dodatkiem jest miejskie życie. Dochodzi tam nowa okolica – San Myshuno w której uwielbiam grać. Zauroczyły mnie też budki z jedzeniem oraz festiwale.  Dochodzą też trzy owe kariery: polityk ,media społecznościowe, krytyk. Doszło karaoke, które wręcz uwielbiam. Nasi simowie tak śmiesznie „śpiewają ” w swoim języku, a nawet mogą wygrać konkurs karaoke w barze!

    #48916
    Nacia?
    Uczestnik

    Moim ulubionym dodatkiem jest miejskie życie. Dochodzi tam nowa okolica – San Myshuno w której uwielbiam grać. Zauroczyły mnie też budki z jedzeniem oraz festiwale.  Dochodzą też trzy owe kariery: polityk ,media społecznościowe, krytyk. Doszło karaoke, które wręcz uwielbiam. Nasi simowie tak śmiesznie „śpiewają ” w swoim języku, a nawet mogą wygrać konkurs karaoke w barze!

    #48917
    Nacia?
    Uczestnik

    Moim ulubionym dodatkiem jest miejskie życie. Dochodzi tam nowa okolica – San Myshuno w której uwielbiam grać. Zauroczyły mnie też budki z jedzeniem oraz festiwale.  Dochodzą też trzy owe kariery: polityk ,media społecznościowe, krytyk. Doszło karaoke, które wręcz uwielbiam. Nasi simowie tak śmiesznie „śpiewają ” w swoim języku, a nawet mogą wygrać konkurs karaoke w barze!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.