Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Jaki jest wasze ulubione wyzwanie do The sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez Safia 5 lat, 10 miesięcy temu
21 uczestników
21 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46603
    Chris
    Uczestnik

    Ja postawiłem sobie cel zdobycia wszystkich kolekcji,wymaksowanie wszystkich umiejętności i ukończenia wszystkich karier oraz aspiracji jedną simką, oczywiście odmładzaną. Na ten moment mam zgromadzonych 5 kolekcji, ukończone 9 aspiracji i wbite na maksa kilka umiejętności. Przeszedłem chyba też 2 kariery. Grałem kiedyś również w !00 dzieci Challenge, ale maksymalnie miałem 11 dzieci. Gram też w wyzwanie wielopokoleniowe, ale to rzadko i raczej w TS3.

    #46611
    Fiolek
    Uczestnik

    Wyzwanie Przetrwanie oczywiście! ??

    #46616
    Mymek
    Uczestnik

    Moim postanowieniem jest również wymaksowanie gry ^^

    #46641
    Szpurcia
    Uczestnik

    Legacy challenge 100 pokoleń
    W tym oczywiście cała kolekcja.
    Wszystkie kariery na max.
    Wszystkie osiągnięcia zdobyte.
    Nigdy mi się jeszcze nie udało zawsze każda rodzinka kończy się na 3 pokoleniu max

    #46649
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie znam jako takich wyzwań, sama jednak postanowiłam zdobyć wszystkie możliwe odznaki z gry. Mam już ~1500 punktów, ciekawe ile lat mi zabierze ebranie pełnej puli xD

    #46666
    Oletta
    Uczestnik

    Polecam wyzwanie generacji (na razie w fazie beta) oraz Not So Berry chelenge

    #46675
    Simowymaniak
    Uczestnik

    Legacy chalange

    #46676
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Metamorfoza- tworzysz simkę, bardzo grubą lub chudą na maksa, następnie podczas rozgrywki twoim zadaniem jest sprawić by stała się anorektyczką lub otyłą (jeżeli była chuda to ma być otyła i na odwrót)
    Pokój- tworzysz simką, której dajesz aspirację możliwą do spełnienia bez rodziny, wychodzenia z domu i.t.p. Następnie budujesz jej dom 8×8 i wprowadzasz ją do niego, po czym usuwasz drzwi wejściowe, teraz spełniasz jej aspirację, którą wybrałeś.

    #46878
    Marcin
    Uczestnik

    Od pewnego czasu każda moja rozgrywka to Legacy Challenge. Uwielbiam prowadzić życie wielopokoleniowych rodzin, obserwować jak się rozwijają i zmieniają. Co prawda nie jest to tradycyjne wyzwanie wielopokoleniowe, bo naginam troszkę zasady, ale mimo to gra mi się świetnie. Oprócz tego lubię tworzyć np. otyłych simów i robić z nich napakowanych kulturystów.

    #46904
    Przemek
    Uczestnik

    Wyzwanie Wielopokoleniowe w 2, mam 9 pokolenie

    #46934
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja najbardziej lubię wyzwanie kolekcjonerskie – zebrać wszystko, co świat ma do zaoferowania! Chciałabym też wypełnić wszystkie aspiracje u jednej Simki, jednak to będzie bardzo czasochłonne.

    #47026
    Flowerlady
    Uczestnik

    Proponuje zrobic osobny dzial na wyzwania 🙂 Bedzie mozna zrobic tematy z roznymi wyzwaniami gdzie bedziemy mogli pochwalic sie co udalo nam sie w nim osiagnac 🙂

    #47038
    Xardy
    Uczestnik

    Zgadzam się z @Flowerlady
    To może być dobry pomysł, zwłaszcza jak widać dużo osób gra w challenge.

    #47042
    Hiruko
    Uczestnik

    Równie dobrze można by robić je „sezonowo”, może nawet coś a’la konkursy regularne 😀 Gdyby był do tego osobny dział, nie byłoby z tym nawet dużego problemu, by to w porządku utrzymać 🙂 A pomyślcie ile osób by to zachęciło do brania w nich udziału i poznawaniu czy nawet tworzeniu jakiś nowych!

    #47052
    Darkwish
    Uczestnik

    @Hiruko a może po prostu osobne tematy do każdego popularniejszego wyzwania? 🙂
    Fajny pomysł, żebyśmy się chwalili postępami.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 22)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.