Strona Glówna Fora INNE GRY Starsze gry The Sims [The Sims 3] Szukam znajomych do wymian artystami scenicznymi

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 11 miesięcy temu
5 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46570
    Hiruko
    Uczestnik

    Na pewno nie jestem jedyną osobą, która nadal kocha trzecią serię simsów, a za razem posiada dodatek Zostań Gwiazdą. Niedługo po jego zainstalowaniu zebrałam całkiem sporą ilość stempli, jednak musiałam sformatować kompa i nie miałam jak zapisać starych save’ów, więc mój piękny paszport poszedł się kochać. Bardzo by chciała móc go uzupełnić, tym razem do końca, jednak nie mam na Originie znajomych, którzy dalej grają w TS3 i mają ten dodatek.
    Wierzę, że osób w podobnej sytuacji jest tu więcej i chciałabym się z Wami zapoznać. W ten sposób wszyscy będziemy mogli na tym skorzystać.
    Mój Origin ID: 666Elenixa

    #46681
    SimMattically
    Uczestnik

    Ostatnio dużo grałem gwiazdą, ale niestety gra była tak zbugowana, że Sim który odwiedzał mój świat w ogóle się w nim nie pojawiał, więc sobie odpuściłem 🙁

    #47441
    Eloki
    Uczestnik

    w sumie jestem chętny : KamilgtapPL

    #47789
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Podziwiam za chęci uzupełnienia książki SimPort’u 😀 Pamiętam jak ona mi się strasznie bugowała… Całe The Sims 3… Wszystko się buguje, ale i tak je kocham <3 😀 Oczywiście z chęcią pomogę w realizacji uzupełnienia książki SimPort’u. Moja nazwa na SimPage: Mateusz_xDD98  Byłem młody i głupi przy zakładaniu konta. Stąd taka nazwa… Teraz wcale nie lepsza, nie jestem dobry w te klocki xD

    #47790
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie rozumiem Was, z tą bugującą się TS3. Mnie trochę zwieszało przy zapisie, ale nie wiem czy zliczę 3 sytuacje, gdzie bym musiała grę np. na siłę wyłączać. Niemniej jednak bardzo mnie raduje widok osób, którę są skore mi pomóc. Na pewno się jeszcze do Was odezwę. Dziękuję :*

    #47803
    GuruGnap98
    Uczestnik

    Też przez cały okres grania w TS3 (a robię to do tej pory) nie miałem dużej ilości błędów, ale się zdarzały. Najbardziej kłopotliwe błędy miałem gdy używałem za dużo CC, wtedy pojawił mi się słynny błąd zapisu nr 12, bądź kiedy zbugował mi się dźwięk okazji, lub w ogólnie nie miałem dźwięku. W pewnym stopniu dopadła mnie klątwa trójeczki, ale nie w jakimś znacznym stopniu ^^

    #48820
    Fenist
    Uczestnik

    Też chętnie się przyłączę i pomogę! Specjalnie zainstalowałem 3 z tej okazji. 😀 Moja nazwa na SimPage’u to maksio234567. Też zakładałem konto jak byłem mały 😛

    #48825
    Hiruko
    Uczestnik

    To może jakoś się zgadamy na jakąś porę, co? Jest nas już trochę wiećej, to możnaby to w miarę zgrabnie zrobić. Co o tym sądzicie?

    #48847
    Fenist
    Uczestnik

    Napiszcie kiedy macie wolny czas, a mi może się uda dostosować. 🙂 Np. ja teraz mógłbym kogoś przyjąć 😛

    #48854
    Hiruko
    Uczestnik

    Teraz musiałabym na cito kogoś tworzyć, więc z pół godzinki by się przydało na urządzenie chawiry, zbudowanie sceny i zdobycie jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego. Ale później dzisiaj, jak najbardziej. Teraz posiedzę trochę w TS4, tak do 19:00, potem uruchomię TS3 i włączę sobie te magiczne funkcje online. Myślę, że tak to 20:30 powinnam się wyrobić i mieć całkiem ogarniętą ekipkę. Ogólnie, do jutrzejszego przedpołudnia jestem dostępna, jak nie tu, to na Discordzie (Hiruko#6667), więc możecie mnie „łapać” nawet poza społecznością TS3 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.