ostatnio zaktualizowano przez MychQQQ 5 lat, 11 miesięcy temu
7 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #46426
    MychQQQ
    Uczestnik

    Cześć czołem!

    Ci, co mnie znają wiedzą, że jestem zapalonym budowniczym w Sims 4 od 3 lat.
    w związku z tym pomyślałam, że może znajdą się osoby, które chciałyby zerknąć od czasu do czasu na to, co tworzę.
    Dajcie znać w komentarzach czy chcielibyście oglądać tutaj moje domy, ale ostrzegam, mam ich dużo i jestem bardzo produktywna ?

     

    Pozdrawiam wszystkich ??

    #46451
    Simowe Ciastko
    Uczestnik

    Chętnie obejrzę, a podasz nazwę na originie?

    #46459
    MychQQQ
    Uczestnik

    @SimoweCiastko MychQQQ ale tak jak pisałam, nie mam tam domów, wszystkie są na TSR 🙂

    #46469
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Super! Czekamy na pierwsze zdjęcia 🙂

    #46552
    Szpurcia
    Uczestnik

    Bardzo chętnie zobaczę. Ja jestem do kitu z budowaniem :p

    #46563
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @MychQQQ pamiętaj, aby dziełami dzielić się w odpowiednim temacie na forum 🙂

    #46579
    Darkwish
    Uczestnik

    Uwielbiam twoje domy 🙂 Mi zawsze wychodzą jakieś takie upośledzone…

    #46590
    MadHatter
    Uczestnik

    Sprawdziłam TSR i jestem pod wrażeniem. Chciałabym budować takie domy 😀 Chętnie będę obserwować Twoją twórczość.

    #47036
    MychQQQ
    Uczestnik

    Dzięki, wszystkie moje domki możecie podglądać na moim Twitterze oraz Tumblr, tam wrzucam zdjęcia na bieżąco, a tutaj postaram się wybierać te ciekawsze.

    #47249
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Czekamy 🙂 Chcemy je zobaczyć tutaj. Blog i Galeria dzieł nie polegają jedynie na udostępnieniu linków, warto o tym pamiętać.

    #47919
    agathea
    Uczestnik

    Ja również czekam 🙂 znam Twoje prace z tumblr i są świetne ale tam jest taki przemiał wszystkiego że czasem mi coś ginie, tu na DotSim jest bardziej kameralnie będzie można się skupić na szczegółach 🙂 Pozdrawiam xo

    #48562
    MychQQQ
    Uczestnik

    Zdjęcia domków, oraz linki do pobrania będą w TYM poście 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.