Które akcesoria są Waszymi ulubionymi?

Główna Fora The Sims 4 Akcesoria Które akcesoria są Waszymi ulubionymi?

 • Misiek
  Redakcja
  1 tydzień, 6 dni temu #

  Jakie są wasze ulubione akcesoria do gry The Sims 4? Moje to Perfekcyjne Patio oraz Kuchnia na Wypasie. Bardzo lubię dodane w nich obiekty i stroje, a wanna z hydromasażem jest obowiązkowym elementem parcel moich zamożnych rodzinek. W Kuchni na Wypasie urzekły mnie piękne mebelki kuchenne i superancka maszyna do lodów 😀

  the_sims_4_perfekcyjne_patio

  • This topic was modified 1 tydzień, 6 dni temu by  Misiek.
  • This topic was modified 1 tydzień, 6 dni temu by  Misiek.
  • This topic was modified 1 tydzień, 6 dni temu by  Misiek.
  • This topic was modified 1 tydzień, 6 dni temu by  Karol.
  Flameberry
  1 tydzień, 6 dni temu #

  Jeśli miałabym wybierać z akcesoriów to Styl Dawnych Lat przez lokaja i barek 🙂 Upiorności ze względu na creepy klimat, który uwielbiam. Romantyczny Ogród za roślinki i studnie. Pokój dzieciaków ma Pustostworki ❤ Ciężko było by mi się zdecydować na jedne ulubione, prawie każdy ma w sobie to coś…

  Pixeel
  1 tydzień, 6 dni temu #

  Nie lubię akcesoriów, które dodają obiekty nie przydatne w życiu codziennym, np. akcesoria Fitness z ogromną świecącą ścianą do wspinaczki. Moje ulubione to Zabawa na Podwórku (pomimo ślizgawki), ładne meble do ogródka, karmnik do ptaków i dzwonki wietrzne, używam tych przedmiotów prawie w każdej rozgrywce. Tak samo jak pralek z Wielkiego Prania i toaletki ze Stylu Dawnych Lat 🙂

  Czumbel
  1 tydzień, 6 dni temu #

  Moje top 3 to Kuchnia na Wypasie, Kino Domowe i Romantyczny Ogród. Pierwsze ze względu na CAS i fajne meble do kuchni, drugie głównie za CAS i fajne kolorowe meble w trybie kupowania, a ostatnie za CAS i studnię życzeń, która działaniem trochę przypomina dżina z The Sims 1 😀

  Orzeszek
  1 tydzień, 6 dni temu #

  Wielkie Pranie. Są to chyba najbardziej rozbudowane akcesoria.
  Poziom niżej, ale dalej przyjemne są: Styl Dawnych Lat, Kuchnia na Wypasie i Perfekcyjne Patio.

  SimoweCiastko
  1 tydzień, 6 dni temu #

  Przez lokaja i niepowtarzalny styl są to akcesoria styl dawnych lat.

  Hiruko
  1 tydzień, 5 dni temu #

  Nie mam jednych, ale dwa ulubione akcesoria i (tak się śmiesznie złożyło), że są to te same, które są wymienione 1 i 2 posty wyżej, a mianowicie: Wielkie pranie, bo dodaje to, co jest jednym z nieodłącznych elementów życia codziennego (Heloł, co to za symulacja życia, która ma być niby rozbudowana, a nawet ciuchów se wyprać nie można, bleh!) oraz Styl dawnych lat, za względu na lokaja i obiekty, które są nie tylko ciekawe, ale również “nieprzesadne” i nie wstyd ich używać (zarówno CAS jaki i tryb budowania/kupowania).

  Sandrusia
  1 tydzień, 5 dni temu #

  Akcesoria, które skradły moje serce to Styl dawnych lat i Perfekcyjne Patio. Głównie podobają mi się ubrania z tych akcesoriów, meble też są przecudne!

  PietroQ
  1 tydzień, 5 dni temu #

  Bardzo lubię Wieczór W kręgielni, bo są tam fajne ubrania, ale myślę ze z rozgrywki ulubionym moimi akcesoriami są Wielkie pranie oraz Styl dawnych lat ;p

  Alicja
  1 tydzień, 5 dni temu #

  Mój pierwszy zwierzak!!!
  Sucharuję, oczywiście. Nie korzystam z akcesoriów, mam je tylko dzięki zestawom. Jednak bardzo podoba mi się “Zabawa na podwórku” i “Wielkie pranie”, chociaż te drugie widziałam tylko na first lookach.

  Evaerynth
  1 tydzień, 5 dni temu #

  Nie potrafię wybrać jednych ulubionych akcesoriów, bo w moim prywatnym rankingu na pierwsze miejsce zasługują jednocześnie dwa pakiety akcesoriów: “The Sims 4 Upiorności” i “The Sims 4 Romantyczny ogród”. Pierwsze z nich lubię za halloweenowe ozdoby i przede wszystkim kostiumy – nie mogę (przynajmniej póki co) tworzyć w grze wiedźm i wróżek, to przynajmniej mogę tworzyć simki, które wyglądają jak one! Drugie akcesoria oczarowały mnie przez piękne kwiaty, studnię, piękne kwiaty, fontannę, no i nie zapominajmy o pięknych kwiatach. 🙂

  xxKEBSONxx
  1 tydzień, 5 dni temu #

  Moja top 3 to:
  1. Kuchnia na wypasie – dlatego że, do akcesorii dochodzi super maszynka do lodów i super meble i ubrania.
  2. Zabawa na podwórku – dlatego że, dzięki tym akcesoriom simowie mogą się bawić na genialnej ślizgawce, mogą odpoczywać przy dźwięku dzwonków wietrznych i karmić ptaki, są również genialne ubrania i meble.
  3. Fitness – dlatego że, dzięki akcesoriom możemy polepszyć swoje umiejętności sportowe na ściance wspinaczkowej, dochodzą jeszcze fajne meble i ubrania, które nieźle się nadawają na ćwiczenia.

  MufinekQQ
  1 tydzień, 4 dni temu #

  Zabawa na podwórku to jak dla mnie najlepsze akcesoria. Dochodzą bardzo ładne ubrania i meble. Obiekty specjalne są super i wykorzystuje w każdej swojej rozgrywce.

  Guuki
  1 tydzień, 4 dni temu #

  Patrząc na główne atrakcje każdego z pakietu akcesoriów, najlepsze pod względem obiektu specjalnego są, moim zdaniem, akcesoria “Wielkie pranie”, bo, wiadomo – pralki nadają realizmu, którego grze brakowało od początku.

  Patrząc na meble, moimi ulubionymi są akcesoria “Fitness”. Te nowoczesne, geometryczne obiekty wygrywają wszystko, szczególnie lampy sufitowe. Kocham!

  Patrząc na CAS, chyba “Kuchnia na wypasie” ma najciekawsze rzeczy do zaoferowania, chociaż wieczorowe kreacje z “Wytwornego przyjęcia” też się przydają w mojej rozgrywce.

  Kociara
  1 tydzień, 3 dni temu #

  Moje ulubione to Fitness i Małe Dzieci. Fitness za ciuchy i ściankę wspinaczkową, a Małe Dzieci fryzury i ciuchy. Lubię też Styl Dawnych Lat.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.