Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Akcesoria Które akcesoria są Waszymi ulubionymi?

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 2 miesiące temu
29 uczestników
28 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #47525
    Xardy
    Uczestnik

    Ja najbardziej chyba lubię pokój dzieciaków akcesoria za ciekawe zabawki, dekoracje i nową kolekcję

    #47606
    Ania
    Uczestnik

    Styl dawnych lat, Małe dzieci i Fitness 😀

    #47878
    Oliwier
    Uczestnik

    Jeżeli miałbym wybierać najlepsze to [chyba] Styl Dawnych Lat, który wprowadza lokaja, cudowny barek i świetne ubrania, następnie Kino Domowe za cuudny styl ubrań oraz maszyna do popcornu i na 3-cim miejscu Romantyczny Ogród, który wprowadza masę kwiatów, roślin, studnię życzeń i ubrania (awww).

     

    #48533
    Lama owcza
    Uczestnik

    Mi do gustu najbardziej przypadły akcesoria Pokój dzieciaków. Za każdym razem, gdy przebieram moje  simy-dzieci korzystam z tych pięknych ciuszków, a kolekcję pustkostworków zebrałam już nie raz!

    #48892
    Nacia?
    Uczestnik

    Styl Dawnych lat i romantyczny ogród

    #50057
    Agnes
    Uczestnik

    Moje ulubione to zdecydowanie Styl dawnych lat, chyba jedne z lepiej zrobionych akcesoriów (przynajmniej moim zdaniem), podobają mi się meble oraz możliwość zatrudnienia lokaja. Drugie akcesoria to Perfekcyjne Patio.

    #50945
    Pquest
    Uczestnik

    Moimi ulubionymi akcesoriami są Kuchnia na Wypasie, za świetne Tryb Budowania oraz CAS. Na drugim miejscu jest Fitness ponieważ, mimo że pod względem rozgrywki są jednymi z najgorzej wykonanych akcesoriów, meble są bardzo w moim stylu i mnie po prostu oczarowały. Na 3 jest Romantyczny Ogród, dlatego że wprowadzają do gry dużo roślin dzięki którym ogród nie wydaje się już taki pusty.

    #51002
    Magda
    Uczestnik

    Najbardziej przypadła mi do gustu Kuchnia na wypasie.

    #51881
    Ayano
    Uczestnik

    Moje ulubione to kuchnia na wypasie, małe dzieci i styl dawnych lat. Kuchnia na wypasie, bo moje simy od zawsze lubią gotować, więc porządny sprzęt kuchenny to podstawa. Małe dzieci, bo brakowało mi ich w simsach i są mega słodkie w 4 części gry. Styl dawnych lat, bo kamerdyner jest spoko (szczególnie, jak stoi 3 simowe godziny przy stole i gapi się w ścianę), podoba mi się toaletka i ten globus-barek.

    #53572
    SimPaulina
    Uczestnik

    1. Upiorności – nowe przyjęcie, interakcje, super stroje, ozdoby. Generalnie mają fajny klimat.

    2. Kino domowe – kocham ten styl. W każdym simowym domu staram się przemycić jakiś element z tych akcesoriów.

    3. Małe dzieci – za to, że w końcu są nowe ubrania dla maluchów i kilka nowych aktywności dla najmłodszych.

    Marzą mi się natomiast: Wielkie pranie, pokój dzieciaków, Zabawa na podwórku i Perfekcyjne Patio 😉

    #53763
    Pandini99
    Uczestnik

    Mnie w czwórce wkurza to, że trzeba kupić jakieś akcesoria żeby mieć pralkę, maszyny do lodów itp. zamiast mieć to w jakimś dodatku/pakiecie. To byłoby dużo bardziej opłacalne, a tak to twórcy tylko tracą na tym, że robią bezsensowne akcesoria zamiast wprowadzić to do dodatku. No, ale jednak czasami zrobią jakieś fajne akcesoria jak np… Romantyczny ogród, który bardzo mi się podoba albo styl dawnych lat.

    #68041

    Moje ulubione to „Kino domowe” i „Styl dawnych lat”

    #78661
    Korgiś
    Uczestnik

    Pokój Dzieciaków <3 innych akcesorii nie mam i nie chce mieć

    #78675
    ArtSim
    Uczestnik

    Wielkie pranie – pranie oczywiście i styl akcesorii. Lecz mogli bardziej rozwinąć temat ekologii i dać np. panele słoneczne, ulepszenia do sprzętów „ekologiczne”, cechą ekologia itp.

    Kuchnia na wypasie – nowa kuchnia, maszynka do lodów. Można było dać może jeszcze jedną kuchnie i nowe sprzęty jak toster czy gofrownica

    Styl z dawnych lat – nowe ubrania i meble są ładne i nowa toaletka (i tak wiem, że to jak zrobić makijaże CAS ale na niektóre sytuecje się przydaje), oraz lokaj

Oglądasz 14 wpisów - 16 z 29 (wszystkich: 29)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.